Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Nisam igrao nista, sjebao se jer pocinje rano ujutru ali mislim da je to 19.5 vise i h2+5.5 na Ramosa. Jako dobro je odigrao juce, smireno kad je bila frka, i mislim da se nece tako lako raspasti.

Link to comment

Fudbal 2/2, MLB 1/1, NHL 0/1, prodje i Colo Colo 5+. Colo Colo dolazi 3+ pre poluvremena, uz 5. gol u nadoknadi vremena. Toronto-New York RB, 0-0 u prvom delu meca. Nisu retka kod MLS meceva kasna "raspucavanja" i to se desilo i juce. Kada je o MLB mecu rec, propustene sanse za poentiranje, na obe strane, u prva tri ininga, da bi u 7. sve doslo na svoje mesto. Kod NHL tiketa bar promasih obe stvari. Samo 3 gola na Philadelphia-Chicago, te novi poraz Ducksa. Ok dan.

 

 

Fudbal

 

Cobreloa-U. de Chile 3+

 

Kvota 1.66.

Jos jedan mec cetvrtfinala Copa Chilea. Ocekujem da ni La U nece odigrati neozbiljno, kada su vec usli medju 8 timova.

 

 

MLB

 

LA Dodgers-NY Mets 1 (Greinke-Jacob deGrom)

 

Kvota 1.65.

Greinke, 3-1, 2.48 ERA, protiv Metsa. Ove sezone, 20-3, 1.69 ERA. Jacob, 0-2, 3.66 ERA, protiv Dodgersa. Ukupno, 14-8, 2.54 ERA. Greinke kao domacin, 11-1, 1.52 ERA; vece, 12-3, 1.91 ERA. Jacob deGrom na strani, 8-4, 3.09 ERA; vecernji mecevi, 8-6, 3.44 ERA. Poslednja 3 starta, Greinke, 2-0, 2.05 ERA; Jacob deGrom, 2-0, 0.53 ERA. Starter gostiju je imao cak 13 strajkauta, na prvom mecu ove serije; 7 ininga, bez primljenog poena. Greinke je pak na drugoj utakmici serije, dopustio 2 runa, u pobedi tima, 5-2. Tvrd mec u najavi. Greinke je skoro savrsen kod kuce, te dajem prednost Dodgersima.

 

 

NHL

 

Tampa-Dallas 5+

 

Edmonton-St. Louis w2

 

Pittsburgh-Ottawa 5+

 

Kvote 1.40, 1.57, 1.60.

Sudar sjajnih napada u Tampi. Sve osim gomile golova bi bilo veliko iznenadjenje. Edmonton je i dalje bez pobede i cini mi se da je St. Louis preveliki zalogaj za njih, pa ocekujem njihov novi poraz. Pingvini defanzivno nisu losi. Osam primljenih golova, na 3 meca, je ok cifra. Napad je zato totalno razocarao, na startu sezone. Vreme je da neko nadrlja i mozda se to desi Senatorsima veceras. Moguce je da ce Hammond veceras imati prvi ovosezonski start(golman Ottawe, koji je bio fenomenalan u drugom delu prosle sezone).

 

Potonji singl stavih u slabiju grupu.

 

Miks tiket, Cobresal 2+, Huachipato 2+, V. Williams fix, Kerber 9- 1.set, Barcelona w2, CSKA w1, Olympiakos w1, Unicaja w1, Zvolen w1, Stavanger 5+, Dinamo Moscow w1, Florida w1, New Orleans >51.5. Kvota 19.19.

Edited by Miljenko
Link to comment

čekam sasari over 74.5 za isplatu i odličan dan, uđe još meč u produžetak, ali naravno kreteni su morali da se ispucavaju, a hajlajt pada tipa je poslednji napad u kome stipčevića preuzeo neki visoki, svi se sklonili u stranu, ovaj se zalapio uz stipčevića na deset metara, a car rešava napad šutem sa deset metara nekoliko sekundi pre kraja... jer prodor protiv visokog koji izađe daleko od koša je precenjen.

Link to comment

Pogodio Zirbesa, Kuzminskasa, De Coloa, Rocestija i Alexandera, sve over i poslesnji tip mi je bio Milutinov -6.5, ni minut nije dobio Milutin, prosao lep tiket, ja nezadovoljan. :(

Link to comment

Fudbal 0/1, MLB 0/1, NHL 2/3. Puno propustenih sansi na Cobreloa-U. de Chile; precke, fenomenalne intervencije oba golmana, te 2 gola na samom kraju meca. Dodgersi su razocarali. Njihovi udaraci se ponovo nisu proslavili. Jacob deGrom i Greinke veoma dobri, nijanse odlucile pobednika. Oba jaca NHL tiketa su prosla, pomalo sumnjiv over na Pingvine je pao. Lagani over u Tampi. Pittsburgh daje dva brza gola, na startu druge trecine i to je bilo sve. Napad jos uvek nije na ocekivanom nivou. St. Louis je dokazao da je kvalitetniji tim, dobivsi u Edmontonu. Mogla je proci bar jos jedna stvar. Srecom sto ne tovarim sve na jedan mec, posto bih Dodgerse sigurno odigrao jako.

 

 

Fudbal

 

Dinamo Zagreb-Zagreb 3+

 

Stromsgodset-Odd 3+

 

Mainz-Dortmund 3+

 

Orlando-New York City 3+

 

Kvote, 1.41, 1.51, 1.46, 1.60.

Dinamo Zagreb, Dortmund, New York City, su timovi koje retko preskacem kada igram golove. Norvezani imaju malo timova, koji igraju defanzivno; vecerasnje ekipe ne spadaju u tu grupu.

 

 

NHL

 

Winnipeg-Calgary 5+

 

Kvota 1.55.

Za danas se odlucih za jedan par. Duel timova koji umeju da daju golove i gde i po tradiciji pada dosta njih.

 

Ovaj mec stavih u slabiju grupu.

 

Prateci tiket, San Jose w2, Anaheim w1, Los Angeles w1. Kvota 3.90.

 

Miks tiket, Fenerbahce w1, Panathinaikos H2(+1.5), Real Madrid H2(+1.5), Zalgiris >141.5, Milano >152.5, Lifering 2+, Eindhoven 2+, RKC 2+, Bristol City 2+, Benfica 2+, Magnitogorsk w1, Karpat w1, Salzburg 5+, Munich 5+, Davos 5+, Bern 5+. Kvota 89.83.

Link to comment

Otvorim sajt Soccera i na njemu vec odigran tiket kao da sam ja to u poslednjoj poseti kucao:

 

mozda.png

 

Rekoh mozda hoce da mi ucine, pa odigrah za svaki slucaj. :D Dobro, izbacio sam Romu zarad sigurnosti. :sleep:

 

Inace, mislim se da li da otvaram nalog kod njih (imaju neke lepe kombinacije (recimo X2&2-3) za zamajavanje), pa procitah pravila. Interesantno je da tiket moze da se odigra samo od uplacenog depozita, a dobici moraju da se dizu u predvidjenom roku. Navodno, samo to je u skladu "sa propisima". :huh:

Edited by Nesh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...