Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

11 hours ago, aram said:

ako sam vam u prolazu, izvolte :)

Danas planiram, mozda si cuo, ali nemoj da mi kazes, cak i ne guglam sta je, hocu da se iznenadim, neku supu po imenu Seljanka. Toliko se spremam za to da cu preskociti dorucak, sluze je u nekim kukuruznim (valjda) jestivim casama. Crvene je boje, vidim na slikama i ima je svuda ovde na Baltiku :)

  • +1 1
Link to comment

Samo laka hrana:

 

embed?resid=30485E1F704BB219!31385&authk

 

Karbonara, ali bez jaja i pančete/svinjskih obraza, a sa paradjzom, svežim i konzerviranim, maslinama, čili p i mocarelom, plus so, biber, origano i peršun.

  • Wub 2
  • Haha 5
Link to comment
52 minutes ago, Ras said:

Samo laka hrana:

 

embed?resid=30485E1F704BB219!31385&authk

 

Karbonara, ali bez jaja i pančete/svinjskih obraza, a sa paradjzom, svežim i konzerviranim, maslinama, čili p i mocarelom, plus so, biber, origano i peršun.

:gospode:

@aram - e kako se osecas?

Edited by Sandradjer
  • Haha 1
Link to comment

Sećaš li se diskusije na temu karbonare?

 

Edit. U toj je diskusiji skoro svaka (kombinacija sastojaka) pasta proglašena karbonarom. 

Edited by Ras
  • +1 1
Link to comment

Secam se samo da postoji jedan jedini recept zakopan negde u nekoj italijanskoj katedrali, star nekoliko stotina godina :D.

Mozda sam nesto pomesala :blush:

  • Wub 1
Link to comment
14 minutes ago, Sandradjer said:

Secam se samo da postoji jedan jedini recept zakopan negde u nekoj italijanskoj katedrali, star nekoliko stotina godina :D.

Mozda sam nesto pomesala :blush:

Tako je sa karbonarom. Po ugledu na Italijane su u Atlanti zakopali recepturu za cocacolu, a Šuljaga u Užicu rp za komplet lepinju.

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
4 minutes ago, Ras said:

Tako je sa karbonarom. Po ugledu na Italijane su u Atlanti zakopali recepturu za cocacolu, a Šuljaga u Užicu rp za komplet lepinju.

Trebalo bi da recept za pastu sto si spremio zakopas :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...