Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

cmrljo,koji ti je to recept?
ovaj. nemam psilijum za koji u receptu pise da je nezamenljiv, pa sam ga zamenila psenicnim mekinjama :Dvrlo ukusno, ne drzi se najbolje. vezbacu jos.edit. al evo sad vidim u ovom tvom receptu cime se psilijum zamenjuje, odlicno. Edited by cmrlj
Link to comment

vezi ga mlevenim lanom,samelji ili pola ili celu kolicinu lana pa dodaj jos saku celih preko ako bas hoces da imas cele semenke lana....ili vezi 1 jajetom a onda malo smanji vodu...ne znam zasto to za mleveni lan nigde u tim receptima ne pise a on vrlo pije vodu i vezuje,mozda zato jer oni imaju psilijum a mi jok

Edited by ivy
Link to comment
Sonds nice! Samo celer na stapice i na ulje ili prvo kratki blansh?
da,samo celer na stapice pa na puter ili mast.ne treba duboka masnoca ali da je ima,onako..kazu da dosta veze ima vrsta masnoce,jer ipak to nije krompir,neki kazu da je najbolje na puteru..ja sam przila na masti...dosta je brzo gotovo i ne bude hrskavo,bar ovo moje nije bilo nego mekano ali iznenadjujuce odlicno!!i ja sam to danas prvi put pravila i jos moram da isprobavam oko detalja..pa sad razmisljam da li bi bilo hrskavo da sam ostavila duze da se przi,hm.. Edited by ivy
Link to comment

betty,koliko dugo przis celer?ja sam vadila cim je omeksao,sto je bilo relativno brzo pa sad kontam da li bi bili hrskavi da sam ostavila duze..ili je hrskavost nemoguca?meni je odlicno i ovako,ipak to nije krompir nego me zanimaju mogucnosti i dometi :D@historijanslobodno pravi,odlicno je..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...