Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

@ Nesh

 

https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1037-4234025-1336

 

Ne pominji mi Geteborg-u trenutku kad je okrenuo meni ide fin tiket. Naravno ko bi drugi da me izjebe nego i Alborg koji je poveo 10tak min pred kraj. Nikad ne igrati Alborg ponedeljkom, a vec mi je srusio onaj tiket letos kad sam greskom samo njih odigrao u pon (a sve ostale tekme prosle u nedelju).

Link to comment

Fudbal 1/2, NHL 1/1. Norvezani jedva dodjose 3+, no bitno je da je proslo. Ja budala igram fiks, a znam da je to najgluplja stvar za igru na fudbalu. Ne mozes ga pogoditi ni sa vinerima. Dobro je sto bar promasih oba para. Rangersi dodjose do pobede lakse i od onog sto sam ja ocekivao; lepo iskontrolisan mec. Svedjani su dosli fino na golove, no njih retko singliram. Stavih par meceva na neki miks tiket, ali je to palo na Dinamo Moscow w1(KHL); lepa kvota je bila-14. Nikom nista na kraju; kako je krenulo i to je dobro.

 

 

Fudbal

 

Arsenal-Bayern 3+

 

Bate Borisov-Barcelona 3+

 

Porto-Maccabi Tel Aviv P/K1

Leverkusen-Roma 2+

Valencia-Gent w1

 

Dinamo Zagreb-Olympiakos 3+

 

Kvote, 1.66, 1.55, 1.60, 2.18.

Arsenal-Bayern, dve odlicne ofanzivne ekipe, sta bih drugo probao, ako ne golove. Barcelona je proigrala i u ovom sastavu, a protivnik nije upecatljiv. Porto i Valencia su izraziti favoriti, te tu probah fiks, posto mi sa golovima nisu ubedljivi. Zanimljiv deul, Leverkusen-Roma, dva gola bi sigurno trebala pasti. Morao sam probati i Dinamo Zagreb na golove, tim pre sto je Olympiakos bio do sada sasvim pristojan.

 

Potonji tiket stavih u slabiju grupu.

 

Prateci tiket, Zenit P/KX, Dinamo Zagreb 2P1+, Porto P1+, Barcelona P/K2, Leverkusen 2P2+, Valencia P1+, Bayern P/K2. Kvota 16.47.

 

 

NHL

 

Columbus-NY Islanders 5+

 

Calgary-Washington 5+

 

Kvote, 1.40, 1.55.

Columbus-Islanders je najverovatniji 5+ mec veceras. Calgary je krenuo lose, za razliku od Capitalsa. Washington je isao u 5+, na svim mecevima do sada(4), pa ih odigrah i danas.

 

Prvi singl uklopih u kombo.

 

Propratni tiketi, Pittsburgh 5+, Philadelphia 5+, Tampa 5+ i Sparta Prague 5+, Salzburg 5+, Bern w1, Davos w1, Zurich Lions 5+. Kvote, 3.58, 6.22.

Link to comment

Moracu da batalim ovu kladionicu nije normalno to sto mi se desava u poslednje vreme. Sve pogodim nocas i samo cekam Swansea-Stoke 2+ padne gol več u 4.minutu i tako ostane.

Ja poceo da sevam 2+ na 25 utakmica. Za 50 dinara sa bonusom izadje na 30k, za vikend bio blizu ali ne deluje mi da mogu sve da skinem. Nece me nista u poslednje vreme pa probam ovo za 50d.

Link to comment

Losi rezultatu u CL danas, samo jedan prolaz u dnevnom delu. Mozda sam odigrao previse hrabro, jer obicno u ovom takmicenju igram 2+, tja. Barsa mi tu jedino nije jasna, samo 2 gola protiv ovih pacera.

Link to comment

Losi rezultatu u CL danas, samo jedan prolaz u dnevnom delu. Mozda sam odigrao previse hrabro, jer obicno u ovom takmicenju igram 2+, tja. Barsa mi tu jedino nije jasna, samo 2 gola protiv ovih pacera.

Neznam sta je tu čudno igrali su kolko treba ja igrao fiks 2 bas bila fina kvota al sta to vredi kad sugavi Chelsea gol nemoze da da

Link to comment

Sta mislite sutra za Zvezda -Vojvodina, 2+ ili 3+. Imam dilemu i kod Atletica, mada su ovi bas losi, no Simeone i drustvo nisu bas sinonim za efikasnost(2+ ili 3+ isto).

Link to comment

Fudbal 1/4, NHL 1/2. Rezultati CL me nisu odusevili. U Londonu su ljudi masili svasta ili golmani branili, zavisi kako se gleda. Olympiakos je bio sumnjiv, tu i nema razloga za nerviranje. Ocekivao sam vise od Barse, ipak je protivnik bio nizerazredni tim. Tja, kao sto rece Cash, odigrali koliko im treba, trebao sam probati neku fiks varijantu. Kada imam dilemu oko necega, ja gotovo uvek odaberem pogresno. Miks tiket je jedino dosao dobro. Laganih 2+ u Leverkusenu(palo 8 komada  :lolol: ), Porto je prosao na poluvremenu, te Valencia dobila tezak mec. NHL srecom ogranicih na dve stvari, mada ni one nisu dosle savrseno. Islandersi dadose 4 komada, no Columbus iz 37 suteva, nije dao nista, te nije prosao 5+. Kontrastna situacija na Calgary-Washington, prolaz vec u drugoj trecini. Los dan. Nakon cetiri plus-nedelje, mozda sada usledi jedna kilava; jucerasnji mecevi su bili dosta izgledni, no prevari se covek u proceni.

 

 

Fudbal

 

A. Madrid-Astana 3+

 

Wolfsburg-PSV 2+

Man City-Sevilla 2+

 

Bolivar-Nacional Potosi 3+

 

Zvezda-Vojvodina 2+

PSG-Real Madrid 2+

U. de Chile-Cobreloa 2+

 

Kvote, 1.67, 1.42, 1.42, 1.64.

Na kraju ipak probah Atletico 3+. Ne verujem da gosti mogu pruziti ozbiljniji otpor. Bolivar kod kuce, kao i obicno. Ostalo u 2+ varijanti. Nesto je verovatnije(Wolfsburg, Man City, Zvezda), nesto blago sumnjivo(Real, U. de Chile-pitanje je koliko ce zapinjati).

 

Prateci tiket, Man Utd 2+, Wolfsburg 3+, Juventus P/K1, Real Madrid 2P1+, A. Madrid P1+, Man City P/K1. Kvota 7.03.

Link to comment

Odigrao fiks na City,United x2,Wolverhampton w1 i Zvezda fiks.Miljenko Atletiko bi bilo bolje da si preskocio Astana če težko do gola a ovi nece mnogo zapinjati bice opet nekih sugavih 2-0

Link to comment

Imam nekoliko ekipa, koje veoma retko igram na golove; Juventus, Inter, Monaco, Chelsea, A. Madrid. Veceras kod Atletica odstupih od ovoga, videcemo da li ce to izaci na dobro.

Link to comment

zvezda - vosa, kvota u mozzartu za gol u pp 1.60 19min, a gol visi u vazduhu, pa ako je neko raspolozen

moze se vezati sa h2 na smederevo - borac, ili vise poena, hendikep je 9,5 na poluvremenu, razlika 15, ali smederevo igra sa 7 igraca, borac sutira katastrofalno trojke u prvom, ocekujem da u drugom smanje prednost i prebace granicu poena

Edited by pbg12345
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...