Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

booker 16.5 u maxbetu

ja sam ga igrao prosli mec na 13,5 i dao je  24(ni tad nije igrao Knight). Partiju pre toga 32, sa Knightom u timu. U oba meca 40+ minuta.

Trebalo bi da prodje i ovu granicu.

 

Horford vise od 16,5

Link to comment

Momci sta cemo digramo od tenisa.

Nocas veliki derbi Belinda vs Maša

Odigrao Belinda uzima set po 1.8 na malo jače. I na sitnije 2:1 za Sarapovu po 4.15 i pobedu Belinde po 3.18.. Mozda dodam i gemova više ili 3 seta, neće svakako lako biti Vrištalini.

Link to comment

Conga-Nishi 5 setova po 3.37, više od 40.5 gemova po 1.85 i prvi set vise od 10.5 po 2.15. Oni jako retko igraju mečeve u manje setova od maksimalnog. Pa zašto ne bi i danas :) I sitno 3:2 za Congu

Link to comment

Sarapova 7:5 7:5. Sad je jasno da je trebalo samo over igrati, a samo sam to preskocio  :( I Conga pred laganim porazam. Dizastr.

Edited by Timmy
Link to comment

mnogo srece sam nocas imao. Promasio sam vecinu strelaca za po poen(LBJ, Porzingis, Ellis) i Horford debelo promasen. I izvuce me Phoenix manje od 98,5 poena(dali 98). I to sam spustio granicu i igrao po kvoti 1,6.

U sitnom minusu nocas, ali zadovoljan s obzirom koliko toga sam ispromasivao

 

Berdih dobija 3-2 po 3,7

Link to comment

Kako mrzim kad krene ovo tankovanje u setu. Imam Berdiha za osrednji ulog i dobar dobitak 3:1, a on propusti jedno deset brejk lopti za vracanje brejka i odmah zatim izgubi svoj servis bez osvojenog poena. Kakva jebena luzercina.

 

Pa, da zakucaj u mrezu, ekser ti u hrastovinu zakucali dabogda

Edited by Malvo
Link to comment

Posle ovoga sto sam sinoc video, nekako mi je smesno da pisem ovde o singlovima, sitnim novcima i tako tim zajebancijama. Pazite ove, klinac iz naselja pogodio 19 parova za ceo vikend da tim1 ili tim2 daje po gol, obratite paznju na ukupnu kvotu. Ne vide se svi parovi, ne moze da stane na ekran :D

 

CVo9DaQ.jpg

 

 

Ja igram tu neke singlove i budem srecan kad dobijem par hiljada dinara, a baja uradi ovo

 

:pera:

Link to comment

Ma Benfika - Arouca doslo valjda u nadoknadi kad je vec bilo 3:0, Sporting isto primio 10ak minuta pre kraja, na 0:3... Show :D Nije jos bio po lovu, kasno je odigrano ovo zadnje, s tim sto je branio za 100 000 po kvoti 1.9 da ovi nece dati gol pa bi imao utehu u vidu 90 tisuca, ovako 436 cistih :Hail: I ne mora nista da me casti, svaka mu dala :D

Link to comment

:Hail:

 

jbt, pa sto ne uplacuje negde gde imaju bonusi kad vec igra ovoliko parova. Na 19 parova u planetwinu bi imao 75% bonusa=> uzeo bi milionce.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...