Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

pocinje nba polako. haos kolika ponuda ima u planetwinu. mozes sam izabrati hendikep.

 

jos da je ponuda za igrace bar ista kao u maxbetu, bice dojaja

 

 

nego sada hocu da se registrujem i nema u drzavi prebivalista srbije? wtf

Edited by 189-
Link to comment

ja7UbTz.jpg

 

Nisam branio ni po kvoti 6 a bilo je i jace, imao sam cak opciju da odigram drugi set na Nadala na 5:4 za Rosola pa da mi se poklopi da Nadal uzme drugi a Rosol kasnije mec i da ih razbijem, ali sam ispao glup i zasluzeno zavrsio dan sa -20 tisuca :D

Link to comment

Simona sabila juce, doduse protiv Penete koja se vec izgleda penzionisala. Gledao sam Sarapovu i dobra je bila ali se vidi da nije u top formi pogotovo sto se kretnje tice. Razmisljao sam da odigram prvi set na Halepovu posto Sarapova ima obicaj da lose zapocinje meceve a onda krene da melje u naredna dva.

Link to comment

Ma i ja sam prilicno siguran da to ide u tri seta, i stoji sve sto pricas ali Halepova ima neki problem u glavi kad igra sa vristalinom i zato necu da cekam vecu kvotu jer se ipak moze desiti da Ruskinja dobije i prvi set... Gotovo, uplatio 10 000 po kvoti 2.26 kod ovih mojih, cak su podigli od jutros. Nisam znao da je Peneta igrala rano jutros pa nisam uplatio jos sinoc, lepo bih tu prosao jer je bilo 3.83 na nju, bedak.

Link to comment

Fudbal 1/2, NHL 1/1(uz jednu kvotu 1), prodje i tenis/hokej miks tiket, sa 5.44 kvotom. Bilbao je opravdao poverenje. Dodje i 3+, no to vec nisam imao hrabrosti da odigram. Cileanci donese prolaz, golovima u drugom poluvremenu. Bolivar je relativno kasno poveo, ubrzo pada i drugi gol, no nije bilo srece i za treci. NHL ok. Islandersi su nakon prvog gola, rutinski priveli mec kraju. Chicago neubedljiv, golmani odlicni(narocito Crawford). Domacin dolazi do pobede, tek u OT. Uzeh nesto na kraju, mada sam ocekivao da ce i kombo proci. Neverovatno kako je tesko uklopiti kvotu 5, ili malo vecu.

 

 

Fudbal

 

Wolfsburg-Bayern P/K2

Sheffield Wed-Arsenal 2+

 

Kvota 1.58.

Gomila kup meceva danas, te odabrah nesto sto mi deluje najverovatnije.

 

Prateci tiket, Dinamo Zagreb 4+, Salzburg 3+, PSV 5+, Heracles 4+. Kvota 3.34.

 

 

NHL

 

Philadelphia-Buffalo w1

 

Kvota 1.43.

Flyersi nisu sinonim za pouzdanost, no Sabresi jos uvek traze "hemiju", pa ocekujem da ce domacin nekako doci do pobede. Philadelphia je sasvim pristojno otvorila sezonu.

 

Propratni tiket, Detroit w1, Florida 5+, Minnesota w1, St. Louis 5+. Kvota 4.99.

 

Strelci, Giroux, Nyquist, McDavid, Tarasenko, Stamkos. Sistem 3/5, kvote, 3.00, 3.00, 2.80, 2.50, 2.50.

 

 

NBA

 

Atlanta-Detroit w1

Golden State-New Orleans w1

 

A. Davis >26.5

 

Kvote, 1.56, 1.85.

Otvaranje sezone. Atlanta je igrala odlicno, do finala Istoka i nadam se da ce biti dobri i ove sezone. Ja vise volim poene, no oni su bili stvarno pouzdani za fiks. Golden State krece kod kuce, nakon titule. Ocekujem lep mec i pobedu domacina. Davis redovno daje dosta poena protiv vecerasnjeg protivnika, pa ga probah danas.

 

Prateci tiket, James >23.5, Thompson >21.5. Kvota 3.42.

Link to comment

Ma i ja sam prilicno siguran da to ide u tri seta, i stoji sve sto pricas ali Halepova ima neki problem u glavi kad igra sa vristalinom i zato necu da cekam vecu kvotu jer se ipak moze desiti da Ruskinja dobije i prvi set... Gotovo, uplatio 10 000 po kvoti 2.26 kod ovih mojih, cak su podigli od jutros. Nisam znao da je Peneta igrala rano jutros pa nisam uplatio jos sinoc, lepo bih tu prosao jer je bilo 3.83 na nju, bedak.

Svaka cast Gli. Imala je Halep brejk u prvom ali je momentalno izgubila servis. Izgleda da stvarno ima neku blokadu kad igra protiv Sarapove.

Link to comment

Sarapova je imala brejk prednosti u prvom, odmah na pocetku 2:0, a posle su drzale svaka svoj do 5:4 kad je Sarapova brejknula. Posle je mogla sjebati 5:1 u drugom ali je ipak izdrzala nekako, prepolovio sam jucerasnji minus sto je ipak bolje nego da sam totalno izginuo :D

Link to comment

Sarapova je imala brejk prednosti u prvom, odmah na pocetku 2:0, a posle su drzale svaka svoj do 5:4 kad je Sarapova brejknula. Posle je mogla sjebati 5:1 u drugom ali je ipak izdrzala nekako, prepolovio sam jucerasnji minus sto je ipak bolje nego da sam totalno izginuo :D

U pravu si, ja sam permutovao. U svakom slucaju se raspada protiv Mase kao i svaki put. :D

Link to comment

Ma ne bih ni ja igrao toliko da juce nisam izginuo ko nemac, mislim 21 hiljadu. Sad sam to prepolovio, ostalo 10 ali nemam neku viziju za kasnije i mozda cu iskulirati osim ako ne iskopam neki par sa ovih juznoamerickih turnira sa sljake. Na prvi pogled mi je prevelika kvota na Lindela protiv Gonzalesa, 3.69 kod mojih a on ume da odigra dobro protiv tih kao jacih igraca, plus sto je sljaka najjaca podloga za kladjenje uzivo pa cu i to ispratiti.

Link to comment

Uhvatio sam Verdaska protiv Garsije Lopeza mec po 6.70 kad je gubio 1:3 i 30:40 na svoj servis u prvom setu, za hiljadu, i posle pojacao na 3.27 isto za hiljadu mec. Ima lep H2H s njim, cak i na betonu, i morao sam da probam... brzo je okrenuo na 4:3 i imao sam vec tad kontru 1.80 na Garsiju Lopeza, razmisljao da jednom u zivotu ispadnem pametan i uzmem neku hiljadu lagano bez da pratim mec dalje... ali dok sam ja smislio, sad je vec 4:4 i brejk lopta za Garsiju :D

 

4:5, dupla greska na brejk lopti :D Jebo mi pas mater, nikad se necu opametiti

Edited by Zli Gli
Link to comment

Cesena - Como 1

Millwall - Doncaster 1

@2,97

 

Mislim da bi tu trebale doći pobjede domaćih, pogotovo Cesena.

 

Bologna - Inter X2

Hull - Leicester 2+

Link to comment

Jedni Peruanci od dva nocasnja meca ce da se raspucaju, I to gomacini. Al ne mogu da prelomim koji. I uveren sam da cu se zajebati. A nemam na racunu dovoljno za obe :(. Miljenko, pomagaj. Ili neko drugi. Dal ce Cezar Valjeho ili Alijanca :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...