Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ipak banana, 1:3 na samom startu. Sad da pevam ako izvuce 3:6 u prvom i da se nadam cudu da se dogega do 12 u drugom nekako.

Edited by Zli Gli
Link to comment
Nacional Potosi:

 

domacin golovi: u oba (2.35), 3+ (3), 4+ (6.6), prvo2+ (4.35)

 

malo sitnije: prvoGG (4.36), drugoGG (3.26) GG GG (13.65)

 

Sitno prvo3+ (6.12) i prvo4+ (16)

Link to comment

calderon ubacio 10 poena. 2 vise nego sto je trebalo. realno nisam ni iznenadjen. takve sam srece ovih dana. sve za 1,2 poena ali bukvalno svaki jebeni par koji sam odigrao bio je za 1 ili 2 poena od prolaska. mogu i dokazati ako je neko zainteresovan.

 

davis napucao statistiku u poslednjoj i presao granicu. 

 

 

gortat me opet sjebao, ali cu biti istrajan i igracu i dalje na njega. opet mu je trebalo 2 poena. ali ovoga puta los sut 2-8.

Link to comment

A ti Miljenko mi dodjes onih 40% uplate koje sam u minusu na Potosi. Stvarno si ih izmalerisao i udje mi samo drugoGG. Cini mi se da su i penal promasili... Nije pouzdana statistika iz Bolivije.

Link to comment

A ti Miljenko mi dodjes onih 40% uplate koje sam u minusu na Potosi. Stvarno si ih izmalerisao i udje mi samo drugoGG. Cini mi se da su i penal promasili... Nije pouzdana statistika iz Bolivije.

<_<

 

To je znaci treci jucerasnji mec, koji odigrah, a gde je promasen penal. :isuse:  :lolol:

Sve je padalo na po jednom paru(uz casne izuzetke), cak i ovi duzi tiketi. Posebno mi je krivo za NBA, lepa je kvota bila.

Edited by Miljenko
Link to comment

Uspesna noc:

 

 

 

 

maxbet-1.png

 

neridian-1.png

 

meridian-2.png

 

meridian-3.png

 

 

 

 

:)

svaka cast

i ja juce dobih nesto, nanizao zvezdu, fmp, nadala, celzi golove, celik :)

za danas ne znam sta da igram. moram ispostovati bracu nislije na forumu, pa cu probati gg na radnicki borac i igokeu cu igrati. moram naci jos bar dve tekme

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...