Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Dva para, oba pocinju u 17h, za 50e ulog.

 

Gero Krecmer - Tomas Lipovsek Puches 2  kvota 1.95, prvi igrac igra dubl stalno, ima 30 godina i sad je nesto nasao da se jebava u singlu (nema ranking uopste, ne znam kako), a drugi je '93 godiste i 325. na ATP listi, zeljan slave i para i svega necega. 

 

Rosol - Garsija Lopez 2  kvota 1.90, podjednakog su kvaliteta, medjusobni skor 2-1 za Spanca, ovo igram samo zbog toga sto je psihicki stabilniji. Bolji bet bi bio vise od 22.5 ali ipak cu dvojku.

Link to comment

Unakazili me juče Partizan i Spartak Moskva.

 

 

Lecce - Monopoli 1

Jong PSV - Telstar 3+

Gravelines - Orlean 1

@3,75 :kralj: :kralj:

 

Dana sam više u tenis modu pa evo dva singla:

 

Coria - El Mihdawy (Bogota) 2 @3,60 :kralj:

 

Eguchi - Konig (žene, Canberra) 2 @4,10 :frust:

Sve u svemu ok dan :D

 

Šahtjor - Malmo 1

Real - PSG 1X

M'boro - Rotherham 1

@2,45

 

+ Singlovi:

 

M'gladbach - Juventus 2 @2,50

 

PSV - Wolfsburg over 3,5 @2,90

 

@Zli Gli

Uzeo sam oba ova tvoja tenisa, Lipovšek junački nakon 0:6 prvog seta :Hail:

Dodao još i 1 na Coventry Neshovog druga pa šta bude :)

Link to comment

Raspisah Real PSG.

 

Domaćin golovi: 2+, u oba, 3+, 4+, prvo2.

 

Prvo poluvreme golovi: 2+, 3+, 4+

 

GG: prvo, drugo i naravno ona.

 

5+ i 6+ pride

 

Sve singlovi. Najviše domaćin golovi. Ostalo sitnije. Ubice ih Real.

Link to comment

 

 

@Zli Gli

Uzeo sam oba ova tvoja tenisa, Lipovšek junački nakon 0:6 prvog seta :Hail:

 

 

 

Opet pravim istu gresku, nadjem par u koji sam prilicno siguran i kazem ujutru sebi da cu igrati singl za 100e ali onda kao aj za 50 i dodacu jos nesto. Imao sam i Bemelmansa treci par koji je dosao lagano, sjebao me mrtvi Garsija Lopez za 305 evra. Rosol mi dupe pomera, da li igrao na njega ili protiv uvek me iskara lik, odvratan je.

Link to comment

Fudbal 0/2, NHL 0/1, NBA 0/1. Za fudbal sam bio ubedjen, da slede lagani prolazi, kad ono stativa. Atletico razocarao protiv nizerazredne ekipe. Real odigrao sramotan mec. Ne secam se da sam video onakav njihov bunker na domacem terenu, samo jedan gol. NHL i NBA su uvek mac sa dve ostrice. Moze doci savrseno, no ni iznenadjenja nisu retkost. Kod NHL meceva sam se dvoumio i naravno odabrao pogresno. Imao sam verovatan over u Edmontonu, ja stavljam fiks na San Jose. U NBA delu sam Chicago lepo preskocio, ali je i New Orleans zakazao. Davis nastavlja sa losim partijama, overi se tesko nalaze, lepotinja. Kod NHL strelaca uhvatih dvojicu, no to nije bilo dovoljno. Tesko je da dan moze biti gluplji od ovoga. Tome dodati par losih izbora i imamo kontra-bingo. Jeste da ja ne igram jako, no veci broj gluposti, pravi jednu vecu.

 

 

Fudbal

 

U. Concepcion-U. de Chile 3+

 

Colo Colo-Union Espanola 3+

 

Roma-Leverkusen 3+

 

Barcelona-BATE Borisov 3+

Bayern-Arsenal 2+

Maccabi Tel Aviv-Porto w2

 

Kvote, 1.59, 1.58, 1.67, 1.59.

Cileanci igraju polufinale kupa, najbolje timove redovno pratim. Roma i Leverkusen su imali goleadu na prvom mecu, nadam se golovima i danas. Barsa neubedljiva, no ipak igra kod kuce. Bayern i Arsenal ipak odigrah opreznije, nakon neverovatnih odbrana golmana na prvom mecu. Porto je dosta kvaliteniji, mada je njihova efikasnost upitna.

Sva 4 tiketa udjose u sastav kombo tiketa.

 

Prateci tiketi, Roma 2P2+, Barcelona H1(-1.5), Bayern P/K1, Olympiakos P1+, Chelsea P/K1, Porto P1+, Valencia X2, Zenit P/KX i Porto U19 2P2+, Roma U19 P1+, Bayern U19 2P2+, Chelsea U19 P1+, Valencia U19 P1+, Lyon U19 P2+, Barcelona U19 P2+, Olympiakos U19 2P1+. Kvote, 14.11, 17.46.

 

 

NBA

 

Cleveland-New York w1

Oklahoma-Toronto w1

Golden State-LA Clippers w1

 

Kvota 2.05.

Par potencijalno zanimljivih meceva u fiksu. Iskombinovah 3 para, ali stavih u slabiju grupu.

Igrace i poluvreme overe ne cenim kako treba do sada. Nekada si skoro svakog dana mogao napraviti dabl za prolaz.

 

Prateci tiket, Oklahoma P>105.5, Golden State P>108.5.

 

NHL tiket, Winnipeg 5+, Pittsburgh 5+. Kvota 2.52. I ovo odigrah oprezno, moji Pingvini su nepredvidljivi.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...