Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

+ daj recepat

Evo, ovo je odavde,http://www.recepti.com/kuvar/glavna-jela/15599-torta-od-cevapa

pošto mi je šerpa malo veća  kupila sam kilo i 200 čevapčića i zamal isteglo morala sam za zid da ih malo spljoštim :lolol: ( šerpa prečnika 20 i kusur cm,   plus  kad sam krenula,  vidim da nemam papira za pečenje pa sam uzela kesu za pečenje malo je razvrcala i našuškala po šerpi , al je sa kesom problem kad se vadi jer omekša i namoči se sosom, malo je potrajalo dok sam izvadila instalaciju :P  . I da,  ja uvek  koristim kiselu pavlaku umesto pavlake za kuvanje volim kad je sos malčice kiselkast, dodam u nju jogurt da je razredim. Sada mislim da ću u nekoj epizodi  na dno da stavim neku dobru dimljenu slaninicu pa preko nje krompir a i koju slaninicu naokolo, dimljenu , da zamiriše :wub:  Rene molim da probaš i dodaš šta god misliš da treba , ipak si ti ovde ekspert za ćevape, ovi su bili industrijski.

Link to comment

Ma i ovaj je ubila tonja, ostalo dvadesetak komada, a prethodnih godina bilo i po stotinak kg, jbg :(

Video sam da ima na staromerkatorskoj pijaci, pretposlednji red kod jedne stare bake.

Link to comment

Ma i ovaj je ubila tonja, ostalo dvadesetak komada, a prethodnih godina bilo i po stotinak kg, jbg :(

Video sam da ima na staromerkatorskoj pijaci, pretposlednji red kod jedne stare bake.

Fala za info,  baku ću posetiti koliko danas. Tražim i lep šljiva model da sušim, ranijih godina u ovo doba to sam kupovala po principu nosi i daj šta daš a sad  em nema em ako negde ima  košta ko teglica sušenog

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...