Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja koji god fiks da stavim na fudbalu, to pada. :isuse:  Ponadah se da ce sve proci, nakon dva brza prolaza od 7, no izgleda da je kombo nemoguce uklopiti ovih dana. :yawn2:

Link to comment

Ja sam se pretplatio na 'samo 1 par' tikete  :dry:

 

Kolekcija samo od pocetka novembra

 

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

 

 

I veceras cekam 'samo' Randolpha  :dry:

Edited by lord_s
Link to comment

koje lose ekipe igraju danas? minny i charlotte?

 

razmisljao sam da igram na bosha ako ne igra wade a na dallasove igrace nemam nameru da igram jer je to pre lutrija.

 

a ni ta taktika bas nije najbolja jer ako se nabije na pocetku taj slabiji protivnik, onda starteri imaju manju minutazu.

Link to comment

svakako je bolja od toga da igras over protiv dobrih odbrana. da je zdrav igrao bih over na favorsa, mozda na goberta ako je niska granica. under na denverove igrace. under na onoga koga cuva tony allen, mccolum vjerovatno.

Link to comment

Ne stigoh juce da napisem, pa ko zeli nek veruje :)  Ponovo sam bio uveren da ce Bilbao da puni Partizan, al ovaj put sam bio u pravu. 5 od 5 sam imao. Domacin golovi prvo2+, u oba, 3+ i 4+ i jos prvo3+. Juce ujutru su bile solidne kvote, pogledam pred sam pocetak mec sve dosta popadalo. Napokon da i u pravo vreme odigram :)

Link to comment

Fudbal 2/3, NHL 1/2, udje i Napoli u 5+. Molde i Napoli dodjose 3+, vec u prvom poluvremenu. Fiks je naravno pao. Jedan od najsigurnijih parova juce, Sporting, je glatko izgubio. Da ne budem teoreticar zavere, ali mi nije jasno kako su ovi mogli dobiti. Ne odigrah Bilbao na golove; prodje fiks, ali nije vredelo. NHL ok. Tampa je resila mec u prvoj trecini. Na slabijem bar spojih promasaje. Prateci fudbalski tiket je pao na Club Brugge 2+. Ponovo je kombo zaginuo na jednom paru, ovo vec postaje zamorno. Korektan dan, ali je moglo(i trebalo) biti mnogo bolje.

 

Fudbal

 

U. Catolica-San Marcos 3+

 

Kvota 1.65.

Ne bas primamljiva fudbalska ponuda danas, te odigrah samo Catolicu. Protivnik nije poznat po efikasnosti, ali se domacin nalazi u finoj formi.

 

 

NHL

 

Carolina-Dallas 5+

 

New Jersey-Chicago w2

 

Edmonton-Pittsburgh w2

 

Kvote 1.47, 1.64, 1.66.

Napad Starsa funkcionise odlicno, dok im odbrana i nije previse pouzdana. Chicago igra promenljivo i nakon neprijatnog poraza protiv Bluesa, ovo deluje kao dobra prilika za sticanje samopouzdanja. Pingvini konacno igraju kako treba. Napad ima mesta za napredak, dok je odbrana gotovo idealna. Oilersi su ostali bez McDavida, kome sledi duza pauza. Steta, posto su sa njim igrali spektakularno dobro u napadu.

 

Strelci, Kane, Nash, Crosby, Perry, Seguin. Sistem 3/5.

 

 

NBA

 

Golden State-Denver P>106.5

 

Curry >29.5

 

Kvote, 1.85, 1.85.

Golden State je nastavio gde je stao prosle sezone, te ocekujem jos jedan ofanzivni spektakl. Curry ne staje; nije mu potrebna prevelika minutaza, da bi dao gomilu poena.

 

Prateci tiketi, Phoenix P>99.5, Sacramento P>106.5 i Davis >25.5, Harden >26.5. Kvote, 3.42, 3.42.
 

Link to comment

Ako mi opet prodje ovaj Sander Gille, koji vodi uz brejk u prvom setu, prebacicu mozda i svih 50e zarade na Gaskea. Ima los skor sa Marejem, koji igra jako dobro na ovom turniru, ali domaci teren, solidna forma Gaskea, mozda uhvati neki momentum... kvota 4 je ipak prevelika, jebem mu.

Link to comment

Dozvolite da se poklonim Bogu tenisa... Sander Gille ili Sander Zil, u narodu poznatiji kao Gile Srbenda...

 

gillesander09_ctofeatured.jpg

 

:ziga:  :ziga:  :ziga:

 

I Luka Vani zasluzuje sve cestitke ako rutinski zavrsi penzionera Juznija/Juznog, dok Gaske ipak izgleda nema snage i muda...

Edited by Zli Gli
Link to comment

Ovo sam odigrao na pokerstarsu, lajv, u tom trenutku je bila 1,70 na bet 365.

A pre početka meča 1,65 na pokerstarsu i 1,60 na bet365 je bila.

Edited by Godfrey
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...