Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Evo preokreta i odmah uzeh MZT po 2.2. I dalje mi mnogo vise znaci pobeda Partizana, ali sad sam u najgorem slucaju u mini minusu. edit: i jos malo po 2.5. Sad ili na nuli ako dobije MZT ili fin plus ako dobije Partizan :)

meni ce poslednji tiket u ovoj godini biti 30.12 Barca-Betis golovi, taman da imam za novogodisnju noc :)

Link to comment

NBA 3/5, prodje i hokejaski tiket. Ocekivao sam bolji ucinak u NBA delu. Houston je nekako otisao u over. Milwaukee rutinski iskontrolisao mec. Phoenix mi je baksuzan, ponovo je falilo par poena(3). Retko cackam over, kada Utah igra i sinoc se prevarih zbog sampiona, stativa. Oklahoma se odlepila u 3. cetvrtini, za lagodan trijumf. Hokejaski tiket je prosao uz dosta srece, posto je Sparta Prague dala 5. gol u poslednjem minutu meca. Na kraju uzeh neku sicu, nikom-nista nedelja, na kraju godine.

 

 

Danas nema nicega sto bih odigrao jace, te probah samo dva tiketa, za simbolican ulog; Magnitogorsk 5+, Salavat 5+ i Zvezda >141.5, Buducnost >149.5. Kvote, 2.69, 2.56.

Link to comment

Jesi ti pisao da u nba ne pada mnogo koševa poslednjih dana? Sinoć u terminu u 1 iz zezancije odigram sisteme 2/5 i 4/5 manje koševa u prvoj četvrtini. I ušla samo jedna.. Ipak padaju koševi :d

 

A prethodno odigram.live Standard 1:1 tačan rez, po kvoti 7 na sitno skroz. I udje u 90+3 min.

Edited by Timmy
Link to comment

Ne padaju gde treba. Ja igram odredjene ekipe i ucinak je tu negde oko nule. Miami, Orlando, Chicago i tome slicno, su ekipe koje cu odigrati jedino kada im je protivnik Golden State ili neka slicna pucacka ekipa. Ta situacija koju pominjes, se desava vec desetak dana, ali je igracki nekorisna posto overi dolaze na pogresnim utakmicama(tamo gde ljudi igraju undere). Lose i za mene koji ne igram minuse i za vas koji ih igrate.

 

Jedino na fudbalu pravim konstantan plus, pri cemu je najbolji period kada uparim fudbal i pocetak MLB sezone(ima jos dosta do toga). Prosla MLB sezona nije bila upecatljiva. Dva fenomenalna meseca i dva veoma losa, ove ocekujem bolji ucinak.

Edited by Miljenko
Link to comment

NBA je totalno ludilo i za manje vise koseva a i za fikseve. Jedino treba igrati kad je nesto bas ocigledno poput ovog Nju Orleasna h1 sinoc, jer ovima nisu igrali Lilard i MekKolum, i doslo je lagano mada ni takve informacije cesto ne pomazu jer ume da dodje kontra. Sve u svemu, zajebano kao i svaka druga liga i svaki drugi sport :D

Link to comment

Probao taj nba, video da ne znam i neću više :)

 

Samo fudbal i to manje lige: Belgija, Izrael, Urugvaj, Bolivija, mađarski kup, mladi Česi, Saudijci, ponekad Norvezani, Real i Barca... Uvek ima neko u zavisnosti od doba dana ili godine :d

Link to comment

NBA je totalno ludilo i za manje vise koseva a i za fikseve. Jedino treba igrati kad je nesto bas ocigledno poput ovog Nju Orleasna h1 sinoc, jer ovima nisu igrali Lilard i MekKolum, i doslo je lagano mada ni takve informacije cesto ne pomazu jer ume da dodje kontra. Sve u svemu, zajebano kao i svaka druga liga i svaki drugi sport :D

 

igrao je mccollum.

 

nego mene izdali igraci. felton nije forsirao jer se barea pretvorio u curryja i sve je pogadjao, dok je aminu picka dao samo 10 poena...

Link to comment

Meni hendikep/fiks dolaze ok. Poeni su teski za biranje ove sezone.

Ja volim da spajam manje kvote, bez hendikepa, no sada su hendikepi na ove bas jake timove prilicno veliki, te prva varijanta ne dolazi u obzir.

Edited by Miljenko
Link to comment

igrao je mccollum.

 

nego mene izdali igraci. felton nije forsirao jer se barea pretvorio u curryja i sve je pogadjao, dok je aminu picka dao samo 10 poena...

Aminu nije smeo da dodje vise jer je bilo previse lepo da bi bilo istinito. Pisao sam davno nekome ko je igrao tom logikom na nekog ciji su saigraci bili povredjeni, i isto doslo manje. Treba pogledati statistiku takvih zicer tipova, ubedjen sam da padaju u proseku debelo preko 50%, kladionice su tu opasno umesale svoje prste.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...