Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Sad pogledah, ti Urugvajci iz 2 u 1 su u Socceru i Maxbetu 27.00, a u Mozzartu 12.00. Nego, za bolje poznavaoce, moze li Jelena da pukne danas od ove Argentinke za koju nisam nikada cuo po kvoti 3.40 (kvota je iz igre Maxbet bonus tip - mora se odigrati najmanje 3 meca iz te ponude)?

Link to comment

Danas:Grupa APSV 2+Ajax 2+Dortmund 2+Pittsburgh 6+Chicago w1(NHL)Oklahoma w1San Antonio dop>198.5Grupa BVallecano 2+Roma 2+Man City 2+Inter 2+Boston w2New Jersey w1NY Islanders 6+Anaheim w1Tampa gostovala Carolini sinoc, pa ce vecina trpati keca. Ja sam ipak za over, kao sto i tradicija nalaze. Ne secam se da je neki tim ovako cesto dolazio vise golova, cak i sinoc, kada je izgledalo da nema nikakve sanse za to.Morace i Blackhawksi negde da izgube, ali ne verujem da to moze da se desi protiv Columbusa.Bruinsi igraju odlicno. Malo je falilo da odu na kombo. New Jersey i Anaheim nesumnjivo kvalitetniji, ali ipak blago sumnjivi.Phoenix-San Antonio ocekujem lagani over.

Link to comment

Da je prosla neka druga, igrao bih na Jelenu.Argentinka trenutno 198., 20 godina. Na pocetku sezone ispadala u prvim kolima kvalifikacija. Na prethodnom turniru, dosla do polufinala. U Bogoti izbacila Schiavone, u drugoj rundi, iako je izgubila prvi set. Nije bez sansi, znajuci ovu nasu.

Link to comment
3.40 (kvota je iz igre Maxbet bonus tip - mora se odigrati najmanje 3 meca iz te ponude)?
Izgleda da sam ja ovo pogresno shvatio. Pokusah da napravim e-tiket i sudeci po tome sta mi je program izbacivao ( u pravilima nisam nasao nista o tim bonus tipovima) ispada da moze da se igra samo jedan tip sa Maxbet bonus liste, ali je uslov 3 meca na tiketu.Nadam se da je tako i da me nece najuriti metlom kad budem uplacivao. :blush:
Link to comment
Izgleda da sam ja ovo pogresno shvatio. Pokusah da napravim e-tiket i sudeci po tome sta mi je program izbacivao ( u pravilima nisam nasao nista o tim bonus tipovima) ispada da moze da se igra samo jedan tip sa Maxbet bonus liste, ali je uslov 3 meca na tiketu.Nadam se da je tako i da me nece najuriti metlom kad budem uplacivao. :blush:
Tako je.
Link to comment

Najžešće su mi te dojave za prelaz. Razumem da se tovari na neki fix, ali ovo...Kao pre par meseci za Brazil 1. Večernji termin, nedelja, 5 mečeva, kvote na 2-1 i 1-2, pale na 10-12 uveče.

Link to comment
Rukno sam za veceras 20 eu na Detroit i St. Louis
opet uletelo :naughty:Za danas nisam nista odigro, zbog ovog prokletog snega nisam mogo da mrdnem iz stana. :isuse:Ali kad bi odigro:Portland-Boston 1Detroit-Vancouver 2 ( ili za sigurno x2)Anaheim-Colorado 1NYI-Carolina 2i bomba godine: Chua A.P.- ZHang S. 1 (kvota 10) :0.6: :ajde:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...