Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

hoces li zahvaliti tvom rusu preko fejsbuka ili samo teniserke imaju tu privilegiju?

 

Hocu ako ispostuje makar delimicno i protiv Lacka, mada je lose krenuo. Inace, Bugarin Petrov-Tarpov mi je prihvatio i zahtev na fb (neki dzanki, reklo bi se, pa verovatno prihvata sve redom) a i generalno sam vise pisao muskarcima :D Uglavnom napusavanja kad me prodaju, ali bilo je dosta i reci hvale... zenske ne smem toliko da startujem, dosta ovih sa ITF turnira su na granici punoletstva... :D

Link to comment

Jao bre Miljenko kako nisi nista pogodio od Nhl gomila meceva 5+ jedino sam pao na Dallas-Minesota ostalo je doslo perfektno. Steta sto jos Kleveland nije pobedio.

Ja sam pretezno igrao fiks, a on nije dosao skoro nista. Jedini 5+ mec koji probah(Dallas) je naravno pao. NBA je tek bio smehotresan..

Link to comment

U nedostatku dobrih tekmi za golove, okrenuo sam, pre svega zbog prevelikih kvota u Meridianu. Peruanci Cienciano-Ayacucho 0-2 po 2.04, 0-1 po 3.75 i 0:0 po 11.5. Na sitnije.

Link to comment

NHL 1/1, NFL 0/2. Lagani over u New Yorku. Na Chicago-Calgary, prva trecina 0-0. Cetiri brza gola u drugom periodu i EN gol za prolaz, 38 sekundi pre kraja. NFL nisam mogao provuci. Green Bay gubi od raspalog Detroita. Odbrana solidna, ali je napad potpuno zakazao. Carolina je dosla do nove pobede. Eaglesi i Ravensi se obrukase pred svojim navijacima. Pittsburgh ima dobre rezultate, kada se uzmu u obzir povrede. Bio bih zadovoljan, da je prosao i jedan NFL tiket, no u svakom slucaju bolje, u odnosu na petak i subotu.

 

 

NHL

 

NY Islanders-Arizona 5+

Florida-Tampa 5+

 

Montreal-Vancouver 5+

St. Louis-Winnipeg 5+

 

Kvote, 2.48, 2.40.

Arizona i Tampa igraju zanimljive meceve, sa puno golova, te probah ove ekipe i veceras. Izgleda da je Condon u padu forme, nakon uzasnog izdanja protiv Colorada, Vancouver ima 5+ niz od 10 meceva. Winnipeg ima 5 vezanih poraza (4 u regularnom toku). Primaju golove kao na traci, dok su Blues majstori da iskoriste slabosti protivnika.

 

Strelci, Tavares, Perry, Stamkos, Pacioretty, Tarasenko. Sistem 3/5.

 

 

NBA

 

Philadelphia-Dallas w2

Chicago-Indiana w1

San Antonio-Portland w1

 

Kvota 2.06.

Dallas i San Antonio bi trebali biti ziceri. Prilicno velika kvota na Chicago. Pomislih da je neko povredjen. Meni su oni individualno dosta jaci, te probah i to.

 

Prateci tiket, Memphis H1(+1.5), Westbrook >28.5. Kvota 3.05.

Link to comment

http://prntscr.com/93goft

 

Danas samo ovo ozbiljnije, a za nesto sitno cekam Lipovsek-Puchesa h2+4.5 gema protiv favorita Lincera jer sam ga zamenio sa jos jednim likom koji ima dva prezimena, Podlipnik-Kastiljom :D Naravno, ovaj drugi je mnogo bolji a ovaj moj pavijan je vec uspeo da izgubi svoj prvi servis, nikad ga ne bih ni odigrao da se nisam zajebao :D Nema veze, Stanislav ce izvaditi situaciju rutinski.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...