Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Mene ovo dovelo u neki plus danas, pokrio glupiranje sa tenisom uzivo i neiskoriscenu sansu na Megi. Kako je moglo, dobro je ispalo :D

Link to comment

Ja evo prvi put gledao duze od 10 minuta i prvi put se kladio. Na kraju jos i ispalo rutinski ali bio sam napetiji nego kad pratim neki sport, defektno je ovo :D

Link to comment

Vec je pala kvota u meridianu kada sam isao da uplatim Federera pa sam u maxbetu uplatio njega i Nishikorija po kvoti 20.

 

A sad cu da stavim  jacu uplatu na Federera i Nishikorija da ulaze u finale. Na obojicu je kvota 4. To mi deluje dosta sigurno, mozda Wawrinka iz tog dela moze da im pokvari planove. Monfils nema glavu za tako nesto a na Berdiha na sljaci ne bih igrao ni protiv  Troickog

Link to comment

Jel ima negde vecih kvota na Azarenku i Kvitovu od 10 i 14? Imam jos 20 minuta, skoknuo bih u drugu kladionicu ako neko brzo javi :D

Link to comment

Fudbal 1/1, MLB 1/3, prodje i 13 kvota na fudbalu. Fudbalski tiket dosao bez vecih problema. Harvey napunjen protiv mojih Piratesa, neverovatno. Miller ponovo bacao dobro, da bi Atlanta dosla do pobede u 11. iningu. Sale solidan, ali ga napad nije pokrio. Egzibicioni fudbalski tiket je prosao najlakse od svega, 10 meceva 2+ i 3+, iz Nemacke i Spanije. Zahvaljujuci ovom bonus tiketu, zavrsih u plusu, mada je MLB mogao doci bolje.

 

 

Fudbal

 

Arsenal-WBA w1

Chelsea-Sunderland P/K1

Man City-Southampton 2+

 

Kvota 1.48.

Jos jedno zavrsno kolo danas. Probah i ovde najbolje ekipe, kada vec igraju kod kuce.

 

 

MLB

 

Kansas-St.Louis H2(+1.5) (Ventura-Wacha)

 

NY Yankees-Texas >8.5 (Capuano-Gallardo)

 

Kvote, 1.45, 1.80.

Ventura, 1-0, 3.00 ERA, protiv Cardinalsa. Do sada, 3-3, 4.56 ERA. Wacha, 0-1, 2.77 ERA, protiv Royalsa. U sezoni, 6-0, 2.13 ERA. Ventura je kod kuce, 2-1, 3.31 ERA; dnevni mecevi, 2-0, 2.31 ERA. Wacha u gostima, 4-0, 2.01 ERA; dan, 2-0, 1.08 ERA. St. Louis bolje udara, protiv desnorukih picera, dok je kod Kansasa obrnuta situacija. Skor u seriji je 2-0 za domacu ekipu. Napad Cardinalsa je postigao samo 2 poena, na prva dva meca, te ocekujem da imaju makar malo bolje izdanje danas. Wacha krenuo jako, tvrd mec u najavi, te probah hendikep na goste.

Capuano, 0-1, 10.57 ERA, protiv Texasa. Za sada, 0-1, 12.00 ERA. Gallardo, 0-1, 6.35 ERA, protiv Yankeesa. Dosadasnji deo sezone, 3-6, 4.26 ERA. Capuano je imao samo jedan start, u novoj sezoni, te to i nije neki pokazatelj. Gallardo na gostovanjima, 1-4, 4.97 ERA; vecernji termin, 3-5, 4.30 ERA. Udaraci Rangersa su bolji protiv levaka(D-.228; L-.261), pa ni to Yankeesima ne ide u prilog. Na stranu starter, koji je tek otvorio sezonu. Domacin razbijen, na prva dva meca serije(9-10 i 4-15). I veceras ce imati problema da zaustave napad Texasa. Ponovo se ocekuje dosta poena, videcemo ko ce pobediti.

 

Prateci tiket, Toronto >8.5, Detroit >8.5, Tampa PIX, Washington PIX. Kvota 8.25.

 

 

Tenis

 

Halep 9- 1.set

Wawrinka 3-0

Muguruza fix

Nishikori 3-0

 

Kvota 2.37.

Teniseri krenuli jako kad mene, kao i obicno. <_< Halep uspela da izgubi ovoliko gemova, od prilicno anonimne protivnice; jos je vodila 4-1.

 

Prateci tiket, Bautista-Agut fix, Kohlschreiber 3-0, Karlovic >42.5, Lajovic fix, Pennetta fix, Tsonga 3-0, Vesnina fix. Kvota 7.02

 

Glavni je vec zveknuo, dok se za siri tiket i ne nadam previse. Sutra valjda nece biti egal meceva, gde im nije mesto.

Edited by Miljenko
Link to comment

Šta bre.. Poništili mi tiket sa eurosonga, piše da je otvoren, A sinoć bio dobitni.. čitam neko sranje sa glasanjem bilo

Koja kladza ?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...