Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

korver pravi faul seknudu pre kraja kod 88-88 i tako mi spuca tiket gde mi je falio jedan poen millsapa za dobitak. 

 

no, ipak prosao mi je tiket sa horfordom + h2 na minny.

Link to comment

Fudbal 2/3, NHL 0/1, NBA 1/1, prodje i prateci NHL tiket. Na fudbalu nije dosla najsigurnija stvar, Gana 3+. Obrukase se protiv skroz lose ekipe, samo 2-0. Svi fiksevi prodjose, uz manje probleme na Tunisu i Paragvaju. NHL nisam lepo odabrao. Na jacem tiketu promasih oba para, dok su Pingvini i Predatorsi usli u 5+ na pratecem. Golden State i Curry ispostovase ponovo, za prolaz lepog dabla. Jos jedan plus dan, nakon one kilave serije. Ponadah se da mogu pogoditi 4/5, no nije se desilo, mada ni ovako nije lose.

 

 

NHL

 

Winnipeg-Vancouver 5+

 

Edmonton-Chicago 5+

 

Kvote, 1.55, 1.55.

Samo 3 meca danas. Detroit-Washington lici na tvrd mec, te ga nisam dirao. Vancouver ima dugu 5+ seriju, a ni napad Winnipega nije za bacanje. Chicago nije siguran, kao ranijih sezona, ali su i dalje prilicno dobri. Edmonton igra lepe i efikasne meceve, pa i danas ocekujem da doprinesu da mec ode u plus.

 

Strelci, Wheeler, D. Sedin, Tatar, Ovechkin, Panarin. Sistem 3/5.

 

 

NBA

 

Houston-Portland P>104.5

 

Orlando-Minnesota H2(+9.5)

 

Kvote, 1.85, 1.65.

Moje Rocketse ne smem igrati u fiksu; overi su vec druga prica. Minnesota je korektno otvorila sezonu, narocito u gostima, te ih probah sa prosirenim hendikepom. Nije Orlando tolika sila, da bi bio ovoliki favorit.

 

Propratni tiketi, Charlotte w1, Indiana w2, Atlanta w1, Toronto H2(+7.5) i Harden >27.5, Lillard >25.5. Kvote, 4.34, 3.42.

Edited by Miljenko
Link to comment

Sinoc pogodio samo 1 tiket. PAO sam na Boston w1 neverovatno kako su izgubili,Dallas isto nije otiso u 5+ i naravno padam na Hornetse jeben New York mi več treci put sjebe tiket.

Za nocas vrlo verovatno Vancuver i Chicago 5+ a kažeš Miljenko da ce u Detroitu biti tvrd meč pa mozda valja probati under 5.5.

Link to comment

Ja kada odigram minus, usledi kanonada, pa ga zato i ne igram. :lolol: Detroit daje nesto vise golova, od kada se Datsyuk vratio. Capitalsi igraju tvrdo, jer trener Barry Trotz, forsira takav stil igre; nekada je vodio Nashville, sve ti je jasno. Na tri vezana medjusobna duela, nisu prebacili 4 gola. Ove sezone su odigrali onaj nesretni 1-0 mec, bas u Detroitu.

 

Ja minuse igram samo kod MLB meceva, tako da nisam previse merodavan za njih.

Link to comment

Juče 

In-play, Switzerland U19 - Romania U19, Switzerland @2,05

 

 

In-play, Slovenia - Ukraine over 0,5 1st half @1,80

 

Sledeće

 

In-play, Debreceni - Szeged, under 3 @2,05

Edited by Godfrey
Link to comment

Probacu zanimacije radi Molde - Songdal (pocinje u 14:00) i Ujpest - Zalaegeršeg GGI&GGII. Prva je prijateljska, druga kup. Kvota 200 (Maxbet).

Edited by Nesh
Link to comment

Za nocas vrlo verovatno Vancuver i Chicago 5+ a kažeš Miljenko da ce u Detroitu biti tvrd meč pa mozda valja probati under 5.5.

Uleti sve + pogodio basket chatlote 1,Orlando-Minesota over 197.5 i Houston 1. Na poslednja dva para me spasilo sto su bili produzetci. Proso bi i kombo tiket da nije sugavi real zajebo.

Link to comment

  19.11. 18:45 7002 Zalgiris STELMET doh 1 (-5.5)

1.60
5 / 8   19.11. 19:00 7003 Cedevita OLYMPIAKOS ki 2
1.85
  19.11. 20:15 7004 Maccabi T.A. CSKA doh 2 (3.5)
1.60
  19.11. 20:45 7006 Bayern FENERBAHCE ki 2
1.65
  19.11. 21:00 7008 Barcelona KARSIYAKA vh 2 (-16.5)
1.60
  19.11. 20:45 7007 Strasbourg RED STAR mup > 143.5
1.60
  19.11. 20:45 8634 V.Stimac(Czv)   idk < 9.5
1.85
  19.11. 19:00 8605 M.Bilan(Ced)   idk > 15.5
1.85

 

Link to comment

NHL 2/2, NBA 1/2, prodje i prateci NBA tiket. NHL je dosao fino. Over u Winnipegu je prosao na misice, mada je mec bio otvoren od starta, ali su golmani bili raspolozeni. Nesto laksi prolaz u Edmontonu, Oilersi odigrase jos jedan dobar mec. Kada je o NBA delu rec; razocaravajuca utakmica u Houstonu; Harden i Lillard se ispromasivase za sve pare, poluvreme over ni blizu. Minnesota opravdala poverenje. Imali su krizni period, na polovini zavrsne cetvrtine(-7), ali su se vratili. Prateci NBA tiket je uz nesto muke dosao; Toronto rutinski za izlaz. Kombo i dalje neuklopljiv; mislim da ga nisam spojio 20 dana, minimum. Fin dan.

 

 

Fudbal

 

U. de Chile-U. Concepcion 3+

 

Kvota 1.56.

Revans mec polufinala kupa. Moji su u gostima dobili 1-0. U. Concepcion je sklon nesto opreznijoj igri, no to veceras nece biti opcija.

 

 

NHL

 

Montreal-Arizona w1

St. Louis-Buffalo w1

 

Pittsburgh-Colorado w1

Washington-Dallas 5+

 

Kvote, 2.00, 2.10.

Montreal se izgleda vraca u formu, nakon velikog preokreta na proslom mecu. Protivnik je nesto slabiji, te je pobeda prilicno verovatna. Buffalo nije "bokserski dzak", kao ranijih godina, ali bi trebali biti preslabi za St. Louis. Pittsburgh ponovo igra promenljivo, ali je trijumf protiv Wilda, najava pocetka dobre serije. Capitalsi nisu efikasni kao pre par sezona, no u goste im dolaze Starsi, najbolji ofanzivni tim u ligi.

 

Prateci tiket, Boston w1, San Jose 5+, Ottawa 5+, NY Rangers w2. Kvota 7.69.

 

Strelci, Pavelski, Stamkos, Nash, Pacioretty, Tarasenko i Crosby, Bergeron, Voracek, Perry, Steen. Dva sistem 3/5 i spojen tiket.

 

 

NBA

 

LA Clippers-Golden State >207.5

 

Kvota 1.60.

Samo 3 meca se igraju danas. Igrace retko odaberem na pravi nacin, te odigrah samo ovaj over. Trend ove serije kaze, da plusevi vecinom dolaze na kraju, pa to i probah.

 

Propratni tiket, Miami P>98.5, Cleveland w1, Griffin >27.5. Kvota 4.14.

Edited by Miljenko
Link to comment

jutros sam maksimalno popizdio zbog gordona. covek ima 14 poena na poluvremenu, prvi igrac pelicansa i da jos samo 4 poena do kraja, ukupno 18 na granicu 18.5. trojke sutirao 1-9. srusio mi je 1 lep tiket. drugi dan za redom mi fali 1 poen za dobitak.

 

 

veceras lac najverovatnije bez paula i redicka. moglo bi se probati over na griffina (26.5), na crawforda (16.5) ili riversa (10.5). svidja mi se jos monroe over 15.5 protiv clevelanda.

Link to comment

LAC-GSW 2 (1.28)

Cleveland-Milwaukee, Cleveland pobedjuje za vise od 5.5 poena (1.38)

Washington-Dallas over 4.5 (1.49)

PItsburg-Colorado over 4.5 (1.60)

Otawa-Columbus over 4.5 (1.49)

Tampa-NYR over 4.5 (1.71)

 

ovo mi je najinteresantnije za igrati nocas kasnije cu da povezem i da nadjem prave double kombinacije.

Edited by Cash
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...