Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Uz tesku muku kao i uvek ali prodje, mada je Cetvrtak bas najgori dan za kladjenje. Sad kad sam malo pri parama mogao bi da sprovedem svoju staru ideju kv. 2 bar 2/3 puta i na kraju meseca bude se u plusu bar 10k a realno kv. bi morala da se ubada 4/5, samo treba biti strogo disciplinovan i jakih zivaca. 

Ako misliš da možeš kvotu 2,00 da hvataš 4/5, ne samo da ćeš biti najbolji ubedljivo tipster na svetu, već i među najbogatijim ljudima..

 

P.S. Gde je nestao Radar?

Link to comment

ne volim fikseve. pogotovo ovako rano. gsw-u ne igra bogut btw. howard se vraca. okc bi trebao doci ostalo je neizvesno. atlanta igra b2b mec i 3 u 4 dana.

 

btw, schroeder startuje. zicer dosadasnje sezone je igrati over na njega.

Link to comment

ja ovo ne igram al pratim malo pa valjal' ovo šta?   :)

 

šehović over 12.5

knight over 16.5

beal under 18.5

m. gasol over 17.5

zadar olimpija 1

nop gsw 2

birmingam wolverhampton 1 gg3+

Edited by Kurdy
Link to comment

Fudbal 0/1, NHL 1/1, NBA 0/1. Fudbal nije mogao losije doci. Preziveh Besiktas i Atletico vinerima, ali je Bayern prodao. Utesno je sto ni na golovima ne bih prosao. NHL korektno. Ispostovase Rangersi i Capitalsi. NBA ne ide, ni vineri ne pomazu. Cak dva meca odose u OT, no Chicago gubi od Detroita. Mrzim Pistonse, iz dna duse; drugi put me obaraju u 4 dana, kakva su sad pa oni sila. Igraci nepredvidljivi, dobro je sto ih ne forsiram, a ni overi ne dolaze gde treba. Od kada se kladim, nije se desilo da na NBA mecevima nemam nijedan prolaz u prva 4 dana. Miks tiket je bio blizu, prodje tenis i hokej, ali na Dinamu volsebno nisu pala dva gola. Metiljava nedelja(druga vezana), nadam se boljem vikendu.

 

 

Fudbal

 

Werder-Dortmund 2+

Zvezda-OFK 2+

Real Madrid-Las Palmas 3+

 

Altach-Salzburg 2+

Ajax-Roda 2+

Getafe-Barcelona 2+

De Graafschap-PSV 2+

 

Colo Colo-U. de Chile 3+

 

Man City-Norwich 3+

 

Sporting Cristal-Leon de Huanuco 3+

 

Nacional Potosi-Oriente Petrolero 3+

 

Wolfsburg-Leverkusen 3+

 

Kvote, 1.52, 1.54, 1.68, 1.46, 1.42, 1.64, 1.75.

Dortmund i Zvezda su efikasni iz kola u kolo, dok bi Real mogao da se raspuca. Salzburg kao i obicno; Ajax i PSV imaju dosta slabije protivnike, mada Holandjane obicno izbegavam; Barcelona nesigurna u gostima, dva komada valjda mogu pasti. Veliki derbi na Monumentalu. Domacin kompletan, dok su moji bez Canalesa. Colo Colo tradicionalno dominira u ovoj seriji, La U nisu zabelezili pobedu na ovom gostovanju, vec 14 godina. City i dalje nekompletan, ali su pokazali da i ovaj sastav ume izaci na kraj sa slabijim rivalima. Peru, vodeci tim igra protiv jedne od losijih ekipa u ligi. Nacional Potosi ima neverovatnu 3+ seriju, verovatno ce zakazati kada ih ja probam. Leverkusen ne volim da igram, no ovo mirise na golove.

 

Potonje dve stvari stavih u slabiju grupu.

 

Prateci fiks tiket, Man Utd X2, Man City P/K1, Arsenal w2, Schalke w1, Barcelona P/K2, Zvezda P/K1, Juventus w1, Roma X2, Salzburg w2, Ajax P/K1, PSV P/K2, Basel w2. Kvota 8.25.

 

 

NHL

 

Florida-Washington 5+

Edmonton-Calgary 5+

 

Kvota 2.28.

Holtby nece biti na golu Washingtona, te mislim da vredi probati golove. Edmonton igra sve bolje, dok Flamesi imaju problema u odbrani.

 

Ovaj dabl tempirah za manji dobitak.

 

Prateci tiket, NY Islanders w2, Dallas 5+, Winnipeg 5+, Pittsburgh w2. Kvota 5.31.

 

Strelci, Seguin, Stamkos, Ovechkin, Crosby, Steen. Sistem 3/5.

 

NBA tiket, Washington w1, Memphis w1, Portland P>101.5, LA Clippers P>106.5, Davis >25.5, Griffin >25.5. Kvota 16.34.

 

NCAAF, Auburn >57.5, Florida State w1, Nebraska >53.5, Wisconsin >51.5, Iowa U. w1, Lousiana Lafayette w1, Notre Dame w2. kvota 10.27.

 

 

 

 

 

 

Link to comment

nekoliko predloga za veceras. jos nisam siguran da cu sve odigrati. treba sacekati vesti za veceras.

 

 

calderon under 8.5. u prve dve utakmice dao 2 i 3 poena uz po pet suteva iz igre. a i igra svega 18 minuta po utakmici. ako ga zesce ne prosere sumnjam da ce prebaciti granicu.

 

davis over 25.5. ocekujem jednu utakmicu gde ce razbiti. bogut verovatno opet nece igrati za gsw tako da ce biti bar malo lakse za prebacivanje granice

 

tyson chandler over 9.5. juce je dao 15 istom ovom portlandu koji realno ne moze da ga brani ispod kosa ako ovaj primi loptu. a i mnogo je bolji skakac nego leonard i plumlee.

Link to comment

Sta mislite, jel moze Sok da izvuce 19.5 vise protiv Federera? Cekam 47 hiljada tu, spustio granicu sa 20.5 za gem manje, valjda se nece usrati...

 

Opet kontra ritam od jutros, dosao ujutru da igram singl 50e na Kvitovu po 3.40 i tiket 4 para za 4000din, prosao Nadal, Sok vise od 19.5, Tatjana Maria 1 (pocinje sad) i Kvitova vise gemova... to ce doci a i singl bi mi prosao ali sam zakuvao tih 50e na Muguruzu krmacu odvratnu koja je sjebala i onda sam sve promenio :D Odigrao posle 50 na Kvitovu, Nadala i vise od 19.5 ovu dvojicu, ne svidja mi se sto Federer prvi servira u prvom setu ali valjda Dzek moze jako do samog kraja.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...