Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja isto ispratio za 100din, cisto rekreacije radi. Nikad do sad nisam igrao na nesto sto sam cuo od tamo nekoga jer sam misljenja da te stvari ostaju van dometa nas obicnih smrtnika. Mada je bilo zanimljivo kad je uslo 0:1 u poluvreme :D Inace, danas mi je jedan lik pokazao tiket gde je u jednoj drugoj kladionici spojio Real 1-2 i Barsu 2-1 sinoc i sa kvotom 840 (30x28) uzeo pisljivih 25 hiljada jer je uplatio samo 30 dinara. Do kurca.Ja prosao na brata Congu uzivo danas, prvo drugi set kod 2:2 u gemovima po 2.20 a onda i mec kad je vodio 2:1 u tajbrejku po 3.60. Crnja majstorcina.Vecerasnji za pracenje:Portland - Boston H2 +2.5Bruklin - Memfis H1 +2.5Odesnik - Marti 1 (vec je uspeo da izgubi svoj prvi servis, magarac)Pitsburg W1Kvota malo jaca od 8, standardan ulog.

Link to comment

Cekao River 1X za 9k, a na drugom River 1 i Dinamo (Z) 2 za 46k. Posto je Dinamo odlozen uzimam "samo" 18 tisuca.Fener 1&3+...2,45Manta 3+...2,16Atl. Madrid 1...1,38Dinamo Buk. 1&3+...2,85Inter 1X...1,6Benfika 1&3+...1.8River Plata 1...1,85Olympiakos 1&3+...1,9Sparta P...1,34Dinamo 2...2,55kvota 301,74, uplata 60.

Link to comment

Ovi iz Tampe imaju pristup mojim tiketima. Samo u prvoj nisu dali gol:clip54g.jpgPrvobitno sam odigrao 5.5+, ali mi je malo bilo 1.7, a nije bilo ni smietricno, pa pojacah...Inace, nikada ne menjam odigrano na tiketu.... :frust:Ali, to ne znaci da nisam ozbiljno ugrozio poslovanje Maxbeta -_- :clip52s.jpgTek sutra, kad se zavrsi kolo, ako se ne odigra utakmica koja ce se igrati u sredu, isplatice mi dobitak. Zamolili su me da im dam jos 24 sata da skupe lovu za isplatu... <_<

Link to comment

Phoenix-San Antonio da igraju sada 5 vezanih mečeva, ne bi došao nijedan under.Uzeh nešto, ali je mogao i taj kombo da dodje.Danas:Grupa APhiladelphia w1Toronto dop>185.5Monaco 2+Lazio 2+Youzhny fixQuerrey fixGrupa BGarcia fixLos Angeles 0-5Avangard w2Traktor w2Vreme je i da Toronto krene da pada. Fila isčupala pobedu, na prošlom meču, tako da očekujem sigurniju igru. Na meču u Anahajmu je palo 11 golova, zato i oprez.Na ovako malu granicu, u Torontu, očekujem lagani over.Garcia u usponu, Querrey ima 5-0 skor protiv Russella.Avangardova serija je 1-1. Traktor gubi 2-0 i ovo im je biti ili ne biti.

Link to comment

I ja mislim da je moguće, zato i preskačem.Oilersi imaju odličan, mlad tim, koji će za godinu-dve biti kandidat za vrh.

Edited by Miljenko
Link to comment
rukni x2 za svaki slucaj :D
Malo mi je 1.90. :sleep:Salu na stranu, juce samo 1:0 protiv Columbusa, prosle godine 4 poraza od Oilersa, a jednom ce i ove godine morati da izgube...Ne bih voleo da to (kad se jednom bude desilo :D ) ne bude zabelezeno na mom tiketu.Jos kad bi istom prilikom pogodio i ostale parove sa tiketa...pa, hm..kako da kazem...bilo bi lepo! :D Edited by Nesh
Link to comment
Ovi iz Tampe imaju pristup mojim tiketima. Samo u prvoj nisu dali gol:clip54g.jpgPrvobitno sam odigrao 5.5+, ali mi je malo bilo 1.7, a nije bilo ni smietricno, pa pojacah...Inace, nikada ne menjam odigrano na tiketu.... :frust:
Bem ti simetriju, uvek se smorim kad vidim da ovako padneš... :cry:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...