Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Kod mene za sada nije lose, kada je rec o ovim bitnim stvarima.

 

Napisah gore fudbalski tiket za pracenje, 9 meceva gg u prvom ili drugom poluvremenu, Englezi i Skoti, za 30 dinara, oko 33 hiljade. U prvom poluvremenu je prosao samo jedan par, pa se nisam ni nadao previse. A onda krenuse golovi u nastavku. Na kraju je 7 parova proslo, a padose Coventry 4-0/4-1 i Berwick 0-1/0-5. :isuse:  :lolol:

Link to comment

Ne smem vise da diram Nacional Potosi, znam nekog ko ce me streljati za primer, jer :sam baksuz. :unsure:  :lolol:  :isuse:

Na putu sam, danima se nisam kladio. Imas srece :D Tj. slagah, preksinoc udjem u kladionicu, puno cigana i urlaju jer Zvezda pravi seriju 14:0. Ja iz zajebancije da ih zezam kazem zaposlenom da mi  odigra uzivo na Strazbur za 500 din. Lik kaze kvota 5. Bezobrazno mala na nekih +16. I promenim na 200din.. Uvece bacim pogled vidim ladno dobili i ja inkasiram crvenu :D

Edited by Timmy
Link to comment

Konyaspor-Eskisehirspor 1 @2,05

 

Konya nije pobedila poslednje tri ali nije toliko slaba kao gosti. Imaju osam poraza u nizu, na strani svih pet poraza bez postignutog gola. Mislim da vredi probati po ovoj kvoti

Link to comment

Fudbal 4/6, NHL 2/3(uz jednu kvotu 1), prodje i 5+ na City-Liverpool, te jedan tiket sa NHL strelcima(minimalna verzija). Real-Barsa rutinski do 3+, moglo je lako doci i 7+, koliko je sansi bilo. Fiks tiket je naravno pao; neverovatan poraz Arsenala. Kombinacija sa 4 2+ meca je usla bez problema; svi su dosli i 3+. PSV je pokusao da sacuva 1-0 i to im se osvetilo, posto je domacin okrenuo mec, jos jedan lak izlaz. Liverpool je doneo pomalo neocekivano goleadu, utoliko bolje. Colo Colo je bio izuzetno trapav u zavrsnici, nisu uspeli da daju gol, u porazu 0-2. Dobro je sto su prosle sve tri jace stvari. NHL onako. Mogao sam bolje grupisati uloge. Rangerse bih igrao u bilo kojoj varijanti, tu nista nisam ni izgubio(uspeli su da prime dva gola za OT, u samoj zavrsnici meca). Samo 3 gola u Dallasu, mozda je fiks ipak bio bolje resenje. Washington nije mogao mnogo lakse doci do pobede; jos jedan over u Winnipegu. Mali dobitak i na igracima, dobro sam ih grupisao. Ocekivao sam da cu uzeti vise. Kombo je ponovo trokirao; Rangersi ok, cekah Dallas na njemu i stativa; ne secam se kada je poslednji prosao.

 

 

Fudbal

 

Salzburg-Sturm 3+

 

U. de Chile-U. Catolica 3+

 

The Strongest-Bolivar 3+

 

Verona-Napoli 2+

Fiorentina-Empoli w1

St. Gallen-Basel 2+

Radnicki Nis-Zvezda w2

 

Tottenham-West Ham 3+

 

Kvote, 1.47, 1.53, 1.54, 1.89, 1.67.

Salzburg, U. de Chile, Bolivar, uobicajene stvari. Italijane ne volim da forsiram na golove, pa su Napoli i Fiorentina odigrani opreznije. Basel ima bitan mec u LE, te i njih probah samo 2+. Ocekujem da Zvezda nastavi u istom ritmu. Londonski derbi takodje odigrah, ali ovo stavih u slabiju grupu, posto Tottenham ume da bude nepredvidljiv.

 

Prateci tiket, Napoli P2+V2P2+, Rosenborg P2+V2P2+, Basel P2+V2P2+, Feyenoord P2+V2P2+, Hoffenheim ggIVggII, Young Boys ggIVggII, Salzburg P2+V2P2+, Tottenham ggIVggII. Kvota 43.16.

 

 

NBA

 

Denver-Golden State >209.5

 

Kvota 1.60.

Jos jedno raspucavanje u najavi, sve ispod 215-220 poena bi bilo iznenadjenje.

 

Prateci tiket, LA Clippers >201.5, Oklahoma >203.5. Kvota 2.56.

 

 

NFL

 

Carolina-Washington w1

Philadelphia-Tampa w1

Seattle-San Francisco w1

 

Kvota 1.97.

Retko losa kladionicarska NFL sezona. Kada ne dolaze "u glavu" ni mecevi sa dvocifrenim hendikepom(Green Bay), sta igrati. Carolina i dalje sigurna; Philadelphia nije pouzdana, no sigurno imaju veci ofanzivni potencijal od Tampe; San Francisco ima losu sezonu, lagani 1 u najavi.

 

Ovaj tiket je otisao u slabiju grupu.

 

NHL tiket, Los Angeles w2, San Jose 5+, Montreal 5+. Kvota 3.86.

 

 

Link to comment

Lep dan juče

 

 

 

 

 

        +4,05

 

Danas počinjemo sa Rusima

 

In-play, Zenit II - Tom Tomsk, Tomsk @1,90

 

 

Combo,

Partizan˛& Rijeka @ 1,95 2u

 -3,00 juče

 

Rijeka juče http://www.flashscore.com/match/p0UUhVwp/#match-summary

Dešava se, ali me to koštalo 4 unita, baš  :cry:

 

No, danas sam izdvojio neko vreme da pogledam statistiku, kako gađam po sportovima. Košarka, tenis i rukomet - svi su mi u minusu. Ok, tenis mi je mizeran sample, a za rukomet sam mislio da sam u blagom plusu.. Ali košarka je tragedija. Mnogo sam novca izgubio na košarci, zapravo ja taj sport čak ni ne pratim, ne pamtim kad sam odgledao celu utakmicu..stvarno sam idiot.

 

Fudbal mi je iznenađenje, zapravo nisam mogao da pretpostavim da imam toliki minus na ostalim sportovima i da mi fudbal sve to pokriva. ali zaista od sad moram da izbacim sve osim fudbala. Evidentno je da će plus biti još veći ako uspem da suzdržim svoje kockarske trenutke na košarci.

Link to comment

Konyaspor-Eskisehirspor 1 @2,05

 

Konya nije pobedila poslednje tri ali nije toliko slaba kao gosti. Imaju osam poraza u nizu, na strani svih pet poraza bez postignutog gola. Mislim da vredi probati po ovoj kvoti

jedva dodje :kralj:

 

iz 2 u 1, gol za pobedu na samom kraju meca

Link to comment

igrao sam protiv Bayerna u trenutku kad su gubili 8 razlike po kvoti 2,17. Oba tima su u nizu poraza. Ovi nesretnici u koje se uzdam samo jednu pobedu od pocetka sezone.

Link to comment

Kako sam trebao da opalim 1 na Ingolstad, kvota tad bila 10 i vise. Stavio sam 2 unita na ovaj 1X, dvoumio sam se da li 2 unita na 1X ili pola unita na 1.

Nema veze, necemo plakati.

Ali bas kvalitetna namestaljka.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...