Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Naprotiv, mirnih misli pred spavanje odigrao uveren u to, kao što sam tamo i pisao.

 

Čak sam hteo da igram set na Keys u drugom i trećem kad je Ana vodila, pa ne uhvatih. Viđeni raspada. Isto kao i Viktor, ljudi sise. Počeo sam poslednje vreme oboje da igram. Baš su zahvalni :)

Link to comment

Nemam nesto mnogo ideja za GG GG danas. Odigrao sam (bar za sada :D ) samo jedan tiket: Šefild Junajted - Svindon Taun  i Nots Kaunti - AFC Vimbldon

ni ja za danas nisam nasao nista posebno, mozda neki holandezi, pa sam resio da odigram sistem sa mecevima i za danas i za sutra. Ovu sam prvu nasao http://www.betexplorer.com/soccer/turkey/super-lig/genclerbirligi-antalyaspor/tfprk0iU/.

Bice i u Boliviji nesto

Link to comment

Publika navija za Milmana protiv Tomica, ja uhvatio 5.05 prvi set i odma' je uzeo poen za ribrejk, valjda moze da gura jako do samog kraja. Treba ga podrzati, mislim da je Tomic zreo za kiks danas, sigurno se smorio sto ovaj ima vecu podrsku publike.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

da. prestao sam da pratim tenis uopste. najruzniji sport za kladjenje.... uz odbojku. normalno, za igrace poput mene, koji skoro nikad ne igraju fix.

 

Pa sad imaš lepu priliku da zaradis na Ani i Jeleni a bogami i na Viktoru

Link to comment

Pa sad imaš lepu priliku da zaradis na Ani i Jeleni a bogami i na Viktoru

sad su gori za kladjenje nego ranije. ana posebno. pre nekoliko godina si mogao neku kvotu da lovis, sad muda. evo protiv ove male je bila autsajder.

Link to comment

Fudbal 2/2, tenis 2/2, prodje kombo tiket, Real Potosi 5+, te NBA prateci tiket. Bayern taman koliko treba. Na Club Universitario-Real Potosi, 6. gol pade u 61. minutu, no nije se posrecilo da dodje i 7+, mada je i ovako odlicno. Tenis drugi dan probrah na pravi nacin. Ocekivani plus prvi set na Isneru; Azarenka gazi i dalje. Fiksevi su dosli rutinski, dobro je sto izbacih Murraya, koji je izgubio set. NBA ponovo ispratih oprezno; prodje jedan dabl, uz dosta srece. Pomalo neocekivano i za mene, vezah kombo dva dana. Lep plus, videcemo kakav ce vikend biti.

 

 

Fudbal

 

Monchengladbach-Dortmund 3+

 

Benfica-Arouca 3+

 

A. Italiano-Colo Colo 3+

 

U. Calera-U. Catolica 3+

 

1.46, 1.62, 1.65, 1.71.

Nakon startne krize Monchengladbach igra veoma dobro. Dortmund ima odlicnu sezonu, te ocekujem dobar mec. Benfica ima dosta slabijeg rivala, kvota je dobra. Colo Colo i Catolica uobicajeno.

 

Prateci tiketi, Leverkusen 3+, Barcelona 3+ i Man Utd 1X, Tottenham X2, Man City w2, Leverkusen w2, Barcelona P/K2, PSG H1(-1.5), Colo Colo X2, Olympiakos H1(-1.5), Benfica H1(-1.5), Celtic H1(-1.5). Kvote, 2.99, 31.13.

 

NHL tiketi, Pittsburgh 5+, Tampa 5+ i Montreal w2, Dallas 5+. Kvote, 2.82, 2.59.

 

NBA prateci tiket, Memphis H2(+0.5), Denver >201.5. Kvota 2.64.

 

Teniski tiket, Djokovic 3-0, Serena 9- 1. set, Sharapova fix. Kvota 2.28.

Link to comment

sad su gori za kladjenje nego ranije. ana posebno. pre nekoliko godina si mogao neku kvotu da lovis, sad muda. evo protiv ove male je bila autsajder.

Mogao si da odigras live. A Jelenina protivnica u drugom kolu je imala odlicnu kvotu

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...