Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

BgYh58D.jpg

 

jlbpnGJ.jpg

 

 

Kad padnes ovako dva puta u razmaku od nekoliko sati, zapitas se jel ima smisla sve ovo :D Za Kliperse je jos jace sto sam ostavio jos 50e na racunu da ih branim ako se ukaze kontra, sto je za mene bilo skroz ocekivano, ali sam jos do 01h spickao svih 50 na uzivo tenisu pa mi nije ostalo nista za branjenje :D Ali da propuste +14 s poluvremena i +10 na par minuta pre kraja, sa sve neocekivanim povratkom Pola... jezivo. A sta tek reci za Zvezdu, oni su jezivost podigli na novi nivo a ja nisam branio ni za 20e kad su mi rekli, po kvoti 10 na nekih 18 razlike. Pakao :D

Link to comment

LAC-GSW 2 (1.28)

Cleveland-Milwaukee, Cleveland pobedjuje za vise od 5.5 poena (1.38)

Washington-Dallas over 4.5 (1.49)

PItsburg-Colorado over 4.5 (1.60)

Otawa-Columbus over 4.5 (1.49)

Tampa-NYR over 4.5 (1.71)

 

 

4/6 lose sam iskombinovo pa sam pogodio samo 1 tiket

Link to comment

Fudbal 0/1, NHL 1/2, NBA 1/1. Metiljavo prvo poluvreme na U. de Chile. Dva brza gola u nastavku, a onda revija promasaja. Precke, promaseni ziceri; ocekivao sam da ce moji usporiti, kako se bude blizio kraj, no trener pojacava napad i stvoreno je puno kontri, no bez realizacije. NHL nisam mogao uklopiti bolje. Pittsburgh je lepo okrenuo mec, over u Washingtonu, kada se nisam ni nadao previse. Montreal je ponovo razocarao protiv dosta slabijeg tima, St. Louis otisao u OT. Lagani over na LA Clippers-Golden State, proslo bi bilo sta da sam odigrao. Steta sto nisu prosla bar 3 tiketa, no ne moze uvek sve biti idealno.

 

 

Fudbal

 

Hamburger-Dortmund 3+

 

Sport Boys-Nacional Potosi 3+

 

Kvote, 1.54, 1.58.

Dortmund i Nacional Potosi su medju timovima koje igram iz kola u kolo.

 

Prateci tiket, Lyon w2, Dinamo Zagreb w2, Liefering 3+, Middlesbrough w1, Volendam 3+, Go Ahead Eagles 3+. Kvota 7.20.

 

 

NHL

 

Calgary-Chicago 5+

 

Kvota 1.50.

Najprimamljiviji mec za golove danas. Chicago sve bolji u napadu, Flamesi busni kao sito.

 

Propratni tiket, Carolina 5+, Nashville w2, NY Islanders 5+. Kvota 4.50.

 

Strelci, Saad, Neal, Tavares, T. Plekanec, Kane. Sistem 3/5.

 

Juce u Meridianu nisu dali igrace za Washington-Dallas i naravno da su Seguin i Ovechkin postigli pogotke(imao bih prolaz na jednom tiketu, mozda cak i 4 pogodjena igraca). :isuse:

 

 

NBA

 

Denver-Phoenix P>102.5.

 

Kvota 1.85.

Ne volim da forsiram timove, koji su bili raspucani vece pre toga, pa ovo odabrah kao jedini singl. Mecevi iz ove serije su znali da idu i preko 270 poena.

 

Propratni tiket, Houston >196.5, Oklahoma P>102.5, Dallas >188.5. Kvota 4.74.

 

Mrzelo me je da cekam kvote za Golden State i San Antonio, pa sam odustao od fiksa na kraju. Mozda je bolje sto preskocih prve, morace i oni negde da izgube.

Link to comment

iznenadio me sacramento kako je poludeo protiv miamija koji je defanzivno odigrao najgori mec u sezoni. kingsi pogadjali trojke kao nezdravi. belinelli dosao. upario sam ga sa overom na cleveland - milwaukee. drugi tiket gde sam imao sacramento under imao sam i thompsona over koji je bukvalno dosao u prvoj cetvrtini. tako je to kad mi ne treba.

 

griffin, rivers i crawford svi under i to jedva ali svi zbog toga sto se paul neplanirano vratio. monroe dosao. 

 

posle cu napisati sta planiram da igram za veceras.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...