Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Šahtjor - Malmo 1

Real - PSG 1X

M'boro - Rotherham 1

@2,45 :kralj: :kralj:

 

 

 

M'gladbach - Juventus 2 @2,50 :frust:

 

PSV - Wolfsburg over 3,5 @2,90 :frust:

 

Šteta da nije bar jedan singl došao.

 

Olympiacos - Dinamo 1

Chelsea - Dinamo Kijev 1

Roma - Bayer 2+

@3,34

 

Maccabi - Porto 2

Bayern - Arsenal 1

Budućnost - Unics Kazan 2

Cibona - Antwerp 1

@5,22

Link to comment

Sta sam ti ja rekao. U Ls težko da padne goleada.

 

Zato sam veceras pazljivije na Bajerna i Oly. Bajern ispostovao skroz (uslo dom prvo2+ i prvo3+), Oli zasro. Taman  da budem na nuli (osim ako ne Oly poludi i da 3 komada u drugom). 

 

A odigrah odmah posle Bajernovog treceg gola da ne pada cetvrti na mecu po 9.5 i manje od 4.5 po 2.95. Sad ce Bajern da stane, uveren sam. Al sve na sitnije... Dodadoh i Porto daje 3+ po 2.75. To sam se lomio i pre meca, pa ipak odlucih ove dve...

 

I opet Oly dom2+ po 2.4 :isuse:

Edited by Timmy
Link to comment

Oly omasio penal. Tako mi i treba kad igram na grcke cigane. A Roben prvi kontakt sa loptom i obori mi tiket. A polak osam poceo da se nadam da ce ostati 3:0 :) Sad cu da igram da ostaje 4:0 :D

Edited by Timmy
Link to comment

Ubodem Romu, Oli, Celsi, Makabi i Zenit i sjebe me Valensija. Dva dana zaredom za po jedan mec :( Bas sam nasao kada da se odreknem singliranja...

Link to comment

I mene Valensija (igrao sam GG i Valensija daje 2 gola) na kvotu 50. Kad god ih stavim na tiket, oni odigraju kontra. 

Proso HTZ tiket al i to jedva (kvota oko 5: Celsi, Bajern, Porto, Olimpijakos).

Link to comment

Sad proveravam i ostalo sto sam otpisao jer je bucnulo na poluvremenu: imam jedan sa 4 utakmice gde mi je falilo da Gent da gol u prvom ( kvota 40, dali gol u drugom :mad: ), imam na jednom duple pobede Bajern, Porto i Olimpijakos (kvota 42)...

Ovaj "zastita na radu" proso, pa da ne kukam, al mogo je i bar jedan od tri sto padose na jednu...

No, dobro, idemo dalje... :sleep:

Edited by Nesh
Link to comment

Samo da kazem da je Gastao Elias Bog univerzuma, izvadio me covek i sinoc i veceras posle dve velike drame, veceras 11:9 u tajbrejku treceg. Fala dragom Alahu da mi je neko napravio totalni preokret a ne da krene ekstra i onda raspad, kao sto obicno biva zadnjih dana.

 

Nocni tiket:

 

Zhe Li - Van Peperzil  2

Bolt - Barton  2

Ebden - Michel  1

Harison - Laksonen  vise od 20.5

Cikago - Sent Luis  1x

Hjuston - Orlando h1 - 7.5

 

950din ulog, dobitak skoro 200e, za bolje i nisam.

Link to comment

Fudbal 3/4, NBA 0/1, prodje i prateci NHL tiket, te 5+ na Roma-Leverkusen. Roma rutinski do 3+. Bayern i Porto lagano, Barsa uz dosta muke. Moj U. de Chile je odigrao neubedljiv mec. Puno promasaja na obe strane i kasni gol. Colo Colo brzo dolazi do 2-0. Crveni karton me je uplasio(da slucajno ne ostane 2-0), no gosti smanjuju na pocetku nastavka. NBA metiljavo. Oklahoma je imala 8 poena prednosti, posle trece cetvrtine i uspela je da izgubi u regularnom toku. Cleveland i Golden State nekako dobise. Korektan dan, mada kombo nikako ne uspevam da uklopim.

 

 

Fudbal

 

Celtic-Molde 3+

 

Napoli-Midtjylland 3+

 

Bilbao-Partizan P/K1

Skenderbeu-Sporting L. P/K2

 

Kvote, 1.76, 1.58, 1.44.

Celtic i Molde su odigrali efikasan prvi mec. Ni danas ne ocekujem neku gnjavazu od utakmice. Napoli je dosta kvalitenija ekipa, nadam se da ce imati korektan pristup mecu. Bilbao i Sporting, kao dva najverovatnija fiksa danas.

 

Prateci tiket, Monaco X2, Besiktas 0-3, Liverpool 0-3, Club Brugge 2+, Sion 0-3, Dortmund 3+, Villarreal w2, Fiorentina w2, Tottenham w1, Schalke 2+, AZ 2+, Rosenborg 2+, Basel 2+. Kvota 12.90.

 

 

NHL

 

Buffalo-Tampa w2

 

Calgary-Philadelphia 5+

Los Angeles-Columbus w1

 

Kvote, 1.57, 2.09.

Tampa nije previse ubedljiva, Sabresi igraju solidno, ali je kvalitet sigurno na strani gostiju, pa mi ovo deluje kao dobra prilika za Lightning da krenu uzlaznom putanjom. Calgary igra meceve lepe za gledanje, dok Kingsi docekuju Columbus koji se budi.

Singl stavih u jacu grupu.

 

Propratni tiket, Ottawa 5+, Arizona 5+, San Jose w1. Kvota 3.60.

 

NBA tiket, Oklahoma H2(+3.5), Miami P>98.5, Memphis w2. Kvota 4.64.

Edited by Miljenko
Link to comment

Danas imam ucinak 2/2 na velikim kvotama u tenisu, pogodio dvojke na Melanie Klaffner (4.40) i Sandera Gille-a (3.85), dvoje velikih majstora tenisa, a ne znam kojim trikovima nisam probao Iznera kad tu uvek postoji sansa da prodje na taj njegov cuveni servis. Kvota 6, i za hiljadu bi se lepo isplatilo a da ne pricam za vise, bedak bas. 

 

Posto sam se danas lepo opario, deo para ide na jos dve velike kvote. Prvo 2000din na Andersona protiv Nadala, iako je Spanac u solidnoj formi i oba puta do sad je dobio u medjusobnim mecevima, ali ipak je 3.55 u Balkanbetu previse za propustiti a ne gubim puno ako padnem. Jedino sto me malo brine je onaj dug mec od sinoc protiv Tiema, tu se Kevin verovatno sasvim fino umorio ali jebem li ga, odigracu. Drugi par, u koji polazem mnogo vece nade, je dvojka na Tiaga Monteira protiv starog vuka turnira na sljaci, Gvida Pelje. Pelja veliki favorit, lik se naosvajao ovih turnira (ima 8 celendzera i 7 fjucersa, 15 bilo kakvih titula nije mala stvar), i generalno je u dobroj formi ali je Monteiro sinoc dobio Karbaljes-Baenu koji je bio mislim prvi nosilac, i otprilike najjace ime na ovom turniru, a i pre toga je fino peglao od kvalifikacija pa do sad. U H2H Pelja vodi 2-1 ali je obe pobede ostvario 2013. kad je ovaj mali tek pocinjao da se probija, dok je ovogodisnji mec u kvalifikacijama jakog ATP turnira u Buenos Ajresu Monteiro dobio 2:1 u setovima. Kvota od 3.7 je cist bezobrazluk i tu igram 4000din, po meni je realno oko 2,50 na dvojku i 1.50 na keca, recimo.

 

Posto sam se ovako raspisao a i danas me vec kenjalo, ocekujte zesce raspade Andersona i Monteira :D Ima i jedan realan par a to je Elias protiv Bagnisa, na njega ima kvota i do 2.40 a decko je realno bolji igrac, ali nesto sam u fazonu ovih kvota preko 3 pa cu ga mozda ipak preskociti..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...