Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

šutne čovek devet trojki i ubaci samo dve. meni neprijatno umesto njega koliko se ispucava. malopre mu dali tri bacanja na lepe oči, bivši saigrač mu ispizdeo i dobio isključenje. prebaciće granicu jedino ako meč ode u dva produžetka, pa dobije još neko bacanje.

 

a i onaj melo ga stisao kao plejof da igra :isuse:

Edited by Malvo
Link to comment

Rizespor- Galata,in-play Galata X2 @2,00

Moram malo da iskukam..

Ovo sam odigrao na poluvremenu, bilo je 2:1 za Rizespor, Galata u 65. minutu stiže do 2-2, a u 75. preokreće.. Ja pratim utakmicu do 90. minuta (pri tom razmišljajući onako alav kako sam trebao 2 da odigram, bilo je jasno da će Galata da okrene :fantom: ), zvoni mi telefon i nakon završetka razgovora odlazim da vidim ponudu, šta dalje da igram.. Proverim stanje na računu, još mi nisu legle pare od Galate..kao, ok, nisu još "setlovali".. Slučajno uđem u history, a za bet na Galatu piše "Lost". I razmišljam, opet moram da kontaktiram support, pogrešno su "setlovali", ok, ispraviće oni to brzo.. i kao, hajde da vidim rezultat meča, za svaki slučaj...kad ono http://www.flashscore.com/match/Oxdl66z5/#match-summary

 

Naravno, dešava se, ali već dve nedelje muke žive. Ovak vikend gađam fudbal 2-3. Od ta 3 promašaja Vojvodina dobija crveni u prvom poluvremenu pa penal za protivnika posle, zatim Volfsburg protiv Majnca dobija isto crveni u prvom, i za kraj Galata.. Smučilo mi se više. A sve je počelo pre dve nedelje kada imam Dinamo protiv Rijeke, koji je poveo i onda dobija retardiran crveni karton i gubi.. isti dan imam i Newcastle protiv Sunderlanda, koji gazi , ali sudija retard potpuno neopravdano daje crveni Njukaslu i penal za Sunder..

Hoće li stati bre ovo više  :isuse:

 

Izvnite zbog kukanja, ali ko me kleo za crvene kartone nije dangubio

Link to comment

Fudbal 2/6, NHL 1/1, NBA 1/1, NFL 0/2, Basel i Real dodjose 5+. Fudbal je dosao dosta lose. Dinamo Zagreb jedva 1-0, protiv slabog protivnika. Od Holandjana nisam previse ocekivao, to sam i dobio, odnosno nista. Napoli jedva 1-0, nisu vredeli prolazi na Barceloni i Dortmundu. Basel je prosao bez problema. Sevilla i Real odigrase lep mec, pracen kisom golova. Englezi su potpuno nekorisni ove sezone. Jos jedan mec gde nisu pala 3 gola. NHL tiket je prosao uz dosta srece. Dallas daje 2 EN gola, za over. Chicago rutinski dolazi do pobede. NBA takodje talicno prolazi. Lagani poluvreme over Oklahome, a onda Lillard dolazi taman preko granice. NFL razocaravajuce(ponovo). New Orleans se obrukao kod kuce, primivsi gomilu poena protiv jednog od slabijih napada. Jetsi nekako dobise, Patriotsi bez problema. Green Bay je bio sumnjiv; imali su veliki zaostatak u prvom delu meca, te se nisu uspeli vratiti. Preostala dva para prodjose na misice. Nocni deo me je malo izvukao, ali je vikend u celini bio prilicno los. Novembar mi je generalno propast mesec; nadam se da nece ceo biti bas ovakav.

 

 

NBA

 

Philadelphia-Chicago w2

Sacramento-San Antonio w2

 

Denver-Portland P>103.5

 

Golden State-Detroit P>104.5

 

Curry >29.5

 

Kvote, 1.70, 1.85, 1.85, 1.85.

Chicago igra promenljivo, no protivnik deluje previse slabo. Sacramento je i dalje nekompletan, te probah 2. Tu su i dva meca, koji deluju zanimljivo za koseve. Curry je dao manje od svog proseka, protiv Sacramenta, no tu je i Rondo odigrao finu odbranu. Danas bi se trebao vratiti svom 30+ standardu.

 

 

Miks tiket, Union Espanola 3+, Minnesota H2(+12.5), Anaheim w1. Kvota 3.78.

Link to comment

cf9d36e831d96ba78c9dba96.jpg

 

Ovo jednostavno previse boli. Toliko sam ogorcen da mi se place. Mesecima ovde kacim po 1 par ili 1 gol (pri tom je sinoc domacin promasio suta sa 5m i sa 2m). Da sam odigrao ovih 5 tekmi i stavio po 1000din bio bih dobar 8k .

Znam da je singl mama, znam da treba probati i sistem, ali nikada nisam igrao na tako ozbiljnom nivou, uglavnom 50-100-200din uplate i ne boli me glava. Najgore je sto cu totalno poludeti od pracenja, statitstike, golova, povreda i ostalih sranja, a nista od toga ne mogu da materijalizujem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 




Budite slobodni preporucite neku ustanovu za lecenje -_-

Link to comment

NBA 2/4, prodje i miks tiket. Fiks dabl je prosao rutinski, kao i plus na Denveru. Golden State nije dosao poluvreme over, nakon kilave prve cetvrtine, a i Curry je podbacio. Na pratecem, Cileanci dolaze u zavrsnici, Minnesota lagano, kvota 1 na Ducksima. Moglo je i bolje, no ovo je vec dvonedeljni trend.

 

 

NHL

 

NY Rangers-Carolina w1

Tampa-Buffalo w1

 

Dallas-Toronto 5+

 

Kvote, 1.93, 1.43.

Rangersi i Tampa su 2 najverovatnija fiksa za danas. Posto je kvota na viner na Tampi ispod 1.40, odigrah dabl. Dallas ima jedan od najboljih napada, kako na papiru, tako i u praksi. Pokusace da se revansiraju Torontu, za skorasnji poraz(1-4), kada ih gol nije hteo.

 

Prateci tiket, St. Louis X2, Philadelphia 5+, Nashville 1X, Los Angeles w1. kvota 4.08.

 

Strelci, Tarasenko, Ovechkin, Stamkos, Seguin, Pavelski i Nash, Voracek, Hudler, Wheeler, Neal. Dva sistema 3/5 i spojen tiket.

 

 

NBA

 

Cleveland-Utah w1

Miami-LA Lakers w1

 

Minnesota-Charlotte H1(+5.5)

 

Kvote, 1.40, 1.65.

Cleveland i Miami bi trebali biti ziceri. Minnesota igra fino, ponovo su autsajderi, te probah veci hendikep.

 

Propratni tiketi. Love >17.5, Wiggins >17.5 i Anthony >23.5, Davis >26.5. Kvote 3.42, 3.42.

 

 

Link to comment

NHL 1/2, NBA 1/2, prodje i jedan dabl sa NBA igracima(nekompletan). NHL je dosao kilavo. Rangersi rutinski, 3-0, ali se Tampa obrukala, protiv dosta slabije ekipe Sabresa. Dallas jedva udje u 5+, i tu je dosla kontra u fiksu. NBA je mogao bolje. Cleveland i Miami dobise bez vecih problema. Rubio i Wiggins nisu igrali sinoc i Minnesota gubi preko hendikepa. Igraci se povredjuju, kao da su od stakla. Jedan dabl sa igracima prolazi, dok je drugi pao na Davisu, koji je izasao zbog povrede, nakon lepo otvorene utakmice. Losi rezultati dolaze i dalje, nije se moglo nista vise provuci.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Montreal 5+

Anaheim-Edmonton w1

 

Kvota 2.28.

Pittsburgh i Montreal bi trebali doneti zanimljiv mec; cesto znaju igrati sa dosta golova. Arizona je prekinula seriju pobeda Ducksa, te danas ocekujem pocetak nove.

 

 

NBA

 

Dallas-LA Clippers P>106.5

 

Philadelphia-Toronto w2

Atlanta-New Orleans w1

 

Houston-Brooklyn w1

Memphis-Golden State w2

 

Kvote, 1.85, 1.59, 1.51.

Mec u Dallasu mi deluje najzanimljivije za poene. Toronto, Atlanta, Houston, deluju kao sigurice. Memphis-Golden State je potencijalno interesantan mec, no gosti do sada nalaze nacine da dodju do pobede i kada ih ne sluzi sut, pa probah 2.

 

Prateci tiketi, DeRozan >22.5, Aldridge >16.5 i New York H2(+7.5), LA Clippers w2, Houston P>102.5, Golden State P>99.5, Thompson >17.5, Howard >16.5, Paul >16.5. Kvote, 3.42, 47.55.

 

Link to comment

NHL 1/1, NBA 2/3. NHL je dosao nekompletno. Over u Piitsburghu, dolazi vec u drugoj trecini. Ducksi ponovo odose u OT, kvota 1. NBA je mogao bolje. Toronto lagano dolazi do pobede, Atlanta lomi protivnika u zavrsnom periodu meca. Golden State i dalje dominira, ali je Houston izgubio od mrtvih Netsa. Ako nesto mrzim, to je kada tim izgubi, a favorit je sa dvocifrenim hendikepom. Dallas-LA Clippers taman dodjose poen preko granice za poluvreme over. Kombo je pao na Rocketsima. Nista bez MLB meceva. NBA ne mozes uklopiti, mada ne trazim preveliku kvotu za kombo.

 

 

NHL

 

Philadelphia-Washington 5+

 

Tampa-Calgary 5+

 

Nashville-Toronto w1

Dallas-Winnipeg 5+

 

Kvote, 1.60, 1.47, 1.93.

Oba tima su upala u ofanzivnu krizu, pa mi se cini da je ovo dobra prilika za bolji ucinak u napadu. To se pre svega odnosi na Capitalse. Tampa trokira u fiksu, te ih probah 5+, protiv jedne od najlosijih odbrana. Toronto se razgoropadio i vezao 3 meca, bez poraza u regularnom toku, no mislim da je veceras kraj njihovoj bodovnoj seriji. Dallas i Winnipeg bi trebali odigrati najlepsi mec danas, zato je i kvota za 5+ dosta mala.

 

Strelci, Nash, Tarasenko, Ovechkin, Stamkos, Seguin i Ryan, Hudler, Neal, Little, Kane. Dva sistema 3/5 i spojen tiket.

 

 

NBA

 

Phoenix-LA Clippers >204.5

 

Kvota 1.60.

Duel na kome retko fale poeni, te i danas odigrah over, sa smanjenom granicom.

 

Miks tiket, Morocco 2+, Chile 2+, Golden State w2, Minnesota X2, St. Louis 4+, Ottawa 4+, Florida w1, Chicago w1. Kvota 9.69.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...