Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ne da je vasksrnuo nego uzeo set jos jednim brejkom 6:4 i sad opet prvi servira. Sad moze da se brani i uzme neki siguran dinar, da se pojaca i drugi set ili da se pusti pa sta bude. Ja cu da pojacam i drugi jer sam svakako na nuli u najgorem slucaju a mislim da je protivnik u kanalu sad :D

Izgleda da je neko predao mec, nisam video ko. Dobro je, posto se potpuno raspao u drugom.

 

Sinoc Atlanta potpuno razocarala iako su do sada uvek dobro otvarali meceve i dobijali 1. cetvrtinu.

 

Danas opet Evrovizija :lol:

 

Slovenia to finish top 10 @2.87

Link to comment

Raspisah Peruance San Martin - Leon golove ukupno i golove domaćin. Jedno 10tak tiketa.. Bas preterali sa kvotama na golove, pa stavih sve što sam imao na račun, a to nije bilo mnogo, jbga, da sam ranije video više bih stavio.

3:1 (0:1), usla 3 tiketa (4+, drugo3+ i dom3+) za plus od nekih 25-30%

 

Zna li ko gde ima Meridian u Kraljevu? Hocu da natrpam na Evroviziju, a ovde sam. Videh lepe kvote za neke zemlje da ce uci u 10 (kvote oko 1.2). Jeste mozda mala kvota, al je mnogo realnije nego nekih drugih 1.2 u fudbalu na primer

Link to comment

Vratili mi keš što sam stavio na žabara.. Suceći po drugom i početku trećeg seta on je imao problema sa povredom..

Dobro je što je predao..void

Link to comment

Logican savet za igranje na autsajdere je da se odigra prvi set po nesto malo manjoj kvoti nego mec, jer se jako cesto desava da uzmu prvi pa se raspadnu. Ja jutros nisam cekao da ubace u live pa da odigram prvi set nego zveknuo mec pre pocetka i zajebao se, posto kod mene nema kvote 1 kad neko preda posle zavrsenog prvog seta.

 

Nego, dajte neke sveze savete za Evroviziju. Koliko vidim, Svedska je prilicno veliki favorit i tu necu dirati nista jer necu da igram na njih po 2.10 ali dajte nesto dobro za top3 ili top10... Recimo, Srbija u top10 je 1.95 (bilo 2.15 pa palo) i tu bih probao 50 evra, dajte jos nesto ako imate.

 

Odigrah Megu keca po kvoti 3 za 4000, branicu ako se ukaze sansa ali mislim da tu moze biti svasta.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Podrzavam Srbija u prvih 10. To je i dalje odlicna kvota.. A sad gledam, u Meridianu je 1.5. Gde si nasao toliku?

 

Takodje i za Megu. Dosao je red da Mega dobije Partizan..

 

Ja cu probati i Rusija u 5 po 1.18, Italiju u 5 po 1.25 i sigurica dana Svedska u 5 po 1.1. Nema da se igra u prva 3, a to bi za Svedsku takodje bilo lepo za igranje.. Mozda i belgija u 5, po 1.3...

 

Lose je sto ne moze da se veze, vec mora singlovi... I ne znam sto ne stavise i plasman u prva 3...

Link to comment

Mega Partizan ide druga 1/4 uveliko i vodi Mega 9 razlike :isuse: Sinoc jos razmisljao da tu odigram na megu, al nisam pogledao termin uopste :(

Edited by Timmy
Link to comment

Kod ovih mojih 1.95 na nasu u top10, i to je palo sa 2.15 :D Ja se ne razumem u to i nikad nisam pratio ali igra se to dosta, i na sitno i krupnije. Ja sam mislio 50-100e, jebem li ga. Jedan put u zivotu cu da gledam Evroviziju, ako odigram :D

 

Megu sam imao po kvoti 3 na +11 ali nisam branio, a mogao sam lepo uzeti 4000 na oba znaka i da me boli paja. Sad moram ipak da se nerviram ali valjda nece Partizan odma' u trecoj krenuti da gazi. Sve u svemu, bio je zicer da ce biti sansa da se zaradi, kao sto je bilo i protiv Zvezde.

 

Evo opet dali Srbiju u top10 na 2.05, opet skocilo. Cudna neka desavanja, bilo je logicno da padne valjda.

Edited by Zli Gli
Link to comment

ja sam planirao i po 1.5, ali si me sad skenjao sa tim kvotama. ne znam sta da radim.. mozda ono pobednik balkana, ali i to je palo na 1.8

Link to comment

Odigrao sam preko naloga u Meridianu Balkan po 1.8, a drugar mi odigrao u planet vinu ili tako necem da cemo u 10 po 1.9. Nisam nasao jebeni Meridian ovde, pa nisam uletao one kvote po 1.1 i 1.2. To sam hteo jako, po nekoliko hiljada svaku, al jbga...videcemo da li ce sve to uci (siguran sam da hoce sve, za Svedsku bih kuci stavio da sam nasao Meridian)

 

Evo sad peva ona nasa, lepo zapalila masu boba mi.. Idemo medju 10 sigurica :D

Link to comment

Ja nisam odigrao medju 10 jer sam previse cekao da uletim 100e, cekao Megu da zavrsi i donese mi plus pa da vidim koliko cu a na kraju jedva izvukao ulog sa hiljadu na Partizan po 5.1, debili se raspali ocekivano... Na kraju sam odigrao samo za 4500 da cemo biti najbolji na Balkanu, po 2.45, i to je sve. Ako ne dodje, los dan.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...