Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ne mogu da verujem da je Bolivar krenuo u 21h i da je uslo prvo4+, a ja nisam nista odigrao, iako mi je to bio jedini pik za danas. Nista me ne moze smoriti kao ovako nesto :(

Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 0/1, NFL 0/1, NBA 1/1, prodje 5+, 7+ na Bolivaru, te uzeh nesto sitno i na NHL strelcima. Odvojih uspesno bitno od nebitnog na fudbalu. Catolica i Bolivar, lagano udjose u 3+, do poluvremena; kasnije je na oba meca i 7+ dosao. NHL i NFL nisu bili uspesni. Tampa prekida seriju poraza, ali Islandersi dozvolise preokret u trecoj trecini. Arizona se lepo vratila i dosla do pobede. Atlanta nekako odlazi u produzetak i ipak gubi, juce su zakazali pre svega u ofanzivi. NBA korektno. Fiks tiket je prosao manje-vise rutinski. Manji plus kada se sve sabere. Lepa promena, u odnosu na veci deo nedelje.

 

 

Fudbal + NHL

 

Tottenham-Aston Villa 2+

Toronto-Dallas 5+

 

Kvota 1.74.

Ponovo odigrah Tottenham. Jeste da igraju promenljivo, no nadam se da mogu pasti 2 gola. Fudbalu dodah za golove najverovatniji NHL mec za danas.

 

 

NBA

 

Philadelphia-Cleveland w2

New York-San Antonio w2

LA Clippers-Phoenix w1

 

Houston-Oklahoma P>107.5

LA Clippers-Phoenix P>105.5

 

Kvote, 1.79, 3.42.

Par vekih favorita u fiksu, te kombinacija poluvreme overa, tamo gde se ocekuje ofanzivna eksplozija.

 

Prateci tiketi, Minnesota-Portland P>100.5, Golden State-Memphis P>99.5 i James >23.5, Aldridge >16.5. Kvote, 3.42, 3.42.

Link to comment

Unakazili me juče Partizan i Spartak Moskva.

 

 

Lecce - Monopoli 1

Jong PSV - Telstar 3+

Gravelines - Orlean 1

@3,75

 

Dana sam više u tenis modu pa evo dva singla:

 

Coria - El Mihdawy (Bogota) 2 @3,60

 

Eguchi - Konig (žene, Canberra) 2 @4,10

Link to comment

Fudbal/NHL 1/1, NBA 1/2. Tottenham je za promenu prosao vec na poluvremenu. Toronto-Dallas, uz dosta srece, 5. gol pada 13 sekundi pre kraja. NBA fiks relativno lako, mada su se Clippersi namucili. Mozda sam preterao na trecem tiketu. Trebao sam singlirati Houston-Oklahoma. Kombo naravno nisam uklopio. Bila je dilema, Clippersi fiks ili poluvreme over, uzeh vecu kvotu i naravno padoh(ja bar uvek igram manje kvote, retard). Lep dan na kraju, sada bi i CL mogla da uleti kako treba.

 

 

Fudbal

 

Astana-A. Madrid P/K2

Man Utd-CSKA Moscow w1

 

Real Madrid-PSG 2+

Sevilla-Man City 2+

 

Kvote, 1.50, 1.56.

Atletico bi i sa pola snage trebao dobiti danasnjeg rivala. Ovi moji igraju kilavo, golove nisam smeo probati, no valjda gore od neresenog ne mogu. Real i PSG su odigrali uzasan prvi mec i danas mogu samo bolje. Sevilla-Man City, zanimljiva utakmica u najavi, 2+ mi deluje kao prava mera.

 

Prateci tiketi, Real P/K1, Man City X2, Benfica P1+, Shakhtar P1+, Man Utd 2P1+, PSV 3+ i Shakhtar U19 P2+, Benfica U19 P2+, Real Madrid U19 2P2+. Kvote, 7.84, 4.53.

 

 

NHL

 

Colorado-Calgary 5+

San Jose-Columbus w1

 

Kvota 2.21.

Obe ekipe(Colorado i Calgary) igraju meceve sa puno golova, pa im 5 komada ne bi trebala predstavljati problem. Sharksi jos uvek traze formu i cini se da je vecerasnji protivnik po meri.

 

Prateci tiket, Tampa 5+, Montreal w1, Edmonton 5+. Kvota 3.68.

 

Strelci, Nash, Ovechkin, Seguin, Nyquist, Stamkos. Sistem 3/5.

 

 

NBA

 

New Orleans-Orlando w1

Sacramento-Memphis w2

 

Kvota 2.35.

New Orleans za prvu pobedu. Cousins ne igra veceras za Sacramento, a i ne verujem da Memphis moze ponoviti onako lose izdanje.

 

Propratni tiketi, Dallas P>101.5, Denver P>103.5 i Davis >25.5, DeRozan >21.5. Kvote, 3.42, 3.42.

Link to comment

Nesh, ako ne okacis tiket pre pocetka LS tekmi bices reportovan (a nadam se i banovan) <_< :s_d:

 

Sve iksevi.  :sleep:

 

Na prvi loptu, Igram X na Real, probacu i na Galatasaraj, plus kec na PSV (najbolje bi bilo sistem 1 od 3 :D ). Zezam se malo u zagradi, izbor je nikakav, kvote male za favorite, ali posto mora nesto da se igra, za pocetak probam ove tri. Kvota u Socceru 46.35. Ulog minimalan.

 

Sad cu da gledam kombinacije sa duplim sansama, a tu su i Leeds i Preston bez pobede kuci (prosli put me Leeds ojadi za lepe pare, a i sad je slicna statistika - 4 pobede za redom Cardifa, isto bilo i sa Blekburnom...Preston izgubio tri za redom kod kuce od evropskih sampiona), tako da ce biti opet "dal je moguce ovo?".

 

Evo, kao bonus, tiket mog drugara (ja samo prilozio), LS i LE mesano, (onaj sto pao na jednu na kvotu 460 i kusur):

 

Coventry 1&2-3

Burnly 1

Brighton II pol 2

Augsburg 1&GG

Bilbao dupla pobeda 1

 

Kvota 210.14 (Soccer)

Edited by Nesh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...