Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

aha. ima vec to odavno u stranim kladionicama. cak je bilo i kod nas cini mi se. 

 

ako hoces na dotu da se kladis, slobodno me pitaj za predloge ;D

Edited by 189-
Link to comment

Hvala na ponudi. :D Za Counter Strike sam i cuo ( ko Danica za Madagaskar :D ), a ovo sam morao sam da guglam da vidim o cemu se radi (hm...mislim da sam vidjao nesto slicno kod bratanca na kompjuteru). Cenim da nema iksa ili GG GG, pa cu radije ostati pri ovim mojim mucenim sportovima.

Edited by Nesh
Link to comment

jbg ;D

 

u doti je ove godine raspodeljeno 30 miliona dollara kao nagrada na svim turnirima ukupno. e-sports ce biti sve popularniji. cak je i espn vec poceo da prenosi meceve.

Link to comment

Za ovo juce sam znao da cu baciti pare; ne bih bolje prosao ni da sam singlirao, pa se i ne nerviram. Odigrah neki tiket KHL strelaca i tu sam vec ispao magare. Umesto da singliram dvojicu najverovatnijih igraca, Kovalchuka i Mozyakina, ja odigrah siri sistem 3/5(bile su fine kvote, 3.00 i 2.20).

 

 

NBA

 

Oklahoma-Chicago H2(+12.5)

 

Golden State-Cleveland >204.5

 

Houston-San Antonio H2 (-3.5)

 

LA Lakers-LA Clippers H2(-8.5)

 

Kvote, 1.65, 1.60, 1.65, 1.65.

Praznicni celodnevni program. Oklahoma redovno dobija Chicago kod kuce, no hendikep je poveci. Golden State i Cleveland igraju derbi dana, te tu probah poene; gosti su konacno kompletni. Ja sam navijac Rocketsa i nimalo nisam zadovoljan ovosezonskim igrama. San Antonio je pomalo neprimetno dosao do 25-5 skora. Nemaju dobar trend u Houstonu, no odlicna igra Spursa, pre svega u defanzivi, navodi na 2. Kod Clippersa je bila mala dilema over ili hendikep. Moze se lako desiti jos jedno razvaljivanje Lakersa, pa izabrah fiks.

 

Prateci tiketi, Davis >25.5, Durant >27.5 i Curry >30.5, Griffin >23.5. Kvote, 3.42, 3.42.

Link to comment

1_96738741_chi.jpg

 

Odma' prebaceno 5000 na Klivlend po 3.30, a svakako cu igrati i na Hjuston jer tradicionalno igraju dobro sa ovima, i ocekujem da Harden zavuce jedno 49 poena i prelomi. Klipersi ce dobiti Lejkerse stoka razlikom ali kvota na h2 je oko 1.9 a to me ne radi pa preskacem.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...