Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Bravo Nesh :isuse:
 

<_<

 

To je znaci treci jucerasnji mec, koji odigrah, a gde je promasen penal. :isuse:  :lolol:

Sve je padalo na po jednom paru(uz casne izuzetke), cak i ovi duzi tiket. Posebno mi je krivo za NBA, lepa je kvota bila.

 
 Za penal. Pratio sam na bet365. Cujem onaj njihov zvuk za penal. Prebacim da vidim, ne pise nista, samo da je korner za Potosi i nema kvota. I posle minut dva vrate kvote i nastave. Realno je pretpostaviti da je bio penal, iako ga nisu zabelezili i statistici. A umeju oni to da pogrtese cesto. Plus je na Bolivijcima svuda ocajno pracenje. Nema ni strimova
Link to comment

zakasnio sam da odigram cska live, vodili su po vtb sajtu samo jedan, po mozzartu 4 na poluvremenu, natovarice ih do kraja, ali mozzart sklonio iz ponude

 

moco kakva je situacija u konstantinu? :)

probao bih na mladost protiv njih, mladost ima sve poraze, ali tesne i par ok igraca za kls nivo

Link to comment

Nesh bas ume da nadje ikseve na hokeju. :ziga:

 

Fudbal 3/7, NHL 0/1, prodje i prateci NHL tiket. Fudbalski dan je krenuo solidno, ali uvece nije bilo srece. City talicno prolazi u zavrsnici. Dortmund, Real, Zvezda, lagano. U. de Chile masi penal na 1-0, uz neverovatan broj sansi. Salzburg ne daje gol; PSV, Ajax, Barsa, dolaze nakon toga. Izbaksuzirah ljudima Nacional Potosi; prekinuta je njihova efikasna serija. Leon masi penal, kasno dolazi do izjednacenja; bilo je premalo vremena za Sporting Cristal, da napravi veci pritisak. NHL sam mogao i bolje odigrati. Trebao sam singlirati Edmonton 5+, tja. Prateci tiket fino uklopih. NBA je bio blizu prolaza, mozda sam bio previse drcan, praveci veliku kvotu. Jebo me fiks(New York pobedjuje u gostima, sta je sledece); igraci i overi, eto prolaza. NCAAF tiket je takodje pao na jednom paru. Losa serija nastavljena. Nadao sam se da cu fudbal pogoditi bar 5/7, no nisam bio ni blizu toga, smor.

 

 

Fudbal

 

Cobresal-U. Catolica 3+

Bolivar-Club Universitario 3+

 

Kvota 2.03.

Ogranicih sebe danas. Povezah dva najverovatnija meca za golove. Samo Bolivar odigrah sire(5+, 7+).

 

Prateci tiketi, Everton P/K1, Southampton P/K1, Fiorentina P/K1, Napoli w2, Monaco w1, Feyenoord w2, AZ w1, Penarol P/K1 i Penarol 2+, New York RB 2+, Rosenborg 2+, AZ 2+, Fiorentina 2+, Napoli 2+, Palestino 2+ i Fredrikstad 3+, Brann 2P2+, Bryne P2+, Mjondalen 3+, Sandefjord P2+, Stabaek 2P2+, Molde 3+. Kvote, 6.98, 3.27, 35.02.

 

NHL

 

Carolina-Tampa w2

NY Islanders-Buffalo w1

 

Kvota 2.46.

Tampa je vezala 4 poraza, uz losa izdanja napada i mislim da je vreme za prekid te serije. Islandersi su u ok formi i sve osim njihove pobede veceras je veliko iznenadjenje.

 

Strelci, Pavelski, Stamkos, Pacioretty, Tavares, Perry. Sistem 3/5.

 

 

NFL

 

Atlanta-Tampa w1

Cleveland-Arizona w2

 

Kvota 1.83.

Atlanta neocekivano dobra ove sezone. Arizona je dosta kompaktnija ekipa od Brownsa.

 

Propratni tiket, New Orleans >48.5, NY Jets w2, Green Bay >45.5. Kvota 5.49.

 

 

NBA

Boston-San Antonio w2

Chicago-Orlando w1

Oklahoma-Denver w1

 

Kvota 2.15.

Ponovo odigrah fiks na glavnom tiketu. Nadam se boljoj sreci veceras.

 

Prateci tiket, Houston P>102.5, LA Lakers P>106.5. Kvota 3.42.

Edited by Miljenko
Link to comment

au koji sam kreten :isuse:

puste cska u nekom momentu i ja isklikcem 2 igrajuci hendikep, vec mi se to desavalo u brzini da izmezsam ki i vise koseva pa kliknem automatski desno, kao bice vise od ponudjenog hendikepa :frust:

naravno cska ocekivano vodi 30 razlike, a ja sam pogodke pretvorio u promasaje

Link to comment

Ja CSKA uzeo HC over 23,5 razlike i CSKA over 93,5 koseva :)

 

Southampton - Bournemouth 1

Metalac - Partizan 2

@2,24  trpajte

 

+jedan opušteniji

 

Hajduk - Rijeka X2

Federer - Nadal 1

Milan - daje gol

Spartak - Ural 1

Šentjur - Cedevita 2

@7,25

Link to comment

Dobar je Konstantin pre ce oni dobiti nego Zemun.

ne znam da li sam totalno odlepio il je do ovog alkohola, ali sam ubedjen da je u trenutku kad sam pomenuo ovde utakmicu konstantin bio favorit i hendikep na mladost, cini mi se 4,5

malopre uplatio pare na racun i vidim mladost favorit, hendikep na konstantin 4,5

zbog toga i tvog saveta, sam odigrao h2, a mladost otvara sa 17:7

ocu da kazem, moco ispalo najgora!!!

Link to comment

Polako ima jos da se igra. Ja odigrao cistu dvojku 1.75 kvota.

e to, ubedjen sam da je konstantin bio favorit, a u mozzartu par minuta pred mec kvote 1,55 na mladost i 2,7 na konstantin, hen 4,5 na goste

 

ma ja sam sto se tice kladze dokazani kreten, napokon upadnem u ok seriju, onda mi naleti suludi dan, gde na 10+ tiketa visim jednu tekmu za po pola kosa i slicno, da bi se danas samoubio pogresnim klikovima :frust:

i kao slag na tortu, umesto da nesto naucim od zlog glija kog si svojevremeno sahranio rumunskom kosarkom, ja ti poverujem i odigram protiv sebe :(

Link to comment

bosh over 18.5. howard i terrence jones ne igraju. ostaje samo capella i montrezl na centarskim pozicijama. mogao bi bosh da izdominira.

 

lowry over 17.5. nemam neko racionalno objasnjenje samo neki osecaj da moze prebaciti granicu.

 

antetokounmpo over 13.5. u prvoj dao 28, mozda je i glavni igrac milwaukeeja u ovoj sezoni. cenim da ce imati puno slobode.

Link to comment

Onaj osecaj kad se probudis mamuran,odigras nesto na brzinu i pogodis :lolol: :

Monaco 1,Hanover x2, Sauthempton 1 i Az-NEC 3+. Carevi Holandajani od 29. do 34 minuta vec padnu 3 komada :lala:

Link to comment

Lepo. :)

 

Catolica prolazi u prvom poluvremenu, sada jos Bolivar.

NFL je zato krenuo jako. Vode i Tampa i Cleveland. Tampa ce vec da se raspadne u cetvrtoj cetvrtini, dok je Arizona neprijatno iznenadjenje.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...