Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

tortilje:

 

podgrejao tortilje na tiganju

namazao majonezom

stavio tri parceta pilecih prsa

povrce: salata iceberg, rendana sargarepa, rendan kupus beli i crveni

chili sos tek toliko da moze da ide uz taj neki "mediteranski/blagi" ukus

zarolao kao za palacinku

zalio koka kolom

Link to comment

koji si ti mazohista, ccc

beži bre sa ovog topika

 

Reported. :fantom:

 

 

ontopic:

jutors iting

2 pisa tonus leba namazana krem sirom (pravim ne ela, zato što je rano pa može "jače" masti)

nekoliko slajsova grand podere ćurećih prsa

1 paradajz

boul mekinja sečeno s malo soje i zaliveno jogurtom

 

#najjačisamoostaju

Link to comment

kajgana (otopila grumenčić sjeničkog sira na malo putera i mleka, u to stavila 1 jaje), tanjr omazala listom praške šunke.

paradajz, beli i crveni kupus sa malo mulja, par kapi limuna i mlevena italijanske mešavine začina za picu. semenke sam zaboravila da dodam.

čaj od kamilice.

doktor mi ukinuo ugljene hidrate, ali mi je dao šaku lekova za moj gastritis i rekao da ću imati probleme sa viškom kiseline dok budem na dijeti. eto upražnjavam lchf, mada mi se razum buni. videću šta telesina kaže. uglavnom, moram da što više oslabim u što kraćem roku. krvna slika mi je odlična, izuzev šećera koji se bliži gornjoj granici.

 

ivy jesam li nešto zeznula?

Link to comment

@mammy, imaj uz sebe uvek malo badema, mogu oni prepečeni, ali sa opnom i da nisu slani (zato najbolje da ih prepečeš sama)

dosta pomažu kod kiseline, ali da bi bila u granicama dijete, to po malo, ne ono 200 g dnevno :D

Link to comment

kajgana (otopila grumenčić sjeničkog sira na malo putera i mleka, u to stavila 1 jaje), tanjr omazala listom praške šunke.

paradajz, beli i crveni kupus sa malo mulja, par kapi limuna i mlevena italijanske mešavine začina za picu. semenke sam zaboravila da dodam.

čaj od kamilice.

doktor mi ukinuo ugljene hidrate, ali mi je dao šaku lekova za moj gastritis i rekao da ću imati probleme sa viškom kiseline dok budem na dijeti. eto upražnjavam lchf, mada mi se razum buni. videću šta telesina kaže. uglavnom, moram da što više oslabim u što kraćem roku. krvna slika mi je odlična, izuzev šećera koji se bliži gornjoj granici.

 

ivy jesam li nešto zeznula?

 

 

osim praske sunke i mleka,nista..bolje dodaj jos jedno jaje umesto kupovne praske sunke

a i gastriris i secer u krvi ce se srediti ..

Link to comment

jesi, praska sunka je iz fabrike, lchf jedu domace.

nemam nikoga na selu, dakle ništa od domaćeg. dok je kod mojih radila žena iz kovačice, hranili smo se njenim proizvodima. to je bila roba bez greške.

kupujem u samoposluzi i u piljarnici koja se snabdeva na kvantaškoj pijaci kod probranih nakupaca. o pesticidima ne razmišljam. u one koji prodaju organsku hranu nemam preterano poverenja, jer se sertifikat da falsifikovati, inspekcija korumpirati. ne želim da kupujem ciglu od prevaranata.

ono što mogu korisno da uradim je da dobro operem to što kupim i da ne jedem bajato. šta se skuva, to ide pravo sa šporeta u tanjir. nema kod mene podgrevanja, kuvanja za više dana, budženja jela od ostataka. ako nešto preostane, a baš mi je žao da bacim, ja to pojedem odmah, na licu mesta. zato sam ko lopta.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...