Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Hornetsi - Dalas 2 1.85Finiks - Boston 2 1.71Cikago - San Hoze 1X 1.36Vavrinka - Ramos Vinolas 1 1.35Ulog 500, dobitak 3500.
Sve doslo, uz dramu u Nju Orleansu (Vins Bog :Hail: ) i malo napetosti kod Vavrinke i hokeja. Stoka iz Bostona nabila ove nesretnike 25 razlike.
Link to comment

Prijatno iznenadjenje. :huh:9/10, uz kombo. Samo Delpo nije dosao. NBA 5/5, i to cudo da vidim. :lolol:Danasnji izbor:Grupa ABerdych fixKvitova fixBayern 2+Arsenal 2+East Stirling 2+Real 2+Barsa 2+Huachipato 2+Tampa 6+Grupa BMainz 2+Everton 2+Peterborough 2+Sheffield Utd 2+Wimbledon 2+Los Angeles 0-5NY Rangers 0-5San Jose w2Denver w2Miami w2Houston doh2(+1.5)LA Clippers dop>192.5Berdych bi trebao da oduva Tursunova, Kvitova je u dobroj formi.Fudbal klasika. Ne diram fix i nema problema. Ponekad uleti neka od 0-1, ali to tokom nedelje nije bio slucaj, ponedeljak-petak 6/6.Tampa i prima i daje. Protiv Caroline jos jedan lagani over u najavi. Kingsi i Rangersi deluju kao dva ocigledna undera. Ipak idu u drugu grupu, jer ima dosta 2+ varijanti, a i mozda se zalomi neki over. Sharksi imaju sjajnu tradiciju protiv Starsa. Potreban im je neki mec za budjenje, nakon pada forme. Strpnu poneki bod, ali nema serije pobeda.Denver i Miami deluju kao ziceri, ali bolje biti oprezan. Clippersi cesto idu u over protiv vecerasnjeg protivnika(i granica nije velika). Houston deluje sumnjivo, jer se ne zna koliko ce igraca imati na raspolaganju. Mada je njima izgleda i Harden sasvim dovoljan. :lolol:

Edited by Miljenko
Link to comment

Public bet je bio Olimpija 2-X mnogi su obustavili uplate, vidim prekinuto u prvom. U Mocartu mi dali da uplatim samo 300din, a devojci posle mene nista.Predjem u Meridian tamo mora da se veze sa jos jednom, ja stavim Arsenal-drhtanje do pred kraj.

Link to comment

Za večeras samo: :fantom:Detroti - Indijana <188.5 (IND išla 2 puta zaredom u over, ne verujem da će i večeras, a očekujem da DET zapne jer ako izgube biće čišćenje, 3 puta već gubili)Otava - Toronto DNB2 (Otava bez prvog golmana, Toronto tradicionalno dobar u Otavi, 6 pobeda od 8)

Edited by zoki82
Link to comment

Odigrah tiket skoro isti kao onaj sinoc, ide mnogo dobro pa ajde da ga izbaksuziram:Fila - Majami 2 1.30, vode 19 razlike u zadnjoj, prosloDetroit - Indiana 2 1.62, vode 15 pred pocetak zadnje, i to je verovatno prosloMilvoki - Atlanta H2 +4.5 1.90, nereseno pred kraj druge, ovo me lako moze izjebatiDetroit - Nesvil 1X 1.36, rutinski 4:0 pred krajMontreal - Rendzersi 0-5 1.52, 3:0 za domace na 9 minuta pre kraja, i ovo moze biti napetoUlog isto 500, dobitak 4100. Taman koliko mi treba :DP.S. Neki uplacuju prelaz iz 2-1 na mec urugvajske lige, Liverpul - Danubio. Kod nas je kvota jos uvek 21 a lik koji je igrao mi je pokazao kako je pre toga u Balkan Betu vec uplatio 1000 pa 3000 po kvoti 9 ( :huh: ), pa su odma' posle toga blokirali. Licno ne verujem ni najmanje da te "dojave" mogu bilo kako da postanu dostupne obicnim ljudima pa cu verovatno preskociti ili ispratiti sa simbolicnih 100din, ali eto, cisto da prenesem.

Link to comment

Indijana lagano ali je Otava usrala stvar, dali dol pola minuta pred kraj.. :isuse: Imao i drugi tiket, tu prosao Tampa Bej 6+ i Kemba Voker 19+ al obori Galinari 18+.. Ne znam ni sto forsiram poene na igrace, sranje igra :)Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...