Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja sam zato i prestao da idem u balknabet (a najdalji su mi). Na sajtu im pisu jedne kvote, a u kladionicu kad dodjes druge. Ovaj ostali olos kad menja kvote to bar u trenutku i vidis.

Link to comment

Imao sam na sajtu Pin beta 1.83 na Muguruzu i isto 1.33 na Soka ali mec samo sto nije poceo a oni udaljeni jedno 2km od ovih i nisam hteo da letim tamo, sjebao sam se, Klasican majmun.

Link to comment

Sarapova i Peneta igrale svih 5 medjusobnih meceva do sad u 3 seta a kvota na 20.5 vise 1.94, reklo bi se pravi poklon, ne samo zbog statistike nego i zbog cinjenice da Peneta ima 3-2 H2H i da je dobila poslednja 3 meca Ruskinje. Jedino ne znam sta se desava ako Halep (ocekivano) dobije Radvansku 2:0 a Peneta Sarapovu isto 2:0, ko bi onda isao dalje u tom krugu njih tri, ali cu definitivno igrati i pobedu Penete za neki osrednji ulog.

Link to comment

Nacional Potosi kraljine. Gledam da li da igram golove na meču ili gost golovi. Odigram na gosta 2+ po 3.5, u oba po 6 i 3+ po 12.5. Ušlo i 7+ koje nisam igrao ali potoska braća uvalila 3 kom :)

 

Sa druge strane kiks na Bolivaru, ali lep pogodak na Peruance Melgar, ali to je bilo sitno.

 

Kad me nekad put nanese u Boliviju otići ću u Potosi do stadiona Nacionala i potrošiti koji dinar zarađen na njima :d

Link to comment

Pogodim kvotu 15, a New England ne moze da da jos jedan gol, da ne pricam o tome da im sudija nije svirao ocigledan penal u poslednjem minutu... :mad: (uzgred, lomio sam se da li da igram domacin daje 2 ili gost i prelomio kao i obicno  :frust: )

 
img3775.jpg

 

 

Nikako da prodje neka veca kvota. Al ajde bar me sluze povremeno ovi kratki utesni tiketi, pa da ne kukam mnogo... :)

 

utesni-1.png

 

utesni-2.png

 

 

Sve u svemu, danas su gotovi!  :D

 

 

Link to comment

Fudbal 3/4, NHL 0/1, NBA 0/2. Za fudbal se ne mogu buniti previse. Nas kup je dosao fino. Leverkusen i Roma bez problema, Napoli uz nesto muke do 2+. The Strongest je ispostovao u zavrsnici. Dortmund jos jedna kanonada. Barsa jeste izvela B tim, ali se on svejedno obrukao. Ne razumem tu nezainteresovanost, ma ko da je protivnik. Moji Pingvini ponovo nisu dosli 5+, u Ottawi rutinski over. Dobro je sto NBA odigrah oprezno, samo jedan poluvreme over je dosao, a ni igraci nisu izasli sjajno. Kombo je bio relativno blizu, mogao sam ovaj cetvrti fudbalski tiket odigrati bolje. Manji minus na kraju, ja i moje serije.

 

 

NHL

 

Tampa-Colorado 5+

 

NY Islanders-Carolina w1

Edmonton-Montreal w2

 

Kvote 1.50, 2.25.

Tampa-Colorado lici na lagani over. Islandersi igraju dobro, ne dopustaju previse golova. Carolina trazi formu i dalje, mada je ona uvek bila poznata kao domacinska ekipa. Prekinuta je serija pobeda Montreala, vreme je za pocetak nove.

 

Strelci, Tavares, Crosby, Stamkos, Tarasenko, Seguin. Sistem 3/5.

 

 

NFL

 

New England-Miami P1

 

Kvota 1.50

Patriotsi su krenuli jako, te ne verujem da solidni Miami moze pruziti jaci otpor nocas.

 

 

NBA

 

LA Clippers-Dallas P>104.5

 

Kvota 1.85.

NBA nije krenuo simpaticno, no pratim i dalje timove koje igram na poene.

 

Miks tiket, Stavanger 5+, Poprad w2, Pittsburgh w1, Dallas 5+, Zurich 2+, Galatasaray w1, AZ 2+, Anderlecht w2, Sampdoria 1X, Cilic fix, Federer fix. Kvota 7.57.

Edited by Miljenko
Link to comment

 

Milan - Chievo 1

Brugge - OH Leuven 1

Olimpija(-7,5) - Telekom Bonn 2

@3,18

 

Super prošlo  :kralj:

 

Čilić - Gabashvili @1

Barcelona - Panathinaikos @1

Galatasaray - Eskisehirspor @1

Jokerit - Yugra @over 3,5

@4.08

Link to comment

prosao jedan tiket posle duze pauze. pa evo nesto za danas, mozda slucajno udjem u neku seriju.

 

young boys gg3+

toronto gg3+

bolivar 3+

sion 3+

Edited by mandingo
Link to comment

A jebem li ga, kontam da ce odvuci prvi set u tb ili tako nesto, a onda u drugom rutinskih 3:6... Dobar je Filip ali ovo je Federerov turnir a ovi malo slabiji igraci ga se ukenjaju uvek, jbg. Navijacu ali ovaj put bez mene.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...