Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

A sta hoces da igras?

 

 

 

 

Svasta protiv Ricciarda, jer mu ubacuju novi Renoov motor i zbog toga po pravilima dobija 10 mesta kazne na startu. Recimo da prvi na treningu svakako nece biti, neka budu obojica tu negde po plasmanu (Kvyat je cak ispred ovog po poenima u sezoni) sto kasnije znaci da ce Kvyat imati 10ak mesta prednosti u startu. Uz to, Ricciardo je izjavio nesto tipa "ner Renault engine is lacking power", a postoji i faktor prilagodjavanja, kontam da mu nece biti sjajno od pocetka. Kvyatu jos ne ubacuju taj novi motor, mozda ce od sledece trke ili kad vec. Ovo sve mi je preneo jedan lik koji se vec dugo profesionalno bavi kladjenjem i ne baca pare tek tako kao ja, koji sam obicna lozana i pavijan. Naravno, rekao mi je i da uvek postoji sansa da se neko polupa ili izleti sa staze ali jebem li ga...

 

On je igrao na netu razne likove protiv Ricciarda, nekog Botasa i jos neke za koje takodje nisam cuo jer ne pratim, ali hocu da ispratim ako nadjem kvote bas za trku. Ovo iz Meridiana nisam siguran da je za trku bas, moram proveriti a nemam puno vremena, jbg.

 

 

 

Link to comment

U Meridianu ti je ovo za trku (iznad imas igre: plasman, pol pozicija, najbrzi krug). Ali nemas duele, nego samo plasman. A u Maxbetu se dueli, iako nije precizno naznaceno, mislim (nisam siguran) odnose na plasman u trci. 

Edited by Nesh
Link to comment

Jako su odvratni sajtovi domacih kladionica, negde uopste nece da otvori kad se klikne na formulu 1 a negde nije precizirano da li se odnosi na trku ili kvalifikacije. Jebem ih nesposobne.

 

Igracu 2-3 hiljade na ovog mog u kvalifikacijama i brzo idem do Meridiana i Maxbeta da proverim da li su ovo kvote za trku ili kvalifikacije, posto su sajtovi jebeno uzasni.

Link to comment

Detroit u hendikepu? Klupa im je uzasna, ali su i Klipersima starteri :Jova: Nosim se mislju i Redzija over 19.5, jeste mnogo, ali zlostavljace sina i penziju bude li forsirao. Naravno, budem li ga odigrao, promasivace duge dvojke ceo mec.

Link to comment

Bog tenisa i kladjenja, Egor Gerasimov :Hail: Ista kombinacija kao juce, singlovi na vise gemova i pobedu u mecu, plus 10.5 i 12.5 vise prvi set, jedino sam drugi izduvao ali jako sitno, 750 din kad je gubio brejk zaostatka, to je bio pokusaj iz zajebancije. 7:6 2:6 6:2, rutinski odradio jos jednog favorita, Copila. Za formulu je sad kasno, ovi ce skontati da Ricciardo ima tu kaznu i jbg, korigovace kvote za sutra.

Link to comment

Hvala, hvala. Ma gde 200 din? Treba da ih zatvorim, pa gde cu posle da igram?  :D

U poslednje vreme se stalno zezam sa tom igrom (uvek dve utakmice) i minimalnim ili malo vecim ulogom, obicno nocne utakmice, juznoamericke lige, Meksiko i MLS. Danas nisam imao previse ideja za moje uobicajene kombinacije, pa se bacio na golove. I, eto, cudo se desilo.  :)

Edited by Nesh
Link to comment

Bravo Nesh :Hail: 

 

Meni ladno prosao onaj Kvyat na treningu a mislio sam da sam pao jer je SK prekinuo prenos zbog nekog fudbala :D Ulog 3000 na kvotu 2.19, sasvim lepo. Sad imam Kliperse po 2.23 uzivo za 3000, kasnije pojacao dva puta po 1000 na 3.21 i 4.73 (ovo zadnje na -17 u prvom poluvremenu), usao sam 5000 na njih a cekam ukupno oko 15 hiljada pa sam branio sad za 2000 na 2.5 da vratim bar 60% uloga :D To inace jako mrzim da radim ali sam bio kreten pa nisam znao da ne igra Pol, a bez njega ce biti kriticni ako se udje u neizvesnu zavrsnicu, ne smem da rizikujem. Okrenuli su, vode 3 razlike, ali bice jebeno do kraja verovatno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...