Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Sad bio u Max betu i vidim kvota 35 na Wawrinku da osvaja. Na tu kvotu sam morao da stavim nesto sitno tako da iz tog dela zreba imam Nishikorija, Feda i Wawu.

Link to comment

Youzhny @1,65

 

Dabl @1,66

Federer 3-0

Misuki Doi

 

 

Andujar @1,45

 

Granollers @1,45

3/3 = +1,56  :thumbup:  Lep početak Frenč opena.

 

Ukupno za prethodnu nedelju 12/16=+3,41  :thumbup:

Edited by radar
Link to comment

Kod mene bilo oko 4 sto je takodje super kvota jer Kukuskin nije neka sila. Naravno, nisam iskoristio ni to a ni Mahuta protiv mladog Kopejansa po 3.10, sto je bas bio lep poklon.

 

Cekam Garsiju Lopeza mec u singlu a njega i Safarovu drugi set na uzivo tiketu, i oboje sr najstrasnije muce. Jebeni tenis.

Link to comment

Na sljaci se nije proslavila ove sezone(1-3), a i Kristina je domaca.

Moze da se proba, ali ne bih smeo da se zakunem u nju.

 

Igraju u utorak, ako ne gresim.

Edited by Miljenko
Link to comment

Genie dobro igra gren slemove prosle godine je igrala polufinale Rg. Eno juce je bila na utakmici Psg-a devojka iz Kanade koja voli fudbal lepo lepo.

Link to comment

Jako je nestabilna ona, kvota je realna skroz. Mladenovicka isto igra od sjaja do ocaja ali definitivno ima kvalitet da pobedi ovu, ako joj se zvezde poklope.

 

Veceras cu probati na sitno onu foru sa dvojkom na Atlantu po 4.93 a onda da gledam mec i vrebam sansu da uzmem sigurnu lovu, ako se ukaze prilika. Mislim da ce biti zakuvavanja, oni ce da stisnu da se ne bi obrukali a Lebron i ekipa bi mogli da udju opustenije u mec.

Link to comment

Ne vidim u vestima da on nece igrati sto znaci valjda da hoce :D Sa druge strane, izostanak Korvera moze da bude i dobar jer se previse oslanjaju na njegovo prangijanje a ne ide ga nikako u plejofu. U svakom slucaju, odigrao sam samo hiljadu na 4.60 (smanjili sa 4.93, olosi) i kontriracu ako mi se ukaze kvota 2 ili jace, mozda 3, a imam i prvu cetvrtinu h2+2.5 isto u singlu. Ako ne dodje nista, ne gubim puno svakako.

Link to comment

Sutra obratiti pažnju na meč Edmund (121) - Robert (558). Robert je dosta iskusniji igrač, a uz to je i domaćin koji ume posebno u Francuskoj da odigra odlično. Loš renking ima prvenstveno zbog toga što posle prošlogodišnjeg Vimbldona nije igrao 6 meseci zbog povrede, a realno bi trebalo da bude u prvih 100. Edmund na ovom nivou skoro da nema nikakvog iskustva i tu između ostalog vidim veliku prednost Roberta. Ono što Robertu ne ide u prilog je da je sva tri kvalifikaciona kola igrao u 3 seta, a sutra ga možda očekuje takođe dugačak meč, a ima 35 godina.

Kvota na Roberta je od 2,50 pa naviše, a da uzima 2 seta 1,90 pa naviše. Po mom mišljenju šanse su u najmanju ruku 50-50 i treba odigrati nešto na Roberta, makar pratiti uživo pa videti kako se stvari razvijaju. 

Link to comment

Zasto je kvota na Genie sutra protiv Kiki Mladenovic 1.55 meni ovo deluje prelep poklon :kralj:

Vidim sada da kvota na Bouchard ide od 1,45 do 1,53 što je manje više realno. Ona je favorit i mislim da će pobediti, ali pošto se igra u utorak, to ću razmatrati tek sutra uveče ili u utorak ujutru.

Link to comment

Izigrah Kruzeira milion tiketa, pojedinacno su sitni (I2+, I3+, II2+, II3+, 3G, 4+, 5+,6+, dom u oba, dom3+, dom4+) Dobre kvote bile morao sam da se raspisem, imam neki osecaj :)

 
 Meridian jos nije obradio evroviziju. A planet regularno jutros isplatio.
Edited by Timmy
Link to comment

Usla prva cetvrtina h2 prilicno lagano, ocekivano su odigrali bolje na pocetku. Na mec se odbranio minimalno na samom kraju, tu nisam nista zaradio i ostaje samo ovo od prve cetvrtine. Steta sto nisu izdrzali na kraju, mogao sam mnogo bolje proci.

 

Danas cu opet da vijam Vanija protiv Tomica, i dvojku u singlu i vise gemova na tiketu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...