Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Kawhija sam jedino promasio nocas, sve ostalo mi je proslo. Glavni singl Phoenix manje poena. I razne kombinacije sa Loveom, Davisom, Bookerom, Cousinsom.

Jedino mi je zao sto sam Goffina samo igrao da osvaja bar jedan set(1,28). Ovog Thiema nikad nisam gledao pa nisam smeo jace da igram na Goffina.

 

evo sad za sitno cisto da se prati

Cilic H1(-1,5)

Berdych 1

Serena 1

 

@3,1

 

edit: ipak Serena a ne braca Bryan

Edited by Kanzas siti zez
Link to comment

Kalnietis u planetu na 6,5 a u drugim 8,5.

Probacu ovde over dok nije skocila granica. Poslednji mu je mec u Zalgirisu, verujem da ce biti napaljen da se oprosti od svoje publike dobrom partijom

Link to comment

NHL 3/3, tenis 2/2, prodje i kombo tiket(konacno), te NBA dabl. U NHL delu je najvise problema bilo na najverovatnijem mecu za over, u Dallasu. Srecom te gosti smanjise na 3-2, na 3:03 pre kraja meca, nakon sto je Niemi lose intervenisao. Mec u Pittsburghu je podsetio na stare duele. Puno golova i lep preokret Pingvina. Columbus i Calgary se razigrase u drugoj i trecoj trecini, nakon slabog prvog perioda. Popravljam prosek na tenisu. Sharapova i Serena lagano. Djokovic je bio blizu toga da obori kombo tiket, no vratio se nekako u zadnji cas. NBA odigrah opreznije, ispostavilo se bez razloga. Odlican dan, proslo je skoro sve sto odigrah(bitne stvari i jesu dosle kompletno).

 

 

Fudbal

 

Hamburger-Bayern 3+

 

Club Universitario Sucre-Real Potosi 3+

 

Kvote, 1.54, 1.52.

Germany i Bolivia krecu veceras. Ocekujem da Bayern krene jako, protiv smaraca iz Hamburga. Real Potosi je bio zahvalan za golove, tokom prosle sezone, te nastavljam sa pracenjem.

 

 

Tenis

 

Monfils fix

Wawrinka fix

Ferrer fix

Kerber fix

 

Isner 10+ 1. set

Azarenka 9- 1. set.

 

Kvote, 1.43, 1.56.

 

Prateci tiket, Murray 3-0, Tomic fix, Rojer/Tecau fix, Lopez/Lopez fix, Herbert/Mahut fix, Muguruza fix, Ivanovic >20.5, Makarova >21.5. Kvota 6.82.

 

NHL tiket, NY Rangers w2, Washington w1, NY Islanders 5+, St. Louis 5+. Kvota 5.82.

 

NBA propratni tiketi, LA Clippers >198.5, Houston >202.5 i Oklahoma >201.5, San Antonio H2(-12.5). Kvote, 2.56, 2.64.

Link to comment

Promasih i ja i Cilica i +1.5 na Kirjosa. Da je bar ovaj prvi dosao, pa da povratim deo para u cetvrtom, ali nista. Skoro nisam gledao neki tako jednosmeran mec da je trajao toliko dugo, razmisljao sam da zategnen Aguta da osvaja treci, ali sta cu kad sam pizda. Priznajem ATP poraz.

Link to comment

Ja se izvadio protiv Cilica, igrao prvo mec a posle pojacavao setove :D Igrao sam i raznih Kineza i San Migel, ove Filipince, ali sam poceo opet da pisem na onom™ forumu pa zaboravio da overim i ovde, jbg.

Link to comment

Jebem ti Zizisa moroncinu, drka onu loptu ceo mec sve dok je ne izgubi ili ne baci u aut ili ne baci ciglu ili sta vise koji kurac, a Trinkijeri kao idiot stoji pored linije i valjda telepatijom pokusava da poboljsa stvari, sad uzme na minus 20 tajmaut, bravo majstore, tako treba, krece uskrsnuce

 

I sta koji moj igram ovaj basket, nidje veze, moze sta hoce da dodje

Edited by Malvo
Link to comment

Nudio im se Himki 25 minuta, do 40:40, a oni igrali kao poslednji slepci, i onda ovi lepo i kulturno otisli na 20 razlike bez ikakve dobre igre. Sad cu da zakuvam Olimpijakos 2 za 2000 po 2.14, u ovako zajebanoj grupi moraju dobiti raspali Zalgiris na strani.

 

Djoka, promenili ovi debili kvotu na 1.76, a bilo 2.14 do malopre.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...