Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Veceras sam video tiket jednog klinca od otprilike 18 godina, nalupao mali juce u Pinn betu kod nas u Mitrovici svih 8 parova LS i objasnio tj usralo ga svetski... Barsa X-2, Oly X-2, Celzi X-X, Zenit 1-1, Leverkuzen PPX i ostale sam zaboravio, sutra cu bas da prebacim sliku na fon... Uglavnom, za 30 dindzi malisa dobio 475 hiljada  :0.6: Na momenat mi je bilo krivo sto sam prestao da igram tikete totalno a onda sam se setio da sam skoro svaki dan u nekom plusu, nekad manjem, nekad sasvim finom, pa mi je bilo lakse.. ali ipak je najjace lozenje kad se zabode neki ludacki tiket :D

Link to comment

Uff pre tacno 10 godina sam ja ubo kvotu 300 igrao 6,7 utakmica kvalifikacije za SP u Nemackoj i Kezman mi doneo velku lovu tad za 1-1 protiv Španije. Moj omiljeni igrač u to doba i da mi donese jos ogromne pare hvala ti Kezooooo

Link to comment

Ja se pre par godina dohvatio singlova i to bez fudbala, trazim i uglavnom nalazim seme za konstantan plus na duge staze, ali pre sam igrao tikete fudbala kaoi svi.. Mada sam i tu pegla najcesce kvotu 10-20 za hiljadu diinara i ponekad singlove za 50-100e.. Sto se tice vecih dobitaka nikad ni blizu ovome, bilo je promasaja za oko 200 hiljada (tad dosta veca lova nego danas) gde sam padao za jedan gol ali najveca naplata 72 hiljade na 500 ili hiljadu, davno bese pa se ne secam. Ovako nesto nisam imao ni blizu, mali ima 79 hiljada samo bonus, vise od mog najveceg dobitka :D

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Fudbal 3/4, prodje 5+ i 7+, na Bolivaru, te tiket U19 CL sa kvotom 5. Zvezda je odigrala jos jedan dobar mec, na kraju je pao i treci gol, koji mi naravno nije trebao. U. de Chile prolazi u prvom poluvremenu, no tu su bili Real i PSG, koji odigrase uzasan mec. Uvek kazem istu stvar, 90 minuta mlate onu loptu i ne mogu da daju neki gol. Dobro stvar je sto je to jedino sto je palo. Atletico je rutinski odradio Astanu, 3+ prolazi bez veceg zivciranja. Slicno se moze reci i za 2+ dabl; City docekah u prvih 45 minuta, Wolfsburg u startnih 15 minuta nastavka. Bolivar i Nacional Potosi odigrase mec koji je san svakoga ko igra golove. 3+ na poluvremenu, 5+ u 48. minutu. 7+ u 75. minutu. Bio bih zadovoljan i da je Bolivar dosao samo 3+, ali je ovako dobitak dosta veci.

 

 

Fudbal

 

Qabala-Dortmund P/K2

Sporting-Skenderbeu 2+

Villarreal-Dinamo Minsk P/K1

 

Lazio-Rosenborg 2+

Monaco-Qarabag w1

Fiorentina-Lech P/K1

 

Fenerbahce-Ajax 2+

Molde-Celtic 2+

 

Partizan-Bilbao 2+

Az Alkmaar-Augsburg 2+

 

Colo Colo-Copiapo 3+

 

Kvote, 1.44, 1.71, 1.58, 1.70, 1.40.

Dortmund, Villarreal, Monaco, pa i Fiorentina, deluju kao prilicni ziceri u fiksu(ma koliko da sam ja baksuz za isti). Sporting odigrah opreznije, iako bi mogli da razvale. Rosenborg igra zanimljive meceve, a danasnji protivnik je vrhunski. Dva potencijalno dobra meca za gledanje, Fenerbahce-Ajax i Molde-Celtic, nadam se i golovima ovde. Prilicno visoka kvota za golove na Partizanu, cini mi se da dva komada moraju pasti. Augsburg se tesko snalazi na vise frontova, pa je moguce da ce ih i AZ preslisati. Colo Colo igra revans kupa, prvi mec su dobili sa 3-2.

 

Prateci tiket, Dortmund P1+, Tottenham 2P1+, Bilbao X2, St. Etenne 0-3, Lazio w1, Schalke 2+, APOEL 0-3, Sporting P1+, Fenerbahce w1, Braga 0-3, Liverpool w1, Napoli w2, Bordeaux w1. Kvota 12.70.

 

 

NHL

 

NY Rangers-Arizona w1

Pittsburgh-Dallas 5+

 

Vancouver-Washington 5+

 

Kvote, 1.96, 1.60.

Rangersi su najverovatniji fiks veceras. Pingvini razocaravajuce neefikasni do sada. Dallas ima fin tim, na obe strane leda, moglo bi biti golova danas. Neocekivano velika kvota za golove, na Vancouver-Washington. Pomislih da je neko povredjen(kao sto nije slucaj), mada su verovatniji razlog dobri golmani.

 

Oba NHL tiketa stavih u slabiju grupu.

 

Propratni tiket, Ottawa w1, Minnesota 5+, Chicago 5+. Kvota 3.39.

 

Strelci, Nash, Crosby, Seguin, Neal, Ovechkin. Sistem 3/5, kvote, 2.50, 2.40, 2.80, 3.30, 2.10.

U utorak ne odigrah, a bilo je dovoljno materijala i za dva sistema. Cini mi se da bi na jednom prosla bar 4 igraca. 

Kada se igra dosta meceva, moracu malo modifikovati stvari. Ako vec odigram dva sistema 3/5, mogu da bacim i jedan tiket sa svih 10 igraca, pa ako se posreci, dobro jeste.

Edited by Miljenko
Link to comment

Cedevita - Limoges 1

Čilić - Istomin 1

Villarreal - Dinamo Minsk HC1

@3,70

 

Basel - Belenenses 1

Panathinaikos - Pinar 1

Fenerbahce - Ajax 1X

Bilbao - Partizan X2

Gabala - Borussia 2

@3,85

 

Lazio - Rosenborg 1

Monaco - Qarabag 1

Kongsvinger - Sarpsborg 7+

Efes - Milano 1

@4,70

Link to comment

Natrpah na Bilbao golove. Gost 2+, u oba, 3+, 4+, prvo2+, kao i opšti golovi 4+, Gg3+, GG4+, 5+, 6+, prvoGG, DrugoGG,gg gg, prvo2+, prvo3+. Puni... :)

Prvo sam odigrao samo prva tri tiketa sa gost golovima. U to sam bio ubedjen. I onda ponovim te igre i dodam 10 drugih. Pa umesto velikog plusa, samo sam nesto oko nule...

Link to comment

Prilicno glupi rezultati, u prvom terminu. Kako je AZ uspeo da ne postigne gol, nije mi jasno. Na drugom fiks, koji cim odigram, bude propast. Putujuci zato napreduje.

Mozda od 21:05, budu bolji rezultati.

Link to comment

Prilicno glupi rezultati, u prvom terminu. Kako je AZ uspeo da ne postigne gol, nije mi jasno. Na drugom fiks, koji cim odigram, bude propast. Putujuci zato napreduje.

Mozda od 21:05, budu bolji rezultati.

Ja sam pao na Az nemoj reči da si gledao i da su imali milion sansi

Link to comment

Pa i nisu, ali je golman gostiju skinuo zicer u 93. minutu, koji sam vec video u golu. <_<

Fenerbahce-Ajax, samo 1 gol, tja. Nisam smeo da singliram Molde 3+(i ostalo), kao poslednja kukavica. :isuse:

Jedino mi je krivo sto sam odigrao onaj tiket sa Fiorentinom, jebo me fiks. Ostale stvari su bile isplanirane jos pre dva dana, no ovo ubacih na kraju.

Evropski kupovi mi obicno oteraju nedelju u minus i to se izgleda i ovoga puta desilo(ili bar moram da se pokrivam tokom vikenda).

Nadam se da ce za vikend moji timovi biti efikasniji.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...