Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Sad igram na bet at home tamo je situacija znatno bolja juce uvatio tvoje pingvine 5+ umalo da dodje i Anaheim domačin daje bar 4 gola kvota 2.45. Kod mojih kladionica jedina novost je igra 4.5 gola ostalo je sve isto.Slovenci ziherasi jbg

Link to comment

Dobro je te su tvoji uveli bar 5+, čini mi se da su mečevi sve neefikasniji. Videh da bet-at-home ima finu ponudu granica za NFL mečeve. Za poluvremena daju 3 poena, veću\manju marginu, što nije loša stvar.

Link to comment

NHL 2/3, NBA 1/1. Lagani over na Philadelphia-Washington. Neocekivano neefikasan mec u Tampi. Na kraju je bilo sanse za over, ali je EN gol Callahana ponisten, 8 sekundi pre kraja, jer je Stamkos usao u ofsajd. Kao da igraju klinci, a ne profesionalna ekipa. Predatorsi odose u produzetak, kvota 1. Starsi jos jedan rutinski 5+ mec. NBA fino. Clippersi donese prolaz bez drame na overu. Preskocih Golden State, dodjose i fiks i over i Curry. Ponovo je kombo pao na jednom paru, nakon pomenutog baksuzluka u Tampi.

 

 

Fudbal

 

Comoros-Ghana 3+

 

Kvota 1.60.

Obicno izbegavam kvalifikacione meceve, no probah ovo danas, posto je Ghana mnogo kvalitetnija ekipa.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Columbus w1

Washington-Calgary w1

 

Kvota 2.15.

Pittsburgh i Washington su u dobroj formi, te probah obe ekipe u fiksu veceras.

 

Strelci, Crosby, Ovechkin, Pavelski, Perry, Tavares. Sistem 3/5.

 

 

NBA

 

Chicago-Charlotte w1

Dallas-LA Lakers w1

 

Denver-Houston >206.5

 

Kvote, 1.73, 1.60.

Odabrah 2 favorita za veceras; nadam se da ce izbor biti bolji, u odnosu na prethodne veceri. Denver-Houston, kanonada u najavi.

 

Prateci tiket, Atlanta H2(+1.5), Cleveland w2, Toronto w1, Memphis w1, Dallas P>103.5, Sacramento >201.5. Kvota 10.23.

 

Miks tiket, USA 3+, Mexico 3+, Costa Rica P/K1, Cote d Ivore w2, Salzburg 5+, Eisbaren w1, Bern w1, Davos 5+. Kvota 8.70.

 

Link to comment

Imate sad u 16h jedan dobar teniski par, Gombos - Gerasimov. Slovak favorit a Rus jako dobro pegla na ovom turniru, od kvalifikacija pa do sad nije izgubio set u pet meceva, kao ni Gombos u svoja dva. Gombos iskusniji, bolji na rang listi, Rus bolji server (protiv Rosola imao valjda 20ak komada, tu sam se iscupao sa 2 x 10 000 na njega uzivo jer sam pre toga ginuo 200e :D ) i to ga dosta vadi, mada i u polju igra sasvim korektno. Mislim da je ova granica od 21.5 gemova niska i da ce otici makar u 7:5 6:4 ili 7:6 6:3 za nekoga, a ni dvojka po 2.6 uopste nije nerealna, kad je mogao Rosola moze i slabijeg Gombosa. Ja cu opiciti malo jace na plus gemove i nesto malo manje na dvojku, da mi ne bude zao a i da se pokrijem ako nekim slucajem dodje dvojka i manje gemova. Ako ga Gombos otrese kao slinu, ne zalim ni za cim jer sam ovaj par cekao dva dana.

 

Moram da ga ispostujem zbog ovoga, ipak me izvadio iz lepe banane u kojoj sam bio do tog momenta:

 

http://prntscr.com/92avru

 

http://prntscr.com/92aw5f

Edited by Zli Gli
Link to comment

Lagano 7:6 prvi set, vec na 2:3 za Gombosa u drugom sam prosao vise gemova, onda ovaj moj imao 5:1 u tajbrejku drugog, i kasnije jedno 5 set i mec lopti (jednu na svoj servis na 11:10), uz 3-4 spasene set lopte... i izgubio 12:14, pa posle na 4:3 u trecem setu imao 15:40, ali evo sad vodi 6:5 bez brejka i verovatno ce biti klanje i u trecem tb. Dobar sam svakako ali je decko debil.

Link to comment

Ljudi, treba mi pomoc i to prilicno hitno. Gde od lokalnih kladionica imaju u ponudi kvote za trku formule 1? Ne za kvalifikacije nego bas za trku. Imam neku informaciju pa bih stavio recimo 100e ali mi trebaju kvote prvo. U pitanju su vozaci Red Bulla, Ricciardo i Kvyat, ali moji ih daju u duelu samo za kvalifikacije a meni to nista ne znaci, treba mi trka.

 

Trazio bih redom po sajtovima ali sam na poslu i guzva je pa me jebu ko konja, ne mogu da surfujem normalno.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Balkan betov sajt me jebe opasno ili sam glup, a ovo drugo cu pogledati. Kod mene imaju slicne kvote kao ove gore ali za kvalifikacije, dok za trku nema ovih iz Red bulla.

Link to comment

Fudbal 0/1, NHL 0/1, NBA 1/2. Ghana razocarala, 0-0 protiv nizerazredne ekipe. Nisu dzabe reprezentacije propast za igru. NHL nije mogao doci mnogo losije. Pittsburgh porazen, Washington jedva otisao u OT. NBA je dosao solidno, ali sam mogao odigrati malo bolje. Fiks dabl prolazi. Obicno igram poluvremena over na Rocketsima i sinoc probam kraj, sa smanjenom granicom i naravno padnem za 2 poena. Glupi novembar. Mozda vikend bude bolji, mada se i ne nadam previse. Vise se i ne secam, kada je zadnji kombo uklopljen.

 

 

NHL

 

Montreal-Colorado w1

Tampa-Florida w1

 

Dallas-Minnesota 5+

Los Angeles-Edmonton w1

 

Kvote, 2.13, 2.02.

Ne bas sjajna fiks nedelja je pri kraju. Danas bi nesto moglo i doci, za promenu. Montreal, Tampa i Los Angeles su izraziti favoriti. Dallas je verovatno najbolji over tim ove sezone.

 

Prateci tiket, NY Rangers 5+, Boston 5+, San Jose X2, Nashville 1X, Vancouver X2, St. Louis 5+. Kvota 11.68.

 

Strelci, Nash, Pavelski, Pacioretty, Stamkos, Seguin i Giroux, Neal, Crosby, Steen, Panarin. Dva sistema 3/5 i tiket u glavu.

 

 

NBA

 

Houston-Dallas P>105.5

 

San Antonio-Philadelphia H1(-14.5)

 

Kvote, 1.85, 1.65.

Vracam se poluvreme overima i pratim Houston i dalje. San Antonio redovno dobija ubedljivo goste iz Philadelphie, te istu stvar ocekujem i veceras.

 

Propratni tiket, Phoenix P>104.5, Golden State P>104.5 i Harden >27.5, Curry >29.5. Kvote, 3.42, 3.42.

 

 

Fudbalski tiket, Forest Green 3+, Wrexham P/K1, Grimsby 3+, Bradford P/K1, Gillingham 2+, Peterborough 2+, Sheffield Utd P/K1, Falkirk P/K1, Ayr Utd 2+, Brechin 2+, Berwick 3+, East Fife P/K1. Kvota 30.87.

 

NCAAF tiket, Auburn >52.5, Florida State w1, Arizona State >52.5, Michigan w2, Oklahoma State w2, LSU >54.5, Baylor w1, Arizona U >62.5, UCLA w1. Kvota 40.83.

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...