Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

jao kakve je opake cvarke teca istopio jao,jao..hrskavi,slani kao kokice :wub: a bas se istripovao jer nemaju kozice ni trunku,oblik im je kao lenjirom da je merio,svi isti a savrsena kockica :lol:

Link to comment
Više da se braniš, recimo viljuškom :)
ili ako se ne izboris, smotas sve to u tortilju :Dsalim se. imam i ja ovakvih umetnickih dela, ne bas ovako dobrih, i onda gledam, pa mi zao nekad da rasturim koliko je lepo.
cmrlj rula
rula, rula :)::jeo lazanje, i slatkis [domace tolumbe] sam ostavio kada se vratim iz horizontale.
Link to comment

ispekli smo aligatora:štuka na puteru, podavismo se, a ne mož jednostavnije.pa s ladnom Verom tamjanikomobiđite zemunsku ovih dana, ponuda ribe rastura.jedino je neophodno da se cenjkate, pošto zacepljuju cene oko praznika.ozbiljne kečige, smuđa ko drva, štuke, šarani divljaci, somovi što se još praćakaju, mrene, karaši... pizdarija.

Link to comment

jeo sam prebranac sa crvenim, suvim paprikama napunjenim pirincem, i za poslasticu sam imao ceten alvu.moram da priznam, ceten alva i belo vino [prilicno sladunjavo za moj ukus belog vina - vinha do putto] idu kao alva! :D iznenadio sam se bas. nikad mi ne bi palo na pamet da jedem ceten alvu i pijuckam slatko belo vino, ali se ispostavilo kao nevidjena kombinacija.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...