Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Grifin sa mudima do poda i Kroford hladan kao spricer kad je frka, fala lepo i dovidjenja :D

 

Sad lepo jedan mali singlic na ovog tenisera Fanselow-a, pratim ga vec neko vreme i mislim da ima vece sanse nego sto kvota 3 kaze. Vise od 20.5 gemova bi trebalo da je zicer ali necu da preterujem, kenjalo me jako danas i juce, sprdacu se za sitno da ubijem vreme.

Link to comment

Jedno pitanje?

 

Ortak odigrao h2 na Orlando,koji je 5,5 na Was

 

Jel to znaci da Orlando moze na izgubi sa 5 razlike i opet je prosao na tiketu

Edited by Bogotac
Link to comment

NHL 0/2, NBA 0/2. NHL se nije mogao probrati sinoc. Montreal gubi ubedljivo od Colorada, kod kuce, iako je imao mnogo vise suteva, neverovatno. Tampa odlazi u OT, golom primljenim u zavrsnom minutu regularnog dela meca. Dallas-Minnesota, samo 4 gola. Kingsi dobise, no to nije donelo nista. NBA takodje razocarao. Sramotno losi Rocketsi/Harden, u prvom poluvremenu, te over nije bio ni blizu. San Antonio uspeo da dobije sa samo 9 razlike najlosiji tim u ligi. Od pratecih je najblizi prolazu bio tiket sa 14 parova i kvotom 40, Englezi, ali je i on pao na jednom mecu(neka smesno mala kvota u fiksu). Puno iznenadjenja, odnosno glupih rezultata, uvek donesu los dan, pa je tako bilo i juce. Smanjih danas tempirane dobitke; 1 pogodak u dva dana je nedopustivo los bilans.

 

 

NHL

 

NY Rangers-Toronto 5+

Chicago-Calgary 5+

 

Kvota 2.40.

Toronto i Calgary su pri dnu, kada je o kvalitetu odbrana rec, pa bi i danas moglo biti golova.

 

 

NFL

 

Green Bay-Detroit w1

Tennessee-Carolina w2

 

Baltimore-Jacksonville w1

Philadelphia-Miami w1

Pittsburgh-Cleveland w1

 

Kvote, 1.65, 2.74.

Green Bay za prekid mini serije poraza, protiv uzasnog Detroita. Carolina je iznenadjujuce dobra ove sezone, dok su Titansi pacerska ekipa. Ravensi su neubedljivi, ali je Jacksonville ipak ekipa nizeg ranga. Moj Pittsburgh bi i ovakav trebao doci do pobede. Eaglesi ce nadam se dokazati da su kvalitetniji tim.

 

 

NBA tiket, Portland H2(+7.5), Atlanta w1, Memphis w2. Kvota 3.64.

Edited by Miljenko
Link to comment

Finale u Bratislavi, domacin Lacko protiv mog brata Gerasimova. Slovak mnogo iskusniji ali gledao sam skoro sve meceve na ovom turniru, cak sam se i iscupao na njemu protiv Copila ali je jako glupo prokockao brejk prednosti u trecem i generalno lose igrao, samo je imao vise srece. Moj Rus melje, pokazao izuzetnu smirenost u kriticnim momentima a i servira kao iz topa, sto mnogo znaci na ovim ultra brzim dvoranskim podlogama. Idemo singl dvojku po 2.6, i jos singlovi na vise od 22.5 u mecu i 10.5 cu vijati uzivo cim pocne mec, jer mislim da je prvi set zakucan da ide u tajbrejk, prejaki su serveri a prelosi u polju da bi se brejknuli, plus sto obicno prvi set bude neko ispitivanje snaga i igra se opreznije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...