Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja nisam igrao Detroit, nakon poraza protiv Columbusa. Sinoc je tradicija ukazivala na over, ali nisam smeo da odigram, a dodje lagano. Lakse nije moglo.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ja odigrah X na West Ham-Tottenham. Ceo vikend nije bio nijedan remi, a i generalno mi mirise najvise na takav rezultat. Hammersi su bolji kod kuce i ocekujem da mogu da otkinu bod. Vredelo probati na 3.35

Link to comment

Lakersi u Mozzartu 3.10 i dodajem Edmonton (3.70) i Phillu - Toronto X 3.85.Za Denver tj Lakerse verujem Cashu na rec (gde da se propusti takva kvotica :s_w: ), o Chicagu smo vec pricali, a Toronto je 13 utakmica bez neresene. Ukupno 44.16 (Mozzart).Nema gde da popusti. :D

Edited by Nesh
Link to comment
Lakersi u Mozzartu 3.10 i dodajem Edmonton (3.70) i Phillu - Toronto X 3.85.Za Denver tj Lakerse verujem Cashu na rec (gde da se propusti takva kvotica :s_w: ), o Chicagu smo vec pricali, a Toronto je 13 utakmica bez neresene. Ukupno 44.16 (Mozzart).Nema gde da popusti. :D
kad vec igras velke kvote mogo bi da igras sistem 3/4 recimo. I bices u plusu posto vidim uvek te 1 zajebe
Link to comment
Ja odigrah X na West Ham-Tottenham. Ceo vikend nije bio nijedan remi, a i generalno mi mirise najvise na takav rezultat. Hammersi su bolji kod kuce i ocekujem da mogu da otkinu bod. Vredelo probati na 3.35
Meni nesto govori da ce biti 1. I to konacan rez. 2:1
Link to comment

Polovicno. Nocni deo se nije mogao pogoditi. Revija promasaja u Torontu, lose izdanje File.Danas:Grupa ABerwick 2+Bolton 2+Barsa 2+Djokovic 9- 1.setErrani 9- 1.setBoston w2Grupa BTampa 6+Minnesota w1San Jose w1Miami doh1(-12.5)LA Clippers doh1(-11.5)Ferrer 9- 1.setNadal 9- 1.setDel Potro fixTsonga fixStandardna igra manje prvi set, na najbolje igrace. Djokovic igra na nesto brzoj podlozi, ali ne vidim sta bi Troicki mogao da uradi.Ostali gem parovi u Acapulcu, na sljaci.Boston u dobroj formi, bez neke duze serije(3 pobede), pa mislim da su dobar izbor. Wild bi mogao da krene sa pobedama. Imaju dobru ekipu, no da ih ne forsiram medju top izbor. Tampa over, protiv "mrtvih" Sabresa. Sharksi se polako oporavljaju od one lose serije.

Link to comment

e moj Nesh igram tacno ono sto sam reko sistem 3/4 i pogodim 2 :lolol: .Nego za danas dvoumim se bil igrao na Tampu cisu 1 ili radije 6+, Miljenko javi se??A i meni vuce na Washington 1.

Link to comment

Gledah Washington 5-6 puta, sigurno. Imaju solidan tim. Ofanzivno ne bi trebali imati problema, bar na papiru. U praksi, ne daju previse golova. Ovechkin se probudio protiv Devilsa. Odbrana im i nije tako losa, mada su golmani neubedljivi. Ubija ih mnostvo iskljucenja. Vecinu meceva su gubili u zavrsnoj trecini.Tampa izgleda i kao 1 i kao plus. Ne svidja mi se sto ce taj fix masovno da se igra, zato i odigrah over, a i to za oprezniji ulog.Sabresi u ocajnoj formi. Smena trenera nije pomogla. Trenutno su na cetiri vezana poraza, dva nakon smene. Lightning uzeli bodove na 4 meca od poslednjih 10( 3 pobede).

Link to comment
e moj Nesh igram tacno ono sto sam reko sistem 3/4 i pogodim 2 :lolol: .Nego za danas dvoumim se bil igrao na Tampu cisu 1 ili radije 6+, Miljenko javi se??A i meni vuce na Washington 1.
Pa kazem ja...Marfijev zakon! :mad:Ali nema predaje, danas su gotovi. :DNa prvi pogled, ponuda NHLa danas izgleda kao da ima sta da se odigra "realno". Dakle, ZA IZBEGAVANJE!Ipak, za pocetak, jedan protivprirodni tiket bez ikseva:clip56.jpgPrve dve su tudja pamet, Washington jer "mora" da krene (mada, ne volim da igram protiv Caroline), Minesota...hm...da mi bude zanimljiviji prenos, San Jose jer isto "mora" da proigra.Sve u svemu, ako pogodim dve, dobro ce biti. :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...