Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ne zaboravljam. Zato sam ih u sezoni odigrao eventualno jednom dva puta do sada. Ali od ove tekme kreće Real sa mečevima sa mnogo golova. I to će trajati do polovine januara. Uzmimo im pare :)

Link to comment

Jebo ih Benitez. Imas onakve ofanzivce i ti igras neku takticku gnjavazu.

Ne pokusavaju da istrce kontru, na proslom mecu CL, iako je Ronaldo redovno imao prostora da uradi nesto. Bar je on uvek gladan golova.

Probacu ih i ja sutra 3+ i sitnije 5+, 7+, ali sam prilicno skeptican.

Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 2/3, NBA 2/2, Catolica prodje i 5+, kao i prateci NBA tiket. Catolica je dala i vise od onog sto sam ja ocekivao. NHL je krenuo lose, ali je na kraju bilans bio solidan. Chicago je glatko porazen protiv Devilsa. Carolina-Dallas, bez gola u prvoj trecini, da bi 5. gol pao sekundu pre kraja meca, EN gol(ili bolje receno EN autogol). Pittsburgh je nastavio sa pobedama; jos jedan tesan trijumf. NBA konacno probrah kako treba. Golden State bez problema do poluvreme overa, Curry taman par poena preko granice. Cak su se i Davis i Harden raspucali. Kombo je pao na Blackhawksima, mozda sam pravio preveliku kvotu. Lep dan, 5/6 bih uvek potpisao.

 

 

Fudbal

 

Austria Vienna-Salzburg 3+

 

Zvezda-Metalac 3+

 

Colo Colo-O`Higgins 3+

 

Leverkusen-Koln 2+

Bayern-Stuttgart 3+

PSG-Toulouse 2+

 

Kvote, 1.58, 1.45, 1.69, 1.71.

Salzburg je kiksirao u proslom kolu, te ocekujem bolje izdanje njihovog napada danas, protiv jedne od najboljih ekipa u ligi. Sve osim ubedljive pobede Zvezde bi bilo veliko iznenadjenje. Colo Colo pratim i dalje, dok moj U. de Chile preskacem(bez Canalesa je napad trapav). Leverkusen ne preferiram, no 2 gola valjda mogu pasti. Bayern standardnih 3+. PSG bi mogao da proradi, pa i tu odigrah 2+.

 

Prva dva tiketa stavih u jacu grupu.

 

Prateci tiket, PSG P2+, Zvezda 2P3+, Bayern 2P3+, East Stirling 2P2+, Dunfermline 2P2+, Rangers P2+. Kvota 88.74.

 

 

NHL

 

Los Angeles-Florida w1

Washington-Toronto w1

 

Calgary-Pittsburgh 5+

 

Kvota 2.01, 1.65.

Kingsi su zakazali, na proslom mecu kod kuce, pa ih odigrah danas. Washington je lepo otvorio sezonu, a protivnik je ne tako kompaktan tim. Pingvini nastavise sa neefikasnim mecevima, no veceras je protivnik jedan od timova, koji najlosije igraju odbranu ove sezone, te ocekujem bolju ofanzivu.

 

Dabl odigrah jace.

 

Propratni tiket, Vancouver w2, Winnipeg 5+, Tampa 5+, NY Rangers w2. Kvota 6.29.

 

Strelci, Pacioretty, Ovechkin, Stamkos, Tarasenko, Crosby. Sistem 3/5.

 

 

NBA

 

Chicago-Minnesota w1

San Antonio-Charlotte w1

 

Kvota 1.44.

Za danas malo fiksa za promenu. Chicago je nakon katastrofe protiv Hornetsa, dobio Oklahomu; vreme je da Minnesota bude porazena na gostovanjima. San Antonio dominira u seriji protiv vecerasnjeg rivala.

 

Prateci tiket, LA Clippers P>108.5, Paul >17.5. Kvota 3.42.

 

 

NCAAF tiket, Notre Dame w2, Georgia >58.5, Purdue >52.5, Clemson w1, Michigan >51.5, Washington State >66.5, Michigan State w2, Alabama w1, Oregon w1, USC >66.5. Kvota 87.30. Optimistican tiket danas, mozda se jednom posreci.

Edited by Miljenko
Link to comment

Opet ti sa tvojom skepsom :(

Ove sezone sam u ovih par meseci, na Realu pao, koliko za celu sezonu. Valjda ce i oni krenuti da trpaju(dosta je i sam Ronaldo da se razigra).

Link to comment

Ne zaboravljam. Zato sam ih u sezoni odigrao eventualno jednom dva puta do sada. Ali od ove tekme kreće Real sa mečevima sa mnogo golova. I to će trajati do polovine januara. Uzmimo im pare :)

 

A ja sam ih odigrao bas kad su igra 0:0 sa Hihonom :isuse:

Link to comment

Jebem ti tenis, neverovatan sport. Uhvatim uzivo Ferera prvi set po kvoti 8.80, pri rezultatu 0:2 i 30:40 za Mareja na servisa Ferera, dakle sansa za drugi brejk. David se izvukao nekako iz tog gema, posle uzeo brejk i vodio 4:3, imao 0:40, ja nisam branio jer sam igrao "samo" 575 dinara i dobitak bio "samo" 5060, a i kao uzece jednu od tri brejk lopte sigurno, nije sisa... naravno, ne da nije uzeo nego je puko posle i svoj servis s nulom a evo sad ce laganih 6:4 za skotskog olosa. Jebeno neverovatno a ja jebeno nikad necu nauciti da je bolje uzeti manju a sigurnu lovu nego cekati vece dobitke...

Link to comment

Ja sam pisao da se ne igra na Real i Barsu golove, nije imao ko da slusa :) E sad treba krenuti i naredna dva meseca trpati :D A ako slucajno Real ne udje kriv je Miljenko koji ima skepsu, a igra :P

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...