Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

daj ne zajebavaj prosto je, objasniću ti korak po korak, ne možeš da promašiš

Verovatno si vec objasnio, negde ranije.BTW ja "glinu" neimam samo onaj metalcev pekac i to u dve velicine ....

Link to comment

Ne treba ti glina, dovoljna je folija.

Fora je da se rebarca kupe u Univereksportu, sve ostalo je izi pizi.

Link to comment

Ne treba ti glina, dovoljna je folija.

Fora je da se rebarca kupe u Univereksportu, sve ostalo je izi pizi.

Da odlican je Univerko...samo ja nisam dovoljno uporan da naletim na rebarca da ih ima za izbor...A nekako mi jagnjetina kod njih izmice....

Link to comment

Da odlican je Univerko...samo ja nisam dovoljno uporan da naletim na rebarca da ih ima za izbor...A nekako mi jagnjetina kod njih izmice....

Jagnjetinu kod Turkovica kupuj, kod MUP-a u 29. novembra, u Poreckoj, na uglu samom. Butik sjenickog mesa i sira. Kupuj prepodne kad je tu kasapin, moze da ti isece kotlete.

Link to comment

Jagnjetinu kod Turkovica kupuj, kod MUP-a u 29. novembra, u Poreckoj, na uglu samom. Butik sjenickog mesa i sira. Kupuj prepodne kad je tu kasapin, moze da ti isece kotlete.

To oni skoro na ćošku? Video to kaf čekamo da izvedu one iz UKP šariće i ostale :ph34r:

 

Послато тетејцем

Link to comment

To oni skoro na ćošku? Video to kaf čekamo da izvedu one iz UKP šariće i ostale :ph34r:

Послато тетејцем

Da bre, u onoj ružnoj novogradnji levo od MUPa

Link to comment

Deluje kao crni luk, pečurke, pileće belo i šargarepica, dinstano, i običan kuvani pirinač.

 

Od ovog vase mi nije dobro, ta njegova rebarca, uf, on to tako pravi i tako o tome priča da mislim da bi i tele, kada bi ga pitali šta želi da bude kad poraste, odgovorilo prosto "vasino rebarce".

Link to comment

sa breskvama?

 

najzad  :wub:

 

nije, ali sam pre pravio sa suvim grozdjem, sto mu dodje isto.

 

šta je ovo hoffnungovo? pravila bih, doima se prosto i nadasve mljackavo.

davajte recepat!

 

 

Deluje kao crni luk, pečurke, pileće belo i šargarepica, dinstano, i običan kuvani pirinač.

 

+celer

 

o kakvim breskvama ova ajvi bulazni? :lolol:

 

o celavim breskvama aka nektarine [ona bi breskvu u sve. mozda ne bas sad u sve, ali to je to.]

Link to comment

Pre par sati:

 

Tostiran hleb, kućno napravljen pesto (gomila bosioka, maslinovo ulje, beli luk, biber, parmezan, badem), plus kozji sir i volujsko srce, oba artikla sa pijace na banovljevljevljejevom brdu.

 

malo mi za sriću triba.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...