Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

Digove edukativne razglednice iz Toskane.
Treba sacuvati predanjem bisere srpske narodne poezije.
Meni je to isto bilo pre par nedelja, samo sa tajlandskim (ili beše malezijskim?) proizvodom. U prvi mah ništa, ali onda su počeli da mi se priviđaju zmajevi, utroba se prevrnula naopačke, sa čela sipa kao Nijagara. Ali najgori je bio egzorcizam u tri ujutru - s obzirom da se ne javljaš danas, pretpostavljam da si u toj fazi obrgrljivanja porcelana dupetom.
E, verovao ili ne, ne udara na bulju ovo cudo. Sprzi ti samo nekih pola metra ispod mozga i to je to. Najzanimljivije od svega je [to je u ovom miksu zlo paprika, luka i sargarepe upravo sargarepa najljuca.
Link to comment

Sudžukice, ćevapi, satrica.Pa ću da zasladim sa vrelim semenkama bundeveПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment

Ja sam za ceo dan samo za branč jela zapravo full ingliš brekfast i pola porcije američkih palačinki i ja i dalje nisam ni g od gladna. Awesome!

Link to comment
Awesome!
aj neko drugi, ja sam fin mlad covek koji retko govori prostakluke Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
okle ti?nemam neko dupe, ali ako je neko zainteresovan, prodajem ga za kilo smrčaka
brala na Fruskoj Gori bas su se iskokali,izgleda da im je godina ali mislim da su prosi,bar na ovoj mojoj livadi jest da sam ih obrstila,berem ih vec treci vikend na istoj livadi po pun djevdjir,ali su vec suvi i ne rastu nego se mali pocnu susiti..nisam znalac al bih rekla da je kraj :cry: mozda ima negde drugde,ne bih znala
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...