Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

možda je neka nova moda :huh:kao i ono za decu i slatkiše (što mi je skoro neko rekao kako se "to zna" a ja prvi put čujem, a niko mi od doktora niti sličnih nije ništa slično rekao, ni sada za moje klince ni svojevremeno za mene kao klinku)nego da bre, @mau, ako ti ne prija nemoj, a ako ti pak prija samo navali, nema problema (eksperimentalno utvrđeno tokom godina)a @aram, e dobro je da nisam najveći žderonja :D

Link to comment
2myowo4.jpgbtw, zanimljivo, bilo je rotirano, ali samo u exifu, pa kada otvoris sa acdseejem on je vidi kako treba...to nekim appleom slikano? Edited by Vapad
Link to comment
Ne umem :( A i ne osećam pola tela od ovog zla. Mnogo dobra stvar. Trajaće mi tegla dvajes godina.
Meni je to isto bilo pre par nedelja, samo sa tajlandskim (ili beše malezijskim?) proizvodom. U prvi mah ništa, ali onda su počeli da mi se priviđaju zmajevi, utroba se prevrnula naopačke, sa čela sipa kao Nijagara. Ali najgori je bio egzorcizam u tri ujutru - s obzirom da se ne javljaš danas, pretpostavljam da si u toj fazi obrgrljivanja porcelana dupetom.
Link to comment

tikvice* na žaru (ploči) sa ljutim sosom od paradajza (skuvaju se 2-3 paradajza, ljutih suvih papričica po želji, malo peršuna, malo ulja, i malo belog luka na kraju)*mogu i pohovanekoliko ja toga mogu da pojedem pa to je strašno

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...