Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Tiket mog drugara (ja sam samo prilozio izvesnu sumu i navijao):

 

 

 

eh.png

 

 

 

Sta da se radi, zaboravio je onu staru kladionicarsku Ko se kladio na Lacio... :(

Edited by Nesh
Link to comment

http://prntscr.com/95u8li

 

Ovo sam smislio jos sinoc i nisam hteo nista drugo da igram, samo ta dva za 50e, ali napravio ponesto i na lajvu i proslo i ovo pa sam u relativnom mirnom danu imao sasvim lep plus. Nocni odigran za 200 dindzi, rekreativno, nece se ni pratiti. Kamo srece da je vise ovakvih dana a ne stalno neka neprekidna borba na lajvu :D

Link to comment

Prva za danas,

In-play, Villarreal - Eibar, over 0.5 1st half @1,85

 

 

Inače, baš mnogo novca je uplaćeno danas na Ingolstadt, možda ću da ispratim.

 

 

Ingolstadt

1X @2.30

5-2 za vikend i +4,50

 

Jako čudna utakmica u Nemačkoj. Money way je pokazivao enormne uplate na Ingolštad, van svake pameti. Nisam odigrao pre meča jer sam hteo da vidim kako će se stvari odvijati, i Darmštad brzo daje gol. Do nekog 35.minuta Ingolštad se ne vidi..a onda u drugom kreće da gazi, i lagan preokret. Da, Darmštad u drugom poluvremenu nije imao pošten šut na gol.

Link to comment

Fudbal 5/5, NBA 1/1, NFL 0/1, Tottenham i Bolivar dodjose po 5+, a konacno je prosao i kombo tiket(nakon pune tri nedelje). Cim negde stavim fiks, odmah bude cipavo. Srecom te je Fiorentina nekako oterala mec u X, za kvotu 1. Napoli jedva do 2+, Basel lagano, Zvezda izvojevala tesku pobedu. Salzburg par minuta pre kraja ulazi u 3+. Puno golova na mecu u Londonu, koji odigrah slabije. Nezadovoljavajuce prvo poluvreme, na U. de Chile-U. Catolica, a onda eksplozija sansi i golova u nastavku. Sumnjiv penal za Catolicu, za 2-1, no sve se broji. The Strongest i Bolivar su me navikli na divlje meceve, no ovo je bilo ludilo i za njihove standarde. Kisa golova, dva penala(domacin promasuje, gosti daju za pobedu); sudija ne iskljucuje igraca koji je rukom odbranio svoj gol, mada je penal dosudjen; po crveni na obe strane zbog koskanja; samo 3 minuta nadoknade, nakon bar 7-8 minuta prekida kod penala. NBA sam dobro ogranicio na jedan par. Golden State jos jedan rutinski over. NFL je ponovo dosao razocaravajuce, no to odigrah slabije, pa se i ne nerviram. Kombo je za promenu prosao. Skoro idealan dan, pa je i nedelja u celini dobra.

 

 

Fudbal

 

U. Concepcion-U. La Calera 2+

Cagliari-Ascoli 2+

PSV II-Ajax II 2+

Getafe-Rayo Vallecano 2+

 

Kvota 2.27.

Ne tako simpatican izbor danas, te odigrah nekoliko meceva na 2+, ali opreznije.

 

Prateci tiket, PSV II 4+, Cagliari 4+, Rayo Vallecano ggIVggII, U. Concepcion ggIVggII. Kvota 39.34.

 

 

NHL

 

Buffalo-St. Louis w2

 

Washington-Edmonton w1

Winnipeg-Colorado 5+

 

Kvote, 1.65, 1.99.

Blues su jedva dobili Sabrese kao domacini, pre par dana. Buffalo je u blagom padu rezultata i ocekujem da ce veceras gosti imati manje problema. Washington igra dobro i ima jedan od najboljih timova u ligi. Oilersi su skloni greskama u defanzivi, te im ne dajem mnogo sanse u ovom mecu. Winnipeg i Colorado su medju efikasnijim timovima u ligi, bar kada je o 5+ varijanti rec, pa ih pratim i dalje.

 

Propratni tiket, Philadelphia 5+, Los Angeles w2, Boston w2. kvota 4.91.

 

Strelci, Nash, Steen, Ovechkin, Carter, Wheeler. Sistem 3/5.

 

 

NBA

 

Minnesota-Philadelphia w1

San Antonio-Phoenix w1

 

Kvota 1.69.

Vreme je da Minnesota konacno dobije mec kod kuce, tesko da protivnik moze biti slabiji. San Antonio odbranom resava meceve, istu stvar ocekujem i danas. Cleveland izbacih, zbog gomile povredjenih igraca; mogu lako izgubiti, ako zvezde ne budu raspolozene.

 

Prateci tiket, Sacramento >202.5, Detroit >187.5, Love >19.5, Rondo >12.5. Kvota 8.76.

 

 

NFL

 

New England-Buffalo P1

 

Kvota 1.47.

U moru nepouzdanih ekipa ove sezone, New England i Carolina su casni izuzeci. Patriotsi imaju dominantnu sezonu i jedino ih povrede mogu spreciti da odu do kraja. Sve vise povredjenih igraca kod domacina, no dok je "Tomica" zdrav, nema problema.

Edited by Miljenko
Link to comment

Prateci tiket, PSV II 4+, Cagliari 4+, Rayo Vallecano ggIVggII, U. Concepcion ggIVggII. Kvota 39.34.

Dodao sam na ovaj tvoj tiket rekreativno Washington i Winnipeg 1&5+. Kvota u Mozzartu 292.61. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...