Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Lep dan juče

Pa da započnemo vikend sa našom ligom,

In-play, Čukarički - Borac, Čukarički @1,85 2u

 

 

Nastavljamo sa braćom,

In-play, Slaven - Dinamo ZG, Dinamo ZG @1,75 2u

 

 

Malo na basket  :cry:

In-play, Panathinaikos - Lokomotiva, Lokomotiva @1,85

 

        +4,05

 

Danas počinjemo sa Rusima

 

In-play, Zenit II - Tom Tomsk, Tomsk @1,90

Link to comment

probacu i jokica over 6.5. trener ga je pohvalio posle onog dominiranja protiv spursa pa cisto da ispratim. valjda ce dobiti opet neku pribliznu minutazu.

I dade tacno 6 poena

Link to comment

nista novo druze. ja vec navikao. sjebali samo on i gallinari. italijan imao 12 poena na poluvreemenu prvi napadac ekipe i covek nije uzeo tri suta u drugom poluvremenu. kao da me neko namerno zajebava. 

Link to comment

Fudbal 1/2, NHL 0/1, NBA 1/1. Nacional Potosi mi je baksuzan, vec drugi put ne dolaze 3+; moracu se drzati The Strongesta i Bolivara. Dortmund lagano prolazi i sa kontrom u fiksu. NHL je dosao kilavo. Calgary-Chicago, 1-1 nakon prve trecine i to je bilo sve u regularnih 60 minuta. U gomili NBA minusa, nadjoh over koji je dosao bez problema. Ocekivao sam laganih 3/4, a mozda i kombo tiket, kad ono 2 pogotka, bezveze.

 

 

Fudbal

 

Real Madrid-Barcelona 3+

 

Willem II-PSV 3+

 

Shakhtar-Volyn 2+

Wolfsburg-Werder 2+

Schalke-Bayern 2+

Ajax-Cambuur 2+

 

Palestino-Colo Colo 3+

 

Man City-Liverpool 3+

 

WBA-Arsenal w2

Bologna-Roma w2

Juventus-Milan w1

 

Kvote, 1.50, 1.52, 1.57, 1.57, 1.75, 1.83.

Prve tri stvari stavih na kombo tiket. Real-Barsa je mec koji uvek igram na golove. PSV dobro igra u prvenstvu. Kombinacija sa 2+ igrom, prilicno izvesni parovi. Colo Colo se bori za titulu, pa ih odigrah opreznije. Englezi su retko korisni ove sezone, no probah ipak ovo za manji dobitak. Jedini fiks tiket; Arsenal i Juventus su prilicno verovatni, dok Roma ne sme sebi dozvoliti luksuz poraza.

 

Jedan od pratecih tiketa, svi mecevi su ggIVggII igra, Coventry, Peterborough, Port Vale, Forest Green, Lincoln, Brechin, Annan, Berwick, East Stirling. Kvota 821.33(uz 35% bonusa).

 

 

NHL

 

Florida-NY Rangers w2

 

Dallas-Buffalo 5+

 

Washington-Colorado w1

Winnipeg-Arizona 5+

 

Vancouver-Chicago 5+

 

Kvote, 1.65, 1.47, 2.07, 1.60.

Rangersi su neocekivano porazeni, protiv desetkovane Tampe; ne verujem da ce vezati dva poraza na turneji po Floridi. Dallas protiv probudjenih Sabresa, ocekujem golove. Capitalsi su uvek bili neugodni domacini, te ih odigrah i danas. Winnipeg pratim na golove, pri cemu i Arizona ima lep niz efikasnih meceva. Vancouver ima najduzu aktivnu 5+ seriju, pa sam zato ovaj par i odigrao opreznije.

 

Prva dva tiketa odose u jacu grupu.

 

Prateci tiket, Boston w1, Ottawa 5+, Pittsburgh 5+, St. Louis w1. Kvota 5.16.

 

Strelci, Malkin, Pavelski, Stamkos, Ovechkin, J. Benn i Nash, Voracek, Crosby, Perry, Steen. Dva sistema 3/5 i spojen tiket.

 

 

NBA tiket, Orlando P>101.5, Houston P>102.5. Kvota 3.42.

 

NCAAF tiket, Brigham Young >55.5, Oregon >72.5, Wisconsin w1, Louisiana Lafayette w1, Notre Dame w1, Stanford w1. Kvota 5.76.

Edited by Miljenko
Link to comment

Pokušao sam Partizan i Rijeku da igram u Mozzartu, jer su kvote najveće koje sam našao. Izašla mi je poruka da je potrebno da se tiket "verifikuje" i da proverim za 2 minuta da li su uopšte prihvatili. Proverio sam, i nisu.

Bednici bedni

E sad, ja jako retko igram kod njih, igrao sam u poslednje vreme možda malo više kod njih nego uobičajeno i baš kod njih sam u finom plusu.

 

Koja amaterska kladionica ovo je žalosno

Link to comment

Jeste malo jače, ali već su mi primali tolike iznose. (istina, bili su samo singlovi, ali kvota za ova 2 meča je svega 1,95)

Sad su mi prihvatili lajv bez problema :lolol:

Edited by Godfrey
Link to comment

Ja pre par nedelja dosao u Balkan bet da odigram dva para za 10 000 dinara, jedva preko 80 evra, Muguruzu po 1.85 protiv Kerber na onom WTA zadnjem mastersu, i Soka protiv Janga po 1.33. Kaze decko moze, to su te kvote, i onda se nesto cekalo 10-15 sekundi, da bi mi na kraju rekao da je kvota na Muguruzu tog momenta pala na 1.7 :puke: Posto je kod ostalih bilo uglavnom do 1.75 a tu kvotu nikako ne volim, cekao sam uzivo da ova druga povede i popusio 8000 jer se sve odvijalo kako ne treba pa kontrirao samom sebi. Odvratne su domace kladionice, odvratne.

 

Veceras cekam H2 +4.5 gema na Laksonena protiv Tejlora Frica. Mislim da ima solidne sanse i za pobedu a to se placa oko 4.4, dok sam ovo prosto morao da ubacim na Djokovica i Sislinga koji su svoje meceve lagano odradili. U jedinom medjusobno mecu ovaj klinja je dobio Laksonena lagano u dva seta ali ovo je ipak finale (ultra mega snazni celendzer u nekom gradu koji se zove Champaigne) a finale treba da bude napeto i tu je motivacija uvek veca nego obicno. Ocekujem i vise od 21.5 gemova ali sam ipak odigrao +4.5 na Svajcarca, u slucaju da bude 4:6 4:6.

 

Jos sam singlirao i Vavrinku ali to vise zbog kvote 3.52, mada kad on ima svoj dan moze rutinski da ispegla bukvalno svakoga od ovih najjacih. Nadam se da ce igrati muski kao sto ume.

Link to comment

Neverovatna serija malera se nastavlja - Laksonen do 4:5 u prvom setu imao 5 neiskoriscenih brejk lopti protiv ovog klinca, onda na svoj servis vodio 30:15 ali uspeo da izgubi 3 poena za redom, da ispusti jedinu brejk loptu koju je ovaj mali dripac imao i 4:6 kraj prvog, plus ovaj debilko servira prvi i ako dune 3:6 duvam i ja djoku s mojim hendikepom. valjda sme da izgubi makar 4:6, ako vec nema snage za preokret..

Link to comment

Odigrao neki HTZ tiket i ostao mi samo PSV. Povede PSV i ja treba samo da odigram keca ostatak meca (5.50) i da kako god da se zabrsi budem gotovo podjednako dobar. Ali mene nervira sto oni drze tu kvotu 5.5 i ne raste i necu da igram. I tako vreme ide, ja se kanim... Trenutno je 2:1 za Willem II.  :D

Edited by Nesh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...