Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Odigrao na Ruse rukomet 2.67 protiv Švedske. Rusi so ekipa u uzponu i prenose 2 boda u drugu rundu. Švedi imaju 0 bodova pa cenim da Rusi imaju vise motiva. Sa pobedom ostaju u igri za polufinale. A i sasvim fin rukomet igraju

Link to comment

Gledao sam malo Ruse i fino izgledaju. I meni je palo na pamet isto, ali Svedjane uopste nisam gledao, pa sam odustao. Ali rekao bih da ima sanse da dodje, nisu neka svetska klasa.

Link to comment

nisam gledao kraj jer se iznervirah sto sam igrao 1 na Svedsku, kako su stigli sa igracem manje sa 26:28 na nereseno?

 

moze li Viktor + sa Raonicem?

Edited by darkonet
Link to comment

Kakvo je djubre ovaj Troicki, imam dubl 10+ Is na njega na jacu uplatu i na 3:2 za Raonica ja odlucim da "branim" sa 6:3, a on pukne svoj prvi sledeci servis i onda odluci da tankuje na 5:2, jedan jedini poen nije osvojio. Kud ne odigrah 3:0, jos juce mi zapalo za oko.

Edited by Malvo
Link to comment

Raonic treci set po 2.6 i 3.3. Nervirao sam se sto nisam igrao 3:0 na raonica, pa mi se ipak ukazala sansa sa dobrrim kvotama na 3:0 za Vikotra i 0:30. edit: i jos malo na 1:4 po 4.02.. Ne verujem u Viktora pa to ti je :(

Edited by Timmy
Link to comment

Pa na Vikotra na sitno po 3.35 na 3:4, to da pokrijem vecinu uplate, ali i dalje ostajem dosledan Raonicu. edit: pa jos malo na Vikotra po 12.2 na 5:4 za Raonica  :D Koja je to sisa od igraca. I hvala mu na tome :)

Edited by Timmy
Link to comment

Ja prosao Stricovu po 4.7 u Socceru, iako je kod mene bilo 5.02 ali sam trazio jednog duznika tamo pa svratio i odigrao za 1000, cisto da pratim.

 

Sad cekam Kuznjecova za lep dobitak na tiketu ali bice jebeno, raspao se u drugom setu i sad drama..

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Jebena fudbalska atmosfera, Selini navijaci ga vracaju u mec a Kuznjecov se usro.. Bice jebeno jer je ispustio brejk prednosti, ako odu u peti set sanse su mi skoro nikakve.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Edited by Zli Gli
Link to comment

Ja nisam branio a hteo sam ali mi pobegla dobra kvota pa sam goreo do kraja. Kad se ovaj vratio sa 1:3 na 3:3 u tb cetvrtog seta, mislio sam da je to to, ali smiren je bio Kuznjecov i zavrsio uz pomoc Sele koji je zadnja dva udarca poslao u aut.

 

Sad cekam Tomic - Milman da vijam vise gemova uzivo a probacu sad i dvojku, mrzim Tomica oduvek i precenjen je. Do tad zickam na sitno Sousu i Ivanovicku da uzimaju svoje gemove, za sad ide lepo, a cak sam zabo i brejk Souse ali za 100din :D

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...