Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

jeo / jeli:reneova pita u zvrk, smesomreneova cicvaricamoja kobajscamoja pečenicasira zlatarskogajvara makedonskog sa hcmuljemfriška fokača sa sušenima paradajzom i maslinamaa sve u društvo Indyja i Renneako je zvat, a došo nije, neka pati i treba da pati.
jeste popili i neku koka kolu uz ovo, zlotvori?¿
Link to comment

Prvi put sam zdravo ogladneo od onog Sindjelica opisanog na topicu BG Restorani... ne slucajno, obzirom da sam veci deo tog vremena proveo u turbulencijama iznad Indijskog okeana, sto ne stimulise cak ni moj apetit. :cry:Iskopah sta nadjoh po coskovima spajza i frizidera, chorizo kobaje, jajca na oko, ljuti Podravka ajvar (onaj drugi ne priznajem), sveze tostirani (:D) pane di casa lebac i da otprati to prigodno spanjolsko Borsao tinto vince. Ni Tony Bourdain ne bi rekao ne.

Link to comment

odlicna stranica!elem.. keva juce i prekljuce pravila pitu, i mnogo je dobra. vise je kora kao za strudlu, nego kore za pitu. takava je tekstura te pite. vrlo je jednostavno da se napravi, i ako neko bude zeleo recept, neka trazi.imala je neki beli sir koji je bio bez veze, bez duse, i da ne propadne-baci se, smota ona taj sir u pitu. nestalo je dok si rekao keks. ok, sutra-dan, napravi jos jednu - cetiri pite. sastojci: pecurke - sampinjoni, sunka, i zuti sir. mekaniji, ali ne znam koji je. pojelo se u nanosekundama. mnogo, dobra pita, ali mnogo. kora, tj. testo se lepo slaze sa ovim sastojcima. jutros ostalo jos malo, i to sam pojeo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...