Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 3/4, NHL 0/1, prodje i 5+ na Dinamu. Dinamo Zagreb rutinski. Da je bilo malo vise spretnosti u zavrsnici, doslo bi i 7+. Norvezani prodjose na samom kraju, kada sam i ja vec izgubio nadu. Dortmund je imao i bolje meceve od ovoga. Samo 2 razocaravajuca gola. MLS iz 2 u 1, taman koliko treba za osnovni tiket. NHL je dosao lose, srecom te nisam forsirao. Samo 4 gola na Winnipeg-Calgary. Kombo je pao na Dortmund. Tja, moglo je i bolje, no nedelja u celini je ok.

 

 

Fudbal

 

Toronto-Columbus 3+

 

Salzburg-Admira 3+

Real Madrid-Levante 2+

Man City-Bournemouth 2+

 

Roma-Empoli w1

Watford-Arsenal w2

Barcelona-Rayo Vallecano 3+

 

Antofagasta-U. Catolica 3+

 

Tottenham-Liverpool 2+

Southampton-Leicester 2+

 

Kvote, 1.52, 1.51, 1.70, 1.70, 1.56.

Toronto-Columbus mi je jedini primamljiv MLS mec za golove danas. Salzburg kao i obicno, te malo opreznije Real Madrid i Man City, posto imaju dosta povredjenih igraca. Roma i Arsenal su prilicni favoriti, dok bi Barsa trebala lagano da dobije Rayo, iako Messi ne igra. U. Catolicu pratim i dalje. Tottenham igra sve zanimljivije meceve, dok Leicester to radi od starta sezone.

 

Prve tri stvari stavih u jacu grupu.

 

Prateci tiket, East Stirling 3+, Berwick 2+, Brechin 2+, Hibernian 3+, Rangers 3+, Grimsby 3+, Forest Green 3+, Notts County 2+, Sheffield Utd 2+, Crewe 2+, Peterborough 3+. Kvota 39.00.

 

 

NHL

 

Tampa-Buffalo w1

Washington-Carolina w1

 

Pittsburgh-Toronto 5+

 

Kvote, 1.91, 1.47.

Tampa bi trebala biti prevelik zalogaj za Sabrese, koji su i dalje u fazi izgradnje. Capitalsi imaju kvalitetan tim i vreme je da se to pokaze i u praksi. Nekada su deuli Pittsburgha i Toronta, bili sigurne goleade. Ove sezone su Pingvini samo jednom otisli u 5+ over, a odigrali su 4 meca. Mora doci do promene ovog trenda i pocetka serije pluseva(bar ovih sa 5 golova).

 

Dabl stavih kao deo komba, singl u slabiju grupu.

 

NCAAF tiket, East Carolina w1, Michigan State H2(+7.5), Washington State >62.5, Clemson w1, Notre Dame w1, Arizona U. w2, Oregon >59.5. Kvota 14.80.

 

Miks tiket, Djokovic fix, Bern w1, Davos 5+, Zurich Lions 5+, NY Islanders 5+, Chicago w1, Calgary 5+, Hoffenheim 2+, Man Utd 2+, Ajax 2+, PSV 3+, Toronto 2(MLB). Kvota 35.24.

Link to comment

Fudbal 3/5, NHL 1/2. Salzburg je napunio Admiru, no nisam odigrao nista preko 3+. City mi je bio sumnjiv, bez Aguera i Silve, tu ne bih igrao 3+ nikako; nije lose ni ovih 2+. Real taman da ustedi nerviranje. Roma i Arsenal dobise u drugom poluvremenu, uz lagani 3+ prolaz na Barsi. Toronto-Columbus zatajise, bas kada mi je trebalo za kombo. Samo 2 gola, u sudaru dve verovatno najlosije MLS odbrane. Tottenham se vraca na "crnu listu", nakon one smaracine juce. Catolica odigrala zanimljiv mec za gledanje. Tri gola, bar 10 promasenih zicera. Jaci NHL tiket je prosao. Tampa okrece par minuta pre kraja. Washington se nije namucio previse. Pittsburgh(a i Toronto), razocarali u ofanzivi, ponovo; tri pogotka u prvoj trecini i nista do kraja. Proradice valjda ofanzivna "masina" Pingvina uskoro. Srecom te ne singlirah Toronto-MLB. Price je bio skoro savrsen do 7. ininga, a onda kolaps. Kombo je neocekivano pao na MLS mecu. Na kraju zavrsih na nuli, kada se odbiju svi propratni tiketi. NCAAF tiket je bio blizu prolaza, ali ga je Oregon na kraju oborio(zadnje je vreme doslo, kada oni idu u minus, granica 59.5, nije ne znam sta). 

 

 

Fudbal

 

Colo Colo-San Marcos 3+

 

U. Concepcion-U. de Chile 3+

 

Penarol-Rentistas 3+

 

The Strongest-Jorge Wilstermann 3+

 

LA Galaxy-Portland 3+

 

Sion-Basel 2+

Molde-Mjondalen 2+

Rosenborg-Bodo 2+

Lugano-St. Gallen 2+

 

Kvote, 1.63, 1.55, 1.61, 1.62, 1.69, 1.65.

Ocekujem da Colo Colo izdominira kod kuce, nakon poraza Catolice sinoc. U. de Chile je u kupu odmorio par igraca, te ce Lasarte danas, imati sve igrace na raspolaganju. Ubilla se oporavio od povrede, sto je dodatni plus. Penarol je veliki favorit veceras. Tradicionalno igraju efikasne meceve sa danasnjim protivnikom. Na kraju stavih The Strongest u drugu grupu, ipak je rec o derbi utakmici. Blizi se kraj MLS sezone. LA Galaxy kod kuce, je cele sezone bila jedna od top over igara. Rosenborg ne igra efikasno u ligi, u poslednje vreme, te ih odigrah opreznije. Molde sam mogao probati i sire, no da ne preterujem. Sion mi nije sinonim za efikasnost, ali su 2 gola na mecu sa najboljim timom u zemlji, prava mera. Lugano igra utakmice sa puno golova, kako bi drugacije i igrao tim koga Zeman vodi.

 

Prve tri stvari odose u jacu grupu.

 

 

NHL

 

NY Rangers-New Jersey w1

Los Angeles-Colorado w1

 

Kvota 2.17.

Rangersi su lepo krenuli, dok Devilsi deluju krajnje neubedljivo. Obe ekipe su defanzivno orijentisane, pri cemu domacin dosta bolje primenjuje taj koncept. Kingsi se polako bude i danas bi mogli zabeleziti novu pobedu. 

 

NHL dabl mi je za slabiju grupu.

 

Prateci tiket, Winnipeg 5+, Anaheim w1, Vancouver w1. Kvota 3.44.

 

 

NFL

 

Green Bay-San Diego w1

Indianapolis-New England w2

 

Cleveland-Denver w2

 

Kvote, 1.49, 1.47.

San Diego igra solidno, no za Packerse bi trebali biti lak zalogaj. Patriotsi ubedljivi do sada, Indianapolis nije skoro bio ovako los. Denver odbranom dobija meceve. Imaju 10 vezanih pobeda, protiv Brownsa, koji i dalje ne lice na kvalitetan tim.

 

Propratni tiket, Minnesota w1, Cincinnati w2, NY Jets w1, Seattle w1. Kvota 4.06.

 

Miks tiket, Pavlyuchenkova fix, Salzburg 5+, SKA St. Petersburg w1, Eisbaren 5+, Storhamar w1, Kosice w1, Hearts 2+, Fayenoord 2+, Fenerbahce w2, Besiktas w1, New York RB 2+, Gremio w1, Chicago Cubs 2. Kvota 33.04.

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment

I morali su Broncosi da prime jos jedan touchdown i oteraju utakmicu u OVER posle 10:0 na poluvremenu. Upropastise mi lep tiket. :mad:

Edited by Nesh
Link to comment

Imao sam puno srece, na kraju. Pobeda Denvera u OT, odbrana je herojski pokrila sve Peytonove greske.

 

Ja gledao Steelerse (i pogodio keca al dzaba), a imao sam na istom tiketu Denver i under 43.5 i pratio na NFLscores. Pitam se na sta je licila ta utakmica uzivo...

Edited by Nesh
Link to comment

Ja sam miksovao utakmice. Ovo sto videh, neubedljivi napadi i dobre odbrane. Peyton neprepoznatljiv. Povremeno bljesne, ali na jedan dobar potez, slede dva losa. Odbrana Denvera kida. Super za gledanje, ako si neutralni posmatrac; u mom slucaju zesce nerviranje.

Link to comment

Juce fino krene sa Fejnordom 2&GG (3.30), pa Atalanta 1@ 1.8, pa Atletiko 2@2.05 kod Sosijedada, ali zato Keln primi gol od Hanovera rukom a Bordo ostane na nuli sa Monpeljeom.

Link to comment

Fudbal 4/6, NHL 1/1, NFL 2/2, prodje 5+ na U. de Chile, 5+ i 7+ na LA Galaxy, te prateci NHL tiket(skracen za jednu kvotu 1). Fudbal sam mogao bolje grupisati. Prosao je samo jedan tiket iz jace grupe, te 3 iz slabije. Tiket sa 2+ mecevima je bio po meri, posto Basel i Rosenborg nisu dosli 3+. Moj U. de Chile se nije proslavio; 3+ izlazi do poluvremena, uz jos 2 gola u zavrsnici. Colo Colo je neprijatno iznenadio. Cetiri promasena zicera, u prvih pola sata meca, a onda prestrog crveni karton, za kapitena domace ekipe. The Strongest-Wilstermann opravdase poverenje. Dva brza gola, da bi treci, za prolaz, pao pred kraj meca. Penarol se neocekivano namucio i dobio sa samo 1-0. LA Galaxy-Portland, odigrase prilicno mlitav prvi deo meca. Dve precke i spektakularan gol koji je dao Keane, su jedino vredno pomena. Gosti se bude u drugom poluvremenu, prave preokret. Kanonada u zavrsnih 15 minuta, za pomalo iznenadjujucih 7+.

NHL ok. Rangersi se nisu proslavili, no bar udjose u OT. Kingsi nastavljaju sa svojim metiljavim stilom pobedjivanja. Propratni tiket je rutinski dosao. St. Louis dolazi 5+ u drugoj trecini, Ducksi konacno dobise, Vancouver produzetak. NFL prolazi uz dosta nerviranja. Denver je nekoliko puta, bio na rubu poraza, ali je odbrana izdrzala. Green Bay se za mene neocekivano namucio. San Diego je bio blizu izjednacenja, ali je ipak izostao OT. Indianapolis je odigrao na  dosta visem nivou, u odnosu na ostale ovogodisnje meceve, ali su Patriotsi bili prejaki. Kombo nisam uklopio; oba promasaja stavih na njega. Dodatne igre sa golovima, donese lep plus.

 

 

Fudbal

 

Brann-Baerum 3+

 

Mersin IY-Trabzon w2

Swansea-Stoke w1

 

Kvote 1.40, 2.14.

Norveska druga liga donosi ovaj zanimljiv mec za golove, mada je kvota prilicno pala. Fiks retko igram, ali danas probah dabl. Trabzon zbog razlike u kvalitetu, Swansea jer je dobar domacin ove sezone.

 

 

NHL

 

NY Rangers-San Jose w1

 

Kvota 1.62.

Tim iz New Yorka nije juce odigrao dobar mec. Nakon tri vezane pobede, imaju 3 meca bez trijumfa. Sharksi su niz od 4 pobede, prekinuli protiv Islandersa. Ne bi me iznenadilo da danas nalete na raspucane Rangerse.

 

 

Link to comment

Prijatelj igra neke tikete i ja uvek kad sam u prilici prilozim nesto (da se ne ispustim kad bude izasao :D ). Za vikend stradalo cetiri tiketa "na jednu". Prilazem samo najdrasticniji primer (ostala tri su kvote 88, 162 i 230):

 

jao.png

 

U 60. minutu 1:0 za Djurgarden, Geteborg okrece na 2:1 u 72. a onda penal u 84. i 2:2.

Edited by Nesh
Link to comment

Moracu da batalim ovu kladionicu nije normalno to sto mi se desava u poslednje vreme. Sve pogodim nocas i samo cekam Swansea-Stoke 2+ padne gol več u 4.minutu i tako ostane.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...