Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Florida-Tampa to cu odigrati 5+ ali na NYI-Arizona nisam bas siguran da ce pasti 5 komada.

Montreal-Vacuver je interesantan za 5+

Meni su Tampa i Islandersi tu negde po verovatnoci, pa sam ih zato i spojio. Da se igra u Tampi, bilo bi jos izvesnije za golove. Nije mi pomalo jasna postavka kvota za 5+ danas. Oko 1.50 na Islandersima; U Mozzartu je Tampa cak 1.65, u Meridianu preko 1.55.

 

Sutra cu probati Ganu ponovo, 3+ i sire. Morace se potruditi, nakon 0-0 u prvom mecu. 

Link to comment

evo miljenko odigrao sam sto sam ti rekao+ St.louis w1

na drugom tiketu igrao Memphis+San antonio nece pobediti za vise od 18 poena

1/2 neverovatno da na Florida-Tampa padne samo 1 gol

Link to comment

NHL 1/2, NBA 1/1, prodje i prateci NBA tiket, a uzeh nesto i na sistemu sa NHL strelcima. Manje verovatan 5+ dabl je prosao, dok je na papiru sigurnija kombinacija pala. Dobro je sto su obe kvote bile velike, pa je plus bio siguran i sa jednim prolazom. Islandersi volsebno prodjose, nakon samo jednog gola, u prve dve trecine, no Tampa i Florida se pobrinuse za pad. Luongo je imao cak 39 odbrana. Jeste rec o vrhunskom golmanu, ali je ipak sa druge strane imao jedan od najboljih napada lige, svasta. Montreal i St. Louis, nisu mogli lakse otici u over. U Montrealu idealan scenario, vodjstvo gostiju. Blues i Jetsi su odigrali mec sa puno sansi, izlaz na startu drugog perioda. NBA deo dobro odabran. Dallas se namucio u zavrsnici. Chicago odigrao kilav mec, protiv nekompletne indiane. San Antonio je jedini dosao rutinski. Memphis i Westbrook bez problema izlaze za prateci tiket. Sistem NHL strelaca je doneo minimalan dobitak, Perry i Stamkos zakazase. Konacno jedan lep dan; nije prosao kombo, ali je i ovako dobro.

 

 

Fudbal

 

Ghana-Comoros 3+

 

Nigeria-Swaziland P/K1

Egypt-Chad P/K1

Tunisia-Mauritania P/K1

Ivory Coast-Liberia P/K1

 

Senegal-Madagascar P/K1

Mali-Botswana P/K1

Paraguay-Bolivia P/K1

Brazil-Peru P/K1

 

Kvote, 1.47, 1.59, 2.05.

Ghana se obrukala na prvom mecu i danas bi trebala da usledi kanonada. Ostalo su revansi kvalifikacija(kada je o Africi rec), gde je razlika u kvalitetu ocita, dok Brazil i Paraguay igraju meceve standardne grupne faze.

 

Prateci tiket, Iraq 4+, Australia 5+, China 3+. Kvota 5.64.

 

 

NHL

 

Buffalo-Dallas 5+

Columbus-St. Louis 5+

 

Kvota 2.28.

Dallas ima mozda i najbolji napad u ligi(PP sigurno). Sabresi igraju sve bolje, te ocekujem golove. St. Louis igra dobro, imaju malo problema sa golmanima/odbranom, te mislim da je i tu 5+ pravo resenje.

 

Propratni tiket, Pittsburgh 5+, Nashville 5+. Kvota 2.77.

 

Strelci, Seguin, Steen, Carter, Crosby, Neal. Sistem 3/5.

 

 

NBA

 

Golden State-Toronto P>103.5

Curry >29.5

 

Kvota 3.42.

 

Prateci tiket, Atlanta w2, Miami P>96.5. Kvota 2.81.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ako me Gerasimov (koji je inace Belorus a ne Rus) opet ispostuje, eto veselja... Nisikori odradio svoj deo posla, sad jos ovaj majstor... Vodi 3:2 u prvom, za sad ide korektno, idemo majstore jako do samog kraja!

Link to comment

Pih, doslo samo drugo2+, jedino sto ne odigrah. A pred tekmu stavim poslednjih 200 din na Urugvaj 1&4+ po kvoti 9.5. Mislio sam da ce ih Urugvaj dobiti. I bilo 3:0 u 60 i nekom minutu, sasvim dovoljno vremena da padne i cetvrti al ipak  nista. A bez dinara da branim. Imao sam po kvoti 2.4.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...