Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

ma opusteno berem samo ove a one nemaju lukalajka tj imaju ali bi ih samo kreten pomesao
neki poznavaoci (moj tata npr) smatraju da ako im vreme nije (tj proshlo im je), ne treba ih vishe konzumirati. navodno i regularne jestive vrste izvan svoje sezone hoce da se ponashaju kao lujke. verovatno ne bash da se mre, neg da bude nako, zlo i naopako...
Link to comment
neki poznavaoci (moj tata npr) smatraju da ako im vreme nije (tj proshlo im je), ne treba ih vishe konzumirati. navodno i regularne jestive vrste izvan svoje sezone hoce da se ponashaju kao lujke. verovatno ne bash da se mre, neg da bude nako, zlo i naopako...
eto vidis ovo nisam znala i bas je zanimljivo :)a kontam da i one same daju znak da im je dosao kraj tj proslo vreme nekim flekama,uvenucima,susenjem pa je tu tada 1 zdrav razum u pitanjuhvala gospodza bubo :)
Link to comment

i ja nesto mislim da jeste..ali posto su u vrhuncu sezone i svezi a rodilo mozda ima smisla,nemam pojma...a ako banacanin nudi 1 dupe onda ne znam sta da mislim o ceni i slicno

Edited by ivy
Link to comment

Jebote kurac, ja normalno baš mrzim mlečnu čokoladu, ali mi se sad prijela i odem u Hemu (holandska low budget prodavnica sa svim i svačim) u kojoj se prodaju čokolade vrste mlečna, bela i crna i jedna posebna kao pralines. I sad ne mogu da prestanem sa ovom mlečnom. :(

Link to comment
Pa psujem ti ja baš puno i dosta sam glasna. Ali se kao trudim da sve to redukujem da ne bih davala stoki povoda da me diskredituje.
Biće da se nismo razumeli... Sorry.
Link to comment

e sto sam napravila prosoto skoro nisam takav :wub: istopila slaninicu na hrskavo,izvadila iz serpe i na toj masnoci izdinstala cluk,podlila belim vinom,ubacila crvenu pariku secenu na rezance i kukuruz secerac,proso,malo vode da se ovaj skuva kremasto,so,biber i cvetove ruzmarina,na kraju dodala hrskave trakice slaninice :P

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...