Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Nisam igrao Holandiju 2 mozda i cele ove godine. Nekad sam ih trpao dosta, pa vremenompale kvote, a oni smanjili punjenje... Ali me sad nesto povuce na Sparta-Almere, fine kvote na domacin golove: u oba (1.95), 3+ (2.27), 4+ (4.39) i prvo2+ (3.26).

 
I dodadoh iz zezancije teniski dubl Djokovic-4.5 po 1.75 i Vavrinka pobeda po 2.3. Zajedno nesto preko 4
Link to comment

Sparta lepo ispostovala. Samo ne udje dom4+. Na poluvrmenenu sam branio da nece dati Sparta po 3.5. Ispostavilo se bespotrebno. Al nema veze.. Novak prodao, to mi je iznenadjenje. Sad cu Vavrinku da singliram.

Link to comment

Ja ga cekam mec, vezao iz Arene preko telefona dok sam gledao Zvezdu sa Berdih - Djokovic 12.5 vise prvi set uzivo, a onda sam u povratku svratio kod nas u Pinn bet i odigrao ga prvi set po 5.25 za 1030din i prosao 5400 :D Posto mi se nisu uzimale sve pare, prebacio sam na Eliasa 2000 i na Trungelitija 1000, jer je na njega prevelika kvota (5.25 a kod nas oko 3, neko je pogresio), a na tiketu od danas vec cekam jos Souzu i Eliasa.

 

Vavrinka rizikuje dobijen mec a Elias se bori sa Peljom kao lav, pravi duel Titana kad su u pitanju igraci celendzera na sljaci.

Link to comment

Jebem ti Lava pedercinu, sut iz igre 5/16, vise skokova nego poena ima idiot. Na njega uopste ne vredi igrati over kad nije prva opcija u napadu. Propadose mi Orlando H, Atlanta i over na Dzordza. I jos se dvoumio izmedju ovog debila i minusa na Karija, ubicu se ako dodje.

Link to comment

ja igrao over na gortat, jacka i thomasa. prva dva dodju relativno brzo dok thomasu fali tri poena i pedercina stevens ga ne uvede vise u igru u poslednjih 13 minuta. najboljeg igraca jbt. 

Link to comment

Evo predloga za sutra. Klasik koji godinama igram i koji je najčešće donosio lepe pare. Sevilja Real 4+, 5+, 6+, 7+, prvo 2, 3 i 4+, GG i GG GG. Nemoj da bude da nisam na vreme javio :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...