Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

Naručio ogromnu picu u petak uveče, jedem je već treći dan. Solo na gajbi sa povređenom nogom, imam izgovor da budem lenština.

Link to comment

da se ne baci?

 

 

:P

 

tako nekako :D

 

što bre margarin :cry:

 

eto, mora se :), znaš kako, dvaesipet godina sam jeo dobro jutro, niš mi ne fali, mi iz radničkih porodica ne znamo šta je puter, to ovi nobles izmišljaju toplu vodu, idu protiv industrije! :D

Sada sam birao lepo, kao za sebe, oni razni dijamanatovi valjda - stoni,  fini,  vita,  sa aromom vanile ili slatke pavlake, svi od 64 do 72kc, a rama, koga ne volim inače, 62kc, i lepo miriše. Generalno, šta se sve jede i kako, ovo još ispalo ok, jeste sastav relativno loš, te sir sa 0%mm (to ne postoji) te margarin te belo brašno, ali ispadne cca 70-90 komada od ovoliko  smese i par uz pivo ne pravi razliku, u stvari, baš su fini i lagani i jako su korisnici zadovoljni, pa sam sada tridesetak komada odvojenih i zamrznutih poklonio dalje. I ostalo još 30 za kakvu utakmicu za uz pivo.

Link to comment

kako od tikvica, de to ima? i kako se sprema?

 

uzmeš ljustilicu za povrce pa udri po tikvici i napraviš 1 taljatele

 

 

ˇ@singer

a vidi kako cmrljava slika hranu vertikalno,hm?

Link to comment

divno je, pravi. u pravo je ivy, uzmes ljustilicu i  ljustis tikvicu i tako pravis trake, kad stignes do dela sa semenkama stani. ja sam uzela one tamnozelene, dugacke tikve, verovatno je isto i s obicnim, gledaj samo da nisu matore. posolis ih i ostavis da stoje pola sata, sat, da se malo iscede. to je to. preko pesto, to vec znas, ako ne znas, pitaj. nista se ne kuva, ovi iz skole sirovog kuvanja koriste te tikvice umesto rezanaca,  bilo koji lagani sos za spagete verovatno dobro ide. 

 

edit. jednoobraznost se postize tako sto okrenes tikvicu kad postanu presiroke, ne da su moje jednoobrazne, cannot believe everything you see :D

Edited by cmrlj
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...